Non mor­tem ti­memus, sed co­gita­tionem Mor­tis


Share|

Nieścieralne tatuaże Markusa Scarra

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
PisanieTemat: Re: Nieścieralne tatuaże Markusa Scarra  Czw 18 Sie 2016, 14:24

The member 'Renée Malfoy' has done the following action : Rzut kością


'KOŚĆ K20' : 1, 8Zaw­sze trze­ba po­dej­mo­wać ry­zyko. Tyl­ko wte­dy uda nam się pojąć, jak wiel­kim cu­dem jest życie [...].
PisanieTemat: Re: Nieścieralne tatuaże Markusa Scarra  Czw 18 Sie 2016, 17:10

Rzut na Protego klienta
PisanieTemat: Re: Nieścieralne tatuaże Markusa Scarra  Czw 18 Sie 2016, 17:10

The member 'Mistrz Gry' has done the following action : Rzut kością


'KOŚĆ K20' : 12Zaw­sze trze­ba po­dej­mo­wać ry­zyko. Tyl­ko wte­dy uda nam się pojąć, jak wiel­kim cu­dem jest życie [...].
PisanieTemat: Re: Nieścieralne tatuaże Markusa Scarra  Czw 18 Sie 2016, 17:23

Drętwota klienta nie wyszła, tak samo jak Protego Prewetta. To drugie miało jednak gorszy skutek, gdyż odepchnęło aurora nieco w tył. Był jednak w stanie rzucić kolejne zaklęcia. Napastnik zdążył użyć Protego, jednak nie było ono wystarczająco silne i został porażony Drętwotą Alistaira. Następnie do dłoni aurora poleciała różdżka tatuażysty, który bezmyślnie zostawił ją na stoliku przy kaganku. W tym momencie do pomieszczenia wpadła panna Malfoy rzucając zaklęcie oślepiające... ją samą. Rzuciła również Protego chroniące przed kolejnym atakiem. Spanikowany tatuażysta rzucił się do drzwi, tych mniej widocznych z daleka. Zamknął je za sobą.
Słyszeć można było również jakieś hałasy z pomieszczenia obok, jakby również tam odbywała się walka.

Rzucone zaklęcia:
Flynn - Adversum - 3 posty działania

Stan postaci:
Renée - efekt odbicia Utevo Lux - 2 posty działania
Klient - lekkie sparaliżowanie - 2 posty działania


1 - rzut na prędkość tatuażysty
Ostatnio zmieniony przez Mistrz Gry dnia Czw 18 Sie 2016, 17:27, w całości zmieniany 1 raz
PisanieTemat: Re: Nieścieralne tatuaże Markusa Scarra  Czw 18 Sie 2016, 17:23

The member 'Mistrz Gry' has done the following action : Rzut kością


'KOŚĆ K20' : 3Zaw­sze trze­ba po­dej­mo­wać ry­zyko. Tyl­ko wte­dy uda nam się pojąć, jak wiel­kim cu­dem jest życie [...].
avatar
Zastępca Kierownika Kwatery Głównej Aurorów

Dodatkowe informacje biograficzne
AKTUALNIE POSIADANA RÓŻDŻKA: 12,5 cala, czarny bez, szpon hipogryfa, raczej sztywna
OPANOWANE ZAKLĘCIA: Szkolne: Accio, Lumos, Locomotor, Nox, Enervate, Expelliarmus, Protego, Fumos, Drętwota, Petrificus Totalus, Everte Statum, Aqua Eructo, Wingardium Leviosa, Duro, Riddiculus Łatwe: Impedimetna, Procella, Sardinus Eructo, Mansio, Frigidus Flamma, Suspensorius, Zaklęcie czterech stron świata, Ocius, Reparifors, Vermillious, Ericius Mutationem, Avis, Entropomorphis Trudne: Sectumsempra, Purpura Flamma, Obliviate, Adversum, Protego Horribilis, Baubillous, Incarcerous, Finite Incantatem
OPIS POSTACI: Alistair to całkowite zaprzeczenie stereotypowego wizerunku tajnego agenta. Gdy spotkasz na ulicy Prewetta, nie zobaczysz niczym niewyróżniającego się, średniego wzrostu osobnika, którego nie zaszczycisz niczym więcej, jak krótkim spojrzeniem. Auror to osoba, która jest niezwykle charakterystyczna. Ktoś, kto mierzy metr i dziewięćdziesiąt pięć centymetrów oraz posiada muskulaturę, której mógłby pozazdrościć nie jeden kulturysta, siłą rzeczy rzuca się w oczy. Jakby tego było mało, całe ciało Prewetta zdobi masa przeróżnych blizn, z których najbardziej charakterystyczną jest ta, ciągnąca się od prawego kącika wargi, aż do prawego ucha (taki przedłużony, jednostronny forced smile Jokera). Reszta cech aparycji nie jest tak spektakularna. Twarde i wyraźne rysy twarzy, wieczny, kilkudniowy zarost, krótko przycięte, czarne włosy oraz chłodne szare oczy. Nic nadzwyczajnego. Nie mniej, patrząc na Alistaira ma się wrażenie, że stoi przed tobą okrutny morderca o niezbyt rozwiniętym intelekcie, a nieszanowany auror i łowca czarnoksiężników. No cóż, pozory mylą.

Zobacz profil autora http://mortis.forumpolish.com/t662-ptasi-email-alistaira#7309 http://mortis.forumpolish.com/t608-skrytka-672#2933
PisanieTemat: Re: Nieścieralne tatuaże Markusa Scarra  Czw 18 Sie 2016, 19:15

Chociaż nie wszystko poszło tak, jak powinno, to mimo wszystko akcję pracowników ministerstwa można było uznać za udaną. Oczywiście, drżenie i pewien opór związany z poruszaniem się, był dla Prewetta dość uciążliwy, ale szybko można było temu zaradzić. Przede wszystkim najgroźniejszy z napastników został poskromiony, a jeśli chodzi o drugiego z mężczyzn, to…
Alistair na tyle szybko, na ile pozwalały mu skutki nieudanego protego, podbiegł do tatuażysty i złapał go koszulę opinającą jego klatkę piersiową, po czym za pomocą brutalnej siły bezceremonialnie rzucił tatuażystę na ziemię.
- Leż spokojnie – warknął, po czym schował różdżkę świeżo spacyfikowanego mężczyzny za pazuchę. Następną ważną rzeczą, jaką należało zrobić, było zabezpieczenie różdżki ogłuszonego wcześniej napastnika.
- Weź różdżkę tego drugiego i sprawdź czy to ten, którego szukamy. – rzekł do swojej towarzyszki, po czym ponownie skupił się na tatuażyście.
W dość brutalny sposób, Prewett przygniótł mężczyznę podeszwą swojego buta do ziemi, aby ten pojął, w jakiej jest sytuacji i z jakim typem człowieka ma do czynienia. Ponadto teraz miał pewność, że drugi z przeciwników mu nie ucieknie.
- Alistair Prewett, Biuro Aurorów – warknął wciskając mocniej podeszwę w klatkę piersiową biedaka. – Ilu was jest i gdzie znajduje się facet z listu gończego? – mówiąc to wyciągnął zza pazuchy lis gończy z podobizną poszukiwanego i podsunął mężczyźnie pod nos.
- Tylko bez kłamstw, nie mam na nie czasu – warknął oglądając się szybko na drzwi, które prowadziły na zaplecze. Auror doskonale zdawał sobie sprawę z tego, że tam również działo się nieciekawie, ale musiał uzyskać, chociaż szczątkowe informacje na temat liczby napastników i miejsca pobytu poszukiwanego. Poza tym, na zapleczu byli Flynn i ta druga. Znali się na robocie, więc nie powinno być problemów.

Rzut 1 - na złapanie/spacyfikowanie tatuażysty
PisanieTemat: Re: Nieścieralne tatuaże Markusa Scarra  Czw 18 Sie 2016, 19:15

The member 'Alistair Prewett' has done the following action : Rzut kością


'KOŚĆ K20' : 13
avatar
Brygada Uderzeniowa Ministerstwa Magii

Dodatkowe informacje biograficzne
AKTUALNIE POSIADANA RÓŻDŻKA: róg jednorożca, berberys, sztywna, 9,5 cala
OPANOWANE ZAKLĘCIA: ➛ SZKOLNE: Enervate, Episkey, Cave Inimicum, Expelliarmus, Protego, Zaklęcie Kameleona, Drętwota, Everte Statum, Verdimilious, Avifors, Accio, Alohomora, Finite, Lumos; ➛ ŁATWE: Rennervate, Fumos Duo, Protego Totalum, Imperturbable, Impedimenta, Utevo Lux, Clava Nares, Cantis; ➛ TRUDNE: Vulnera Sanatur, Salvio Hexia, Somno, Serpensortia, Arresto Momentum;
OPIS POSTACI: Renée jest niską dziewczyną mierzącą sobie 160 centymetrów wzrostu, a jej ciało warzy całe 57 kilogramów. Ma długie zazwyczaj lekko faliste blond włosy. Jest dumną posiadaczką pięknych, jasnych zielonych oczu. Jej cera nie lubi promieni słonecznych, więc jest dosyć bladą osobą, ale to idealnie pasuje do jej całej aparycji. Dziewczyna stara się ubierać zgodnie z modą. Czasami doda do tego coś od siebie, ale bardzo upodobała sobie spódnice do kostek i jasne koszule zapięte pod samą szyję. Nie rozstaje się z czarną marynarką, która chroni ją przed chłodnymi dniami bądź wieczorami. Jest wygodna, więc naprawdę ją sobie upodobała. Na szyi zawiesza zawsze jeden złoty łańcuszek z serduszkiem, który dostała od przyjaciółki ze szkoły. Wokół siebie rozsiewa zapach lawendy. Bardzo go polubiła, więc stara się zawsze szukać perfum o takim zapachu. Pełne usta zazwyczaj pomaluje jakąś szminką, ale tak by nie rzucała się w oczy. Nie chce być uznana za jakąś wyzywającą osobę. Jest w końcu damą.

Zobacz profil autora http://mortis.forumpolish.com/t981-biala-dama#8919 http://mortis.forumpolish.com/t980-skrytka-1917#8918
PisanieTemat: Re: Nieścieralne tatuaże Markusa Scarra  Czw 18 Sie 2016, 19:38

Gdy oberwała własnym zaklęciem wydała zduszony okrzyk czując jego skutki. Nagle przed oczami zrobiło się jej jasno tak, że nic nie widziała, a po chwili widok spowiły czarne plamy, które uniemożliwiały jej widoczność. Szeroko otworzyła swoje zielone oczy i wysunęła przed siebie ręce, aby na nic nie wpaść. Gdyby mogła spojrzałaby na Alistaira jak na idiotę, ale w sumie sama była idiotką, ponieważ źle rzuciła zaklęcie. Co się dzisiaj stało? To nie możliwe, aby mogła pozwolić sobie na błąd. Nienawidziła w sobie błędów. Miała być idealną Królową Lodu. Pokazywać wszystkim, że jest warta tego, co wykonuje. Skierowała na siebie różdżkę, wzięła głęboki oddech i wypowiedziała zaklęcie:
- Finite - jeśli zaklęcie podziałało i spowodowało mniejsze skutki utevo lux dziewczyna podeszła do klienta. Zabrała mu różdżkę i sprawdziła, czy był to ten mężczyzna, którego poszukują.
Niepokoiły ją dźwięki, które dochodziły zza drugich drzwi. Miała nadzieję, że Forks sobie poradzi.


Renée Malfoy
PisanieTemat: Re: Nieścieralne tatuaże Markusa Scarra  Czw 18 Sie 2016, 19:38

The member 'Renée Malfoy' has done the following action : Rzut kością


'KOŚĆ K20' : 8Zaw­sze trze­ba po­dej­mo­wać ry­zyko. Tyl­ko wte­dy uda nam się pojąć, jak wiel­kim cu­dem jest życie [...].
PisanieTemat: Re: Nieścieralne tatuaże Markusa Scarra  Czw 18 Sie 2016, 20:11

1 - Flynn atak
2 - Flynn obrona
3 - Phoebe atak
4 - Phoebe obrona
5 - 1# atak
6 - 1# obrona
7 - 2# atak
8 - 2# obrona
PisanieTemat: Re: Nieścieralne tatuaże Markusa Scarra  Czw 18 Sie 2016, 20:11

The member 'Mistrz Gry' has done the following action : Rzut kością


'KOŚĆ K20' : 2, 11, 2, 4, 15, 2, 17, 14Zaw­sze trze­ba po­dej­mo­wać ry­zyko. Tyl­ko wte­dy uda nam się pojąć, jak wiel­kim cu­dem jest życie [...].
PisanieTemat: Re: Nieścieralne tatuaże Markusa Scarra  Czw 18 Sie 2016, 20:14

Alistairowi udało się bezbłędnie unieruchomić tatuażystę. Nie był on specjalnie silny, wręcz przeciwnie - auror odczuł, że łatwo można zrobić mężczyźnie krzywdę. Był dość chudy i taki jakiś suchy. Wyglądał chyba na starszego, niż był w rzeczywistości. Wzrostem też nie powalał.
- Ale ja nic nie wiem! Panie, ja tu pracuję sobie spokojnie i klienta obsługiwałem, czego aurorów tu niesie? - skrzeczał wyrywając się swoim brakiem siły.
Zaklęcie panny Malfoy uratowało ją przed zbyt długim nie widzeniem niczego, lecz wciąż jeszcze miała mroczki przed oczami, kiedy spoglądała na twarz mężczyzny. Miał on jakąś dziwną bliznę biegnącą wzdłuż lewej kości policzkowej. Nie wyglądał jednak jak poszukiwany.
Nagle drugie drzwi się otworzyły, a do pomieszczenia wpadł jakiś nieznany im zarośnięty czarodziej w długiej ciemnoszarej szacie.
-Drętwota! - rzucił w stronę Prewetta, a potem ponowił zaklęcie na pannie Malfoy.


1 - Drętwota na Prewetta
2 - Drętwota na Malfoy
PisanieTemat: Re: Nieścieralne tatuaże Markusa Scarra  Czw 18 Sie 2016, 20:14

The member 'Mistrz Gry' has done the following action : Rzut kością


'KOŚĆ K20' : 16, 14Zaw­sze trze­ba po­dej­mo­wać ry­zyko. Tyl­ko wte­dy uda nam się pojąć, jak wiel­kim cu­dem jest życie [...].
avatar
Zastępca Kierownika Kwatery Głównej Aurorów

Dodatkowe informacje biograficzne
AKTUALNIE POSIADANA RÓŻDŻKA: 12,5 cala, czarny bez, szpon hipogryfa, raczej sztywna
OPANOWANE ZAKLĘCIA: Szkolne: Accio, Lumos, Locomotor, Nox, Enervate, Expelliarmus, Protego, Fumos, Drętwota, Petrificus Totalus, Everte Statum, Aqua Eructo, Wingardium Leviosa, Duro, Riddiculus Łatwe: Impedimetna, Procella, Sardinus Eructo, Mansio, Frigidus Flamma, Suspensorius, Zaklęcie czterech stron świata, Ocius, Reparifors, Vermillious, Ericius Mutationem, Avis, Entropomorphis Trudne: Sectumsempra, Purpura Flamma, Obliviate, Adversum, Protego Horribilis, Baubillous, Incarcerous, Finite Incantatem
OPIS POSTACI: Alistair to całkowite zaprzeczenie stereotypowego wizerunku tajnego agenta. Gdy spotkasz na ulicy Prewetta, nie zobaczysz niczym niewyróżniającego się, średniego wzrostu osobnika, którego nie zaszczycisz niczym więcej, jak krótkim spojrzeniem. Auror to osoba, która jest niezwykle charakterystyczna. Ktoś, kto mierzy metr i dziewięćdziesiąt pięć centymetrów oraz posiada muskulaturę, której mógłby pozazdrościć nie jeden kulturysta, siłą rzeczy rzuca się w oczy. Jakby tego było mało, całe ciało Prewetta zdobi masa przeróżnych blizn, z których najbardziej charakterystyczną jest ta, ciągnąca się od prawego kącika wargi, aż do prawego ucha (taki przedłużony, jednostronny forced smile Jokera). Reszta cech aparycji nie jest tak spektakularna. Twarde i wyraźne rysy twarzy, wieczny, kilkudniowy zarost, krótko przycięte, czarne włosy oraz chłodne szare oczy. Nic nadzwyczajnego. Nie mniej, patrząc na Alistaira ma się wrażenie, że stoi przed tobą okrutny morderca o niezbyt rozwiniętym intelekcie, a nieszanowany auror i łowca czarnoksiężników. No cóż, pozory mylą.

Zobacz profil autora http://mortis.forumpolish.com/t662-ptasi-email-alistaira#7309 http://mortis.forumpolish.com/t608-skrytka-672#2933
PisanieTemat: Re: Nieścieralne tatuaże Markusa Scarra  Czw 18 Sie 2016, 21:47

Słysząc słowa tatuażysty, Prewett zmarszczył groźnie brwi. Kolejna, tania bajeczka dla głupich stażystów. Czy starzec naprawdę sądził, że ktoś w to uwierzy? Jakim niby cudem tatuował kogoś, kogo nie znał, chociaż po krótkiej wymianie zdań, jakiej Alistair był świadkiem wyraźnie wynikało, że nie byli sobie z klientem obcy. Poza tym, jak dziadyga wytłumaczy fakt, iż na jego zapleczu toczyły się walki? Który właściciel pozwala nieznajomym wchodzić na zaplecze swojego budynku?! Oj, nie. Auror miał zamiar wycisnąć z niego wszystko, co tatuażysta wiedział.
Nagle drzwi otworzyły się z hukiem. Alistair natychmiast się odwrócił i odruchowo wzniósł różdżkę do góry. - Protego Horribilis! – krzyknął głośno.
Jeśli jednak zaklęcie z jakiś powodów nie zadziałało, jak trzeba, to wtedy Alistair wykonuje błyskawiczny przewrót w bok, po czym nie podnosząc się z kolan kontratakuje za pomocą Drętwoty.

Rzut 1 - Protego Horribilis
Rzut 2 - Przewrót w bok
Rzut 3 - Drętwota
PisanieTemat: Re: Nieścieralne tatuaże Markusa Scarra  Czw 18 Sie 2016, 21:47

The member 'Alistair Prewett' has done the following action : Rzut kością


'KOŚĆ K20' : 17, 18, 15
Sponsored content


PisanieTemat: Re: Nieścieralne tatuaże Markusa Scarra  

Nieścieralne tatuaże Markusa Scarra

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 3 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Mortis :: Rozgrywka fabularna :: Londyn :: Ulica Śmiertelnego Nokturnu-
Skocz do: