Non mor­tem ti­memus, sed co­gita­tionem Mor­tis


Share|

Skupisko poradnikowe: fabularna nauka zaklęć i umiejętności, pisanie podań, zakupy w sklepach i inne

PisanieTemat: Skupisko poradnikowe: fabularna nauka zaklęć i umiejętności, pisanie podań, zakupy w sklepach i inne  Wto 29 Gru 2015, 14:01

Szukasz konkretnego poradnika? Zapraszam serdecznie do skorzystania z opcji dla leni - listy pod spodem. Po prostu kliknij na link, a czary przeniosą cię do zawartości.

Fabularna nauka zaklęćCześć, jestem nowym tematem i dopiero powstaję.

Czegoś brakuje, a sprawia ci problem? Nie ma tego w innych tematach? Próbowałeś wyłączyć i włączyć? Skontaktuj się z mistrzem gry, który rozwieje twe wątpliwości.Non mor­tem ti­memus, sed co­gita­tionem mor­tis.

Regulamin ogólny | Regulamin fabularny | Osoby odpowiedzialne za forum

PisanieTemat: Re: Skupisko poradnikowe: fabularna nauka zaklęć i umiejętności, pisanie podań, zakupy w sklepach i inne  Wto 31 Maj 2016, 21:15


Fabularna nauka zaklęć

Aby nauczyć się zaklęcia na naszym forum bez konieczności wykupowania go za punkty rozwoju musimy... po prostu go używać! Co przez to rozumiem? Otóż, na Mortis posiadamy trzy stopnie wtajemniczenia magicznego: zaklęcia opanowanie, nieopanowane i eksperckie. O całym tym systemie poczytasz w systemie kostkowym. Jak to się ma do ich nauki? Otóż:

Trzykrotne, poprawne użycie zaklęcia nieopanowanego w trzech różnych sesjach upoważnia nas do wpisania sobie owego zaklęcia do grona opanowanych.

Czy istnieją na to inne sposoby? Owszem. Wymagają one jednak obecności mistrza gry w twoim temacie. (Przypominamy przy okazji o istnieniu tego tematu.)

Uczniowie Hogwartu mogą uczyć się zaklęć na programowych zajęciach przedmiotowych, a także w klubie potyczek czarodziejskich i innych kołach zainteresowań. Opanowanie zaklęcia na lekcji upoważnia nas do wpisania sobie owego zaklęcia do grona opanowanych.

Dorośli czarodzieje i stażyści mają prawo do zapisywania się na stosowne kursy i przystępowanie do egzaminów szkoleniowych. (Chociażby na uzdrowiciela.) Część takich kursów jest, rzecz jasna, płatna, ale nie tyczy się to wszystkich. Okazjonalnie można nauczyć się czegoś nowego za darmo lub w promocyjnej, symbolicznej wręcz cenie. Zdarzyć się może również, szczególnie w przypadku takich zawodów jak brygadzista, że pracodawca sfinansuje nam szkolenie aby zwiększyć umiejętności pracownika.

Dorośli czarodzieje mają prawo zapisywania się do i uczęszczania na spotkania stwowarzyszeń i grup zainteresowań, gdzie z pewnością nabędą kilka ciekawych umiejętności.

Jeżeli masz jakiś problem, pomysł lub propozycję w związku z fabularną nauką zaklęć na naszym forum zgłoś się koniecznie do mistrza gry.

Skupisko poradnikowe: fabularna nauka zaklęć i umiejętności, pisanie podań, zakupy w sklepach i inne

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1

Similar topics

-
» Frau
» Zaklęcia I Uroki
» Nasuno Yoshitsune
» Inne duperele o Elci

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Mortis :: Ministerstwo Magii :: Prawo czarodziejów :: Objaśnienia mechaniki gry-
Skocz do: