Non mor­tem ti­memus, sed co­gita­tionem Mor­tis


Share|

Obwieszczenie trzecie - dwa miesiące funkcjonowania forum, bal wiosenny i garść nowości!

avatar
Nauczyciel OPCM, Głowa Rodziny Bułhakow

Dodatkowe informacje biograficzne
AKTUALNIE POSIADANA RÓŻDŻKA: Olcha, włókno ze smoczego serca, 10¼ cala, mało giętka. Barwiona na czarno, nieco przetarta, z wyrzeźbionymi na rękojeści liśćmi drzewa, z którego została wykonana.
OPANOWANE ZAKLĘCIA: Szkolne: Bombarda, Enervate, Finite, Flippendo, Incendio, Lumos, Lumos Maxima, Mobilicorpus, Nox, Periculum, Protego, Reducto, Sad Infer, Vad Infer, Wingardium Leviosa | Łatwe: Anesthesia, Bracium Emendo, Chłoszczyść, Delens Vestigium, Erecto, Extiguetor Ignis, Funemite, Impervius, Leviora, Rennervate, Siccum, Sollicus, Suspenorius, Vipera Evanesca, Zaklęcie Czterech Stron Świata (Wskaż mi) | Trudne: Acis Missile, Fiendfyre, Invivenerum, Non confringetur, Obliviate, Protego Horribilis, Purpura Flamma, Sectumsempra, Stimulus Meledictionem, Szatańska Pożoga, Tardis | Niewybaczalne: Avada Kedavra, Cruciatus | Specjalne: Solvite
OPIS POSTACI: Jewgienij jest wysokim, mierzącym prawie 190cm mężczyzną. Nie należy do tych najlepiej zbudowanych, wręcz przeciwnie - jest tym typem, na którym wszystkie ubrania wiszą i ludzie nie raz dziwią się, jak można być tak chudym. Nie znaczy to jednak, że jest chucherkiem, lata treningów zaowocowały całkiem solidną warstwą mięśniową i choć z kulturystą nie miałby szans, jest przygotowany do powalenia kogoś swojej postury. Na ciele ma wiele blizn, jedne są starsze i pochodzą z dzieciństwa, kiedy to zbierał lanie za występki nie godne dziedzica. Te nowsze są natomiast pamiątkami po eskapadach, mordobiciach i różnego rodzaju balangach, w których już nie tak młody Bułhakow zdawał się brać udział. Ciemne, ścięte na krótko włosy i kilku dniowy zarost to cechy charakterystyczne. Podobnie jak ciemne, odrobinę puste oczy, w których widać przede wszystkim pokłady nienawiści i agresji. Jewgienij zdecydowanie nie należy do najprzystojniejszych mężczyzn jacy chodzili po ziemi, jest zwyczajnie przeciętny. Stara ubierać się elegancko, w koszule, marynarki i spodnie z kantem. Zazwyczaj mu się to udaje, oczywiście o ile nie jest aktualnie na dniu piętnastym ciągłego picia na umór. W takich przypadkach przestaje zwracać uwagę na szczegóły pokroju prasowania, czy nawet prania rzeczy. Często można spotkać go z okularami na nosie, które od pewnego czasu są mu po prostu potrzebne. Kiedyś nosił je, gdy chciał wyglądać na inteligentnego, teraz nie ma wyboru, jeżeli chce się czemuś dobrze przyjrzeć. Jak na ponad czterdziestoletniego mężczyznę przystało, ma pierwsze zmarszczki pojawiające się wokół oczu i skórę, która nosi ślady starzenia się. Nie są mu obce także wszechobecne piegi, którymi tak naprawdę nigdy się nie przejmował.

Zobacz profil autora http://mortis.forumpolish.com/t212-zwierzeta-jewgienija http://mortis.forumpolish.com/t327-zapiski-jewgienija#411 http://mortis.forumpolish.com/t211-skrytka-nr-960
PisanieTemat: Obwieszczenie trzecie - dwa miesiące funkcjonowania forum, bal wiosenny i garść nowości!  Sro 23 Mar 2016, 14:25Kochani! Czas na garść informacji, bo dawno niczego nie ogłaszałyśmy.

1.Przede wszystkim, 11 marca stuknęły nam dwa miesiące! Naprawdę dziękujemy za wasze zaangażowanie, pomoc i granie razem z nami. Doceniamy to bardzo mocno i jednocześnie przypominamy o ciągle otwartym naborze na Mistrzów Gry i pomocników forum! Chcemy się rozwijać, organizować coraz więcej, ale bez waszej pomocy nie damy sobie rady!

2. W tym tygodniu rozpoczął się Bal Wiosenny w Hogwarcie! Zapraszamy wszystkich uczniów i pracowników szkoły na wspólną zabawę. Na balu odbędzie się także wybór królowej i króla balu, na których można głosować w tym temacie. Pamiętajcie, że czas macie tylko do fabularnego otworzeni aurn!

3. Jeżeli chodzi o wydarzenia dla dorosłych, nadal trwa Wieczorek Poetycki, na który serdecznie zapraszamy! Niedługo ruszą inne wydarzenia, które - mamy nadzieję - ruszą ogólną fabułę forum do przodu.

4. Ponieważ zbliża się koniec roku szkolnego, przymierzamy się do meczu Quidditcha. Graczy jednak nie jest zbyt dużo i postanowiłyśmy zrobić małą roszadę w drużynach i je połączyć. Ma to na celu przede wszystkim darować nam sesję, w której podczas meczu będzie udzielał się tylko jeden gracz danej drużyny, a resztą grających będą postacie NPC. Z tego powodu na forum doszło do fuzji szkolnych drużyn Quidditcha! Od tej pory będą tylko dwie - Gryfonów z Puchonami i Ślizgonów z Krukonami. Z tej okazji mamy dla was konkurs na nazwy nowych drużyn! Swoje propozycje można zgłaszać tutaj.

5. Jak już pewnie zdążyliście się zorientować, na forum pojawiło się kilka nowych tematów. Przede wszystkim zachęcamy do zapoznania się ze stowarzyszeniami i grupami dla dorosłych. Mamy nadzieję, że coś z tego was zainteresuje - pamiętajcie, że dla każdej z tych grup będą prowadzone osobne eventy, na których będzie można zdobyć trochę nagród, punktów, może nawet i pieniędzy. Przede wszystkim jednak, będzie to dobra okazja do wspólnej zabawy i fabularnego rozwoju naszych postaci! Powstał także temat z kalendarium wydarzeń fabularnych, żeby nikt już nie pogubił się w chronologii. Ponad to, stworzyłyśmy spis najpopularniejszych używek i prasy.


:milosc:I have a conscience. It’s just... more selective.
***

Obwieszczenie trzecie - dwa miesiące funkcjonowania forum, bal wiosenny i garść nowości!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Mortis :: Ministerstwo Magii :: Tablica ogłoszeń :: Obwieszczenia administracji-
Skocz do: