Non mor­tem ti­memus, sed co­gita­tionem Mor­tis


Zobacz posty bez odpowiedzi

Hogwart

Wieża AstronomicznaWieża ZegarowaSowiarniaNajwyższe i najbardziej odosobnione zakątki w całym Hogwarcie. Nie należy jednak zapomnieć, że nawet tutaj odbywają się niektóre zajęcia, a wchodzenie po schodach jest po prostu nieuniknione.
12wątków
98wiadomości
Wieże
Wieża Astr...
Pon 09 Maj 2016, 19:25
Niosący Naukę Zobacz ostatni post
avatar
Klasa WróżbiarstwaPokój życzeńOstatnie piętro zamku, z którego schody prowadzą już tylko do poszczególnych wież. Znajduje się tu kilka sal lekcyjnych, Pokój Życzeń czy kilka innych użytkowych pomieszczeń. Korytarze są całkiem nieźle zadbane, tynk trzyma się ścian i od czasu do czasu wpadniesz tutaj na kilka smętnych duchów.
11wątków
130wiadomości
Sala numerologiiGabinet BułhakowaMęska łazienkaSchodyBardzo zniszczone, praktycznie nie używane piętro, na które wstęp mają tylko nauczyciele i personel szkoły. Uczniowie, którzy zapuszczą się w to miejsce muszą liczyć się z karą, jaka ich spotka jeżeli zostaną przyłapani. Niebezpieczeństwo czyha przede wszystkim na korytarzach, gdzie tynk ledwo się trzyma sufitu i od czasu do czasu po prostu z niego odpada.
4wątków
137wiadomości
VI
Gabinet tw...
Czw 18 Sie 2016, 11:28
Vakel Bułhakow Zobacz ostatni post
avatar
Sala TransmutacjiGabinet FellaŁazienka prefektówKorytarzPiętro, na którym odbywają się różne zajęcia dodatkowe. Znajduje się tu więc kilka sal przeznaczonych na spotkania po lekcjach, jak i inne pomieszczenia - chociażby łazienka prefektów. Korytarze rzadko kiedy są zatłoczone, nie często kogoś się na nich spotyka.
4wątków
130wiadomości
V
Sala trans...
Czw 18 Sie 2016, 04:00
Pan Losu Zobacz ostatni post
avatar
Sala z Ain EingarpGabinet FletcherJedynym, co jest tak naprawdę warte uwagi na tym piętrze jest biblioteka Hogwartu. Przez większość roku jest to więc spokojny korytarz, który przemierzają tylko zdesperowani, bądź kujony. Dopiero w okresie egzaminacyjnym zaczyna być tu tłoczno i można zobaczyć przerażone twarze uczniów, którzy wiedzą już, że nie zdadzą kolejnego roku.
10wątków
34wiadomości
IV
Czytelnia...
Pon 18 Kwi 2016, 08:41
Niosący Naukę Zobacz ostatni post
avatar
Sala OPCMSala zaklęć i urokówPosąg WiedźmyIzba PamięciZakazany KorytarzKolejne pełne sal i życia piętro, po którym stąpają wszyscy uczniowie Hogwartu. Najczęściej jednak zaglądają tutaj ci starsi, gdyż tutaj właśnie odbywają się zajęcia z puli tych, które można dobrać dopiero po trzecim roku.
7wątków
270wiadomości
III
Sala obron...
Sro 17 Sie 2016, 10:36
Niosący Naukę Zobacz ostatni post
avatar
Sala Starożytnych RunKorytarzZnajdujące się na tym piętrze korytarze tętnią życiem, zwłaszcza w godzinach, w których zaczynają i kończą się lekcje. Uczniowie bardzo często przebiegają krętymi ścieżkami, chcąc jak najszybciej dostać się do sali zajęć, na które zaspali.
3wątków
111wiadomości
II
Gabinet pr...
Sob 06 Sie 2016, 00:00
Layton Lestrange Zobacz ostatni post
avatar
Sala historii magiiSala mugoloznawstwaDamska łazienkaNajbardziej oblegane ze wszystkich pięter. Żadna sala nie jest tu pusta, w każdej się coś dzieje. Lekcje, korepetycje, składziki... A nawet całe Skrzydło Szpitalne, do którego trafiają wszyscy, którym coś dolega!
6wątków
145wiadomości
I
Sala histo...
Sro 17 Sie 2016, 23:22
Cyril Carter Zobacz ostatni post
avatar
Gabinet dyrektoraWielka salaPokój nauczycielskiSala wejściowaDziedziniecKondygnacja, którą jako pierwszą poznają pierwszoroczni zaraz po przybyciu do Hogwartu. To tutaj znajduje się Wielka Sala, w której organizowane są rożnego rodzaju wydarzenia, czy chociażby odbywa się spożywanie posiłków.
7wątków
304wiadomości
Parter
Wielka Sal...
Sob 30 Lip 2016, 20:14
Niosący Naukę Zobacz ostatni post
avatar
Sala eliksirówGabinet RutherfordaKuchniaKomnata TajemnicCiemne i zimne pomieszczenia ukryte w piwnicach zamku. Tutaj odbywają się zazwyczaj zajęcia eliksirów, które potrzebują specjalnych warunków. Tutaj także znajduje się kuchnia, w której skrzaty przygotowują posiłki dla wszystkich mieszkańców Hogwartu.
18wątków
218wiadomości
Lochy
Sala eliks...
Wto 16 Sie 2016, 04:59
Pan Losu Zobacz ostatni post
avatar
ZagrodaSzklarnieSzklarnia FletcherBoisko QuidditchaCzarne JezioroOgromny teren należący do Hogwartu, na którym odbywają się przeróżne zajęcia wymagające wyjścia poza salę klasową. Tutaj też uczniowie często spędzają swój wolny czas - oczywiście, jeżeli tylko pogoda im na to pozwala.
8wątków
290wiadomości
Chata gajowegoGłęboko w lesieStara i tajemnicza puszcza znajdująca się nieopodal zamku. Zamieszkiwana jest przez wiele gatunków magicznych stworzeń, przez co przebywanie tam jest niebezpieczne. Od czasu do czasu, uczniowie wysyłani są do Zakazanego Lasu wraz z nauczycielem w ramach zajęć z ONMS.
2wątków
42wiadomości
Zakazany Las
Głęboko w ...
Sob 25 Cze 2016, 20:04
Mistrz Gry Zobacz ostatni post
avatar
Brak nowych postów
odpowiedzi: 47, wyświetlenia: 2317
on Czw 18 Sie 2016, 16:03
Layton Lestrange Zobacz ostatni post
 Powrót do góry 
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak
Moderatorzy:Brak
Permissions in this forum:Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
-
Skocz do:  

Brak nowych postów | Temat zablokowany | Ogłoszenie lub przyklejony


Nowe posty w temacie lub ogłoszeniu