Non mor­tem ti­memus, sed co­gita­tionem Mor­tis


Share|

Biuro główne

Idź do strony : Previous  1, 2
PisanieTemat: Re: Biuro główne  Nie 14 Sie 2016, 23:13

The member 'Lucius Lestrange' has done the following action : Rzut kością


'KOŚĆ K20' : 3, 11, 5
PisanieTemat: Re: Biuro główne  Nie 14 Sie 2016, 23:24

Bycie Niewymownym z pewnością nie na co dzień wiązało się z aż tak dużym stresem. Wiadomo, że strzeżenie tajemnic było trudne i pracownicy przechodzili specjalne szkolenie, jednak... Wbrew pozorom mało kto silił się na włamanie do departamentu, jakby podświadomie wiedząc, że to wcale nie będzie takie trudne. Dlatego też nie jeden z Niewymownych zostałby zaskoczony tak samo, jak Lucius.
Protego niestety nie udało się, więc drętwota uderzyła w młodego Lestrange, unieruchamiając go na kilka dłuższych chwil. Dziewczyna, która podała się za pannę O'harę złapała swoją różdżkę i podeszła do niego oddychając głęboko.
- Imperius. - Szepnęła celując w niego różdżką. - A teraz, panie Lestrange, proszę mi powiedzieć, gdzie znajdują się proroctwa? - Powiedziała, czekając na odpowiedź. Tymczasem stojący obok niej mężczyzna zaczął się rozglądać na własną rękę.
PisanieTemat: Re: Biuro główne  Nie 14 Sie 2016, 23:24

The member 'Mistrz Gry' has done the following action : Rzut kością


'KOŚĆ K20' : 11Zaw­sze trze­ba po­dej­mo­wać ry­zyko. Tyl­ko wte­dy uda nam się pojąć, jak wiel­kim cu­dem jest życie [...].
avatar
Niewymowny, Departament Tajemnic

Dodatkowe informacje biograficzne
AKTUALNIE POSIADANA RÓŻDŻKA: 13 i pół cala, dość giętka, buk, włos z ogona testrala
OPANOWANE ZAKLĘCIA: Szkolne: Enervate, Bąblogłowy, Expelliarmus, Protego, Riddiculus, Diffindo, Drętwota, Accio, Aperacjum, Incendio, Finite, Lumos, Lumos Maxima, Nox, Reparo Łatwe: Mucus Ad Nauseam, Sollicitus, Slugus Eructo, Anapneo, Reparifors, Vermillious, Malus Saporis, Cistem Aperio, Descendo, Ferrum, Impervius, Siccum, Wskaż Mi Trudne: Obliviate, Purpura Flamma, Sectumsempra, Vulnera Sanentur, Protego Horribilis, Finite Incantatem, Imperius Revelio, Sezam Materio
OPIS POSTACI: Metr siedemdziesiąt osiem, szczupły, niebieskie oczy, czarne, kręcone włosy, słabo widoczne piegi

Zobacz profil autora http://mortis.forumpolish.com/t747-poczta-luciusa-lestrange-a http://mortis.forumpolish.com/t745-skrytka-numer-116
PisanieTemat: Re: Biuro główne  Wto 16 Sie 2016, 21:09

Mimo najszczerszych chęci, niewymownemu nie udało się obronić przed zaklęciem przeciwnika. Czerwone światło uderzyło go i przewróciło na ziemię, wytrącając mu różdżkę z ręki, która - jak się później okazało, bardzo szczęśliwie - upadła tuż obok jego dłoni. Ogłuszacz trzymał Luciusa w stanie nieprzytomności i gdy Lestrange się ocknął, kobieta podająca się za O'Harę zbliżała się do niego z różdżką w ręce. Lucius do ostatniej chwili nie wiedział, jakiego zaklęcia kobieta zamierza użyć przeciwko niemu, a gdy usłyszał pierwsze głoski inkantacji, przeszedł go blady strach.
Całe szczęście kobieta, zapewne przez stres, pomyliła nazwę klątwy z jego inkantacją i zamiast powiedzieć "imperio" spróbowała rzucić czar słowami "imperius". Mały błysk był dowodem, że zaklęcie zadziałało, ale zdecydowanie nie tak, jak powinno. Kobieta odrobinę się zatoczyła, widocznie zamroczona własną nieudaną klątwą. Lucius, choć wciąż jeszcze częściowo odrętwiały, sięgnął dłonią po swoją różdżkę, mocno zacisnął na niej dłoń i wciąż leżąc, skierował ją w mężczyznę. W niego najpierw. Stawiając wszystko na atak.
- Purpura flamma - wystękał mimo wszystko wyraźnie, po czym skierował różdżkę na kobietę - expelliarmus. Drętwota.
Jeśli purpura flamma się nie udało, to i tak nie zdąży nic więcej zrobić. A jeśli uda mu się podpalić mężczyznę, to wyłączy go przynajmniej na tak długo, by móc ponownie rozbroić kobietę. A za ten czas może zdąży wrócić do siebie po ogłuszaczu.
PisanieTemat: Re: Biuro główne  Wto 16 Sie 2016, 21:09

The member 'Lucius Lestrange' has done the following action : Rzut kością


#1 'KOŚĆ K20' : 4

--------------------------------

#2 'KOŚĆ K20' : 12

--------------------------------

#3 'KOŚĆ K20' : 8
Sponsored content


PisanieTemat: Re: Biuro główne  

Biuro główne

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Similar topics

-
» Biuro i mieszkanie Gwen
» Biuro szeryfa i areszt
» Parowanie - Biuro Matrymonialne
» Biuro koronera i laboratorium
» Biuro szeryfa i areszt

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Mortis :: Rozgrywka fabularna :: Londyn :: Ministerstwo Magii :: IX-
Skocz do: