Non mor­tem ti­memus, sed co­gita­tionem Mor­tis


Share|

Obwieszczenie drugie - my wcale się nie obijamy! + garść informacji o aktualnych wydarzeniach

avatar
Prefekt Ravenclawu, Rocznik VI

Dodatkowe informacje biograficzne
AKTUALNIE POSIADANA RÓŻDŻKA: Angielski dąb, pancerz kikimory, 13 cali, sztywna. Solidna, z dosyć grubą rękojeścią. Nie jest prosta, większość różdżki jest pofalowana. Sama rękojeść ozdobiona jest grawerowaniem w drewnie, a także onyksem, który umieszczony jest na jej podstawie.
OPANOWANE ZAKLĘCIA: ★ Szkolne ★ ACCIO - ALOHOMORA - APERACJUM - BĄBLOGŁOWY - BOMBARDA - COLLOPORTUS - CONFUNDUS - DEPULSO - DRĘTWOTA - ENERVATE - EPISKEY - EXPELLIARMUS - GLACIUS - LUMOS MAXIMA - REDUCTO - REPARO - WINGARDIUM LEVIOSA ★ Łatwe ★ ANATISQUACK - BONUM IGNIS - CALVORIO - CHŁOSZCZYŚĆ - CONSTANT VISIO - ENTROPOMORPHIS - ERECTO - FUNEMITE - ILLEGIBILUS - IMPERTURBABLE - SICCUM - ZAKLĘCIE CZTERECH STRON ŚWIATA (WSKAŻ MI) ★ Trudne ★ FINITE INCANTATEM - PROTEGO HORRIBILIS ★ Specjalne ★ ZAKLĘCIE PATRONUSA (EXPECTO PATRONUM, FORMA BIAŁEGO KRUKA) ★
OPIS POSTACI: Dosyć niska, mierząca jedynie sto sześćdziesiąt centymetrów, nie wyróżniająca się tak naprawdę niczym szesnastolatka. Drobna, można nawet pokusić się o stwierdzenie chuda dziewczyna, która z pewnością nie ma zbyt wiele siły i łatwą ją pociągnąć, czy popchnąć. Ostatnim razem, gdy się ważyła, waga ukazała czterdzieści osiem kilogramów, co i tak było dla niej osiągnięciem. Całkowicie przeciętna, o krótkich blond włosach, które lubią się puszyć i falować - każdy włos w zupełnie inną stronę, co sprawia, że na jej głowie prawie zawsze panuje nieład. Zawsze bardzo się stara, by mieć choć trochę elegancką fryzurę, jednak nie często jej się to udaje. Brązowe oczy kontrastują z bladą cerą, będącą oznaką przebywania przez większość czasu w budynkach, choć w wakacje zdarza się, że znajduje się na niej lekka opalenizna będąca wynikiem spędzania czasu z magicznymi stworzeniami na zewnątrz. Opala się jednak na czerwono, co nie jest szczytem jej marzeń. Ma na twarzy kilka pieprzyków, a na całym ciele poza tym jedyną skazą jest długa blizna, ciągnąca się aż od lewej strony brzucha do połowy uda. Nie ma zbyt dużej wady wzroku, jednak często można spotkać ją w okularach z czarną obwódką, gdyż w ten sposób lepiej jej się czyta. Dziewczyna nauczona została dbania o siebie, więc zawsze jest czysta i schludnie ubrana. Zdarza się, że na twarzy można dostrzec makijaż, lecz nie jest to zbyt częste. Lubi eleganckie stroje, spódnice, koszule i sweterki. Zawsze pachnie od niej kwiatową mieszanką jej ulubionych perfum.

Zobacz profil autora http://mortis.forumpolish.com/t214-zwierzeta-kaylin#273 http://mortis.forumpolish.com/t328-dziennik-kaylin#412 http://mortis.forumpolish.com/t213-skrytka-nr-690#272
PisanieTemat: Obwieszczenie drugie - my wcale się nie obijamy! + garść informacji o aktualnych wydarzeniach  Czw 25 Lut 2016, 11:26Hej hej! Na forum, co jakiś czas pojawia się coś nowego, kilka zmian dalej w procesie przetwarzania, dlatego też jest to czas na to, by poinformować was o najważniejszych wydarzeniach na forum.

1. 15 lutego wydaliśmy pierwszy numer Proroka Codziennego. Wszystkim, którzy go jeszcze nie przeczytali polecamy to zrobić, gdyż opisane w nim wydarzenia są fabularne i obowiązują wszystkich użytkowników.

2. Do grona stałej kadry forum dołączył @Mascius Malfoy! Gratulujemy i liczymy na miłą współpracę. Przypominamy, że obowiązki administracji spisane są w tym temacie.

3. Cały czas pracujemy i przerabiamy ogłoszenie. Nie zapominajcie jednak od czasu do czasu na nie spojrzeć, gdyż jest aktualizowane na bieżąco. W wysuwanym pasku po lewej stronie znajduje się teraz punktacja domów, aktualnie odbywające się zajęcia dla uczniów, a także mini-eventy skierowane bardziej do dorosłych. Skoro już o tym mowa - Rada Pedagogiczna dotycząca wyboru nowego dyrektora powoli zmierza ku końcowi, natomiast dopiero co rozpoczął się wieczorek poetycki w Magicznej Bibliotece przy ulicy Pokątnej. Serdecznie zapraszamy w s z y s t k i c h zainteresowanych. Pamiętajcie, że bez was nie będzie zabawy!

4. Z bardziej techniczno-mechanicznych spraw - w kompendium wiedzy pojawił się nowy dział Spisy zaklęć i przedmiotów, gdzie od teraz znajdować będą się wszystkie spisy. Mamy nadzieję, że pomoże wam to w poruszaniu się na forum.

5. Zaktualizowany został temat z genetyką i umiejętnościami. Postanowiłyśmy rozdzielić go na kilka kategorii opisanych osobno w jednym, konkretnym dziale. Wszystkich, którzy mieli zaakceptowane podania wcześniej prosimy o przekopiowanie ich i wklejenie do odpowiednich tematów. Dodatkowo - nastąpiły dosyć spore zmiany w opisie genetyki jasnowidza, dlatego też cały system z nim związany zostanie w najbliższym czasie poprawiony.

6. Wprowadziłyśmy drobne poprawki w temacie z zaklęciami - liczymy na to, że będzie wam teraz wygodniej się po nim poruszać. W planach mamy także edycję tematu z eliksirami.

Na tę chwilę to chyba wszystko, cały czas jednak pracujemy - niech nie zwiedzie was nasze lenistwo!
:milosc:
I made my choice a long time ago, and I'm never gonna leave you.


Obwieszczenie drugie - my wcale się nie obijamy! + garść informacji o aktualnych wydarzeniach

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Mortis :: Ministerstwo Magii :: Tablica ogłoszeń :: Obwieszczenia administracji-
Skocz do: