Non mor­tem ti­memus, sed co­gita­tionem Mor­tis


Share|

Kostnica

PisanieTemat: Kostnica  Sob 26 Mar 2016, 13:11

Niezbyt przyjemne pomieszczenie, znajdujące się w piwnicach budynku przeznaczonego do użytku Brygady Uderzeniowej. Znajdują się tutaj chłodnie, w których przechowywane są zwłoki, prosektorium, gdzie dokonuje się sekcji, a także mały gabinecik osoby aktualnie odbywającej dyżur.
Ostatnio zmieniony przez Administrator fabularny dnia Pią 06 Maj 2016, 18:13, w całości zmieniany 1 raz
PisanieTemat: Re: Kostnica  Wto 03 Maj 2016, 01:57

- Naprawdę dziękuję ci, że pomogłeś mi przenieść rzeczy. Jeszcze nie do końca wróciłem do siebie, ale nie chcę już leżeć w klinice. Wolę zająć się pracą tutaj, nawet jeżeli będzie to tylko wypełnianie papierów. - uśmiechnął się do ciebie Elliot, odkładając kolejne pudło pod ścianę prosektorium. Widać było, że twojemu przyjacielowi nie jest lekko z rezygnacją z pracy w terenie, ale oboje zdawaliście sobie sprawę z tego ile razy otarł się on o bezpośrednią śmierć przez popełniane w przypływie adrenaliny błędy.
- Nie pogardziłbym gdybyś od czasu do czasu zawitał tutaj w trakcie przerwy. Przypominam, że wraz ze mną zniknął ekspres do kawy.

@Jewgienij Bułhakow
avatar
Nauczyciel OPCM, Głowa Rodziny Bułhakow

Dodatkowe informacje biograficzne
AKTUALNIE POSIADANA RÓŻDŻKA: Olcha, włókno ze smoczego serca, 10¼ cala, mało giętka. Barwiona na czarno, nieco przetarta, z wyrzeźbionymi na rękojeści liśćmi drzewa, z którego została wykonana.
OPANOWANE ZAKLĘCIA: Szkolne: Bombarda, Enervate, Finite, Flippendo, Incendio, Lumos, Lumos Maxima, Mobilicorpus, Nox, Periculum, Protego, Reducto, Sad Infer, Vad Infer, Wingardium Leviosa | Łatwe: Anesthesia, Bracium Emendo, Chłoszczyść, Delens Vestigium, Erecto, Extiguetor Ignis, Funemite, Impervius, Leviora, Rennervate, Siccum, Sollicus, Suspenorius, Vipera Evanesca, Zaklęcie Czterech Stron Świata (Wskaż mi) | Trudne: Acis Missile, Fiendfyre, Invivenerum, Non confringetur, Obliviate, Protego Horribilis, Purpura Flamma, Sectumsempra, Stimulus Meledictionem, Szatańska Pożoga, Tardis | Niewybaczalne: Avada Kedavra, Cruciatus | Specjalne: Solvite
OPIS POSTACI: Jewgienij jest wysokim, mierzącym prawie 190cm mężczyzną. Nie należy do tych najlepiej zbudowanych, wręcz przeciwnie - jest tym typem, na którym wszystkie ubrania wiszą i ludzie nie raz dziwią się, jak można być tak chudym. Nie znaczy to jednak, że jest chucherkiem, lata treningów zaowocowały całkiem solidną warstwą mięśniową i choć z kulturystą nie miałby szans, jest przygotowany do powalenia kogoś swojej postury. Na ciele ma wiele blizn, jedne są starsze i pochodzą z dzieciństwa, kiedy to zbierał lanie za występki nie godne dziedzica. Te nowsze są natomiast pamiątkami po eskapadach, mordobiciach i różnego rodzaju balangach, w których już nie tak młody Bułhakow zdawał się brać udział. Ciemne, ścięte na krótko włosy i kilku dniowy zarost to cechy charakterystyczne. Podobnie jak ciemne, odrobinę puste oczy, w których widać przede wszystkim pokłady nienawiści i agresji. Jewgienij zdecydowanie nie należy do najprzystojniejszych mężczyzn jacy chodzili po ziemi, jest zwyczajnie przeciętny. Stara ubierać się elegancko, w koszule, marynarki i spodnie z kantem. Zazwyczaj mu się to udaje, oczywiście o ile nie jest aktualnie na dniu piętnastym ciągłego picia na umór. W takich przypadkach przestaje zwracać uwagę na szczegóły pokroju prasowania, czy nawet prania rzeczy. Często można spotkać go z okularami na nosie, które od pewnego czasu są mu po prostu potrzebne. Kiedyś nosił je, gdy chciał wyglądać na inteligentnego, teraz nie ma wyboru, jeżeli chce się czemuś dobrze przyjrzeć. Jak na ponad czterdziestoletniego mężczyznę przystało, ma pierwsze zmarszczki pojawiające się wokół oczu i skórę, która nosi ślady starzenia się. Nie są mu obce także wszechobecne piegi, którymi tak naprawdę nigdy się nie przejmował.

Zobacz profil autora http://mortis.forumpolish.com/t212-zwierzeta-jewgienija http://mortis.forumpolish.com/t327-zapiski-jewgienija#411 http://mortis.forumpolish.com/t211-skrytka-nr-960
PisanieTemat: Re: Kostnica  Wto 03 Maj 2016, 09:45

Jewgienij Bułhakow nie zwykł robić dla innych rzeczy za darmo, jednak tym razem coś w środku kazało mu przyjść i pomóc Elliotowi. Za to, że uratował jego życie, za to, że był tam i pomyślał o zaklęciu, które uratowało nie tylko Bułhakowa, ale i kolka innych, znajdujących się w pobliżu osób. Przypłacił to przy okazji wylądowaniem twarzą w kwasie i rekonwalescencją w szpitalu. I choć, co było oczywiste, spełniał tylko swoje BUMowskie obowiązki - Gienusza był mu w jakiś sposób wdzięczny. Jeszcze trzy miesiące temu było mu wszystko jedno, czy umrze, czy nie. Od niedawna jednak powróciła w nim chęć do życia, do robienia czegokolwiek. Do zrobienia jeszcze wielu rzeczy, do spełnienia planów, które tworzyły mu się w głowie. Prawdę mówiąc, w tamtym momencie przekonany był, że to już koniec.
- Nie masz za co dziękować. Byłem ci to winny. - Zaczął również odkładając niesione przez siebie pudło. - Zawsze lepsze to, niż bezczynność, co? - Zaśmiał się przyglądając mu uważnie. Szkoda, że już więcej nie spotka go w terenie. Że już więcej nie zobaczy go w biurze 11. Bo o ile Bułhakow nie zwykł do przywiązywania się - i tak też było tym razem - o tyle, zawsze miło było na Elliota popatrzeć i zamienić z nim kilka słów. Że niby teraz miał użerać się z Forks bez niego? Nawet nie chciał o tym myśleć.
- Masz to jak w banku. Zwłaszcza, że właśnie straciłem swoją stażystkę. - Zaśmiał się. Wszyscy w biurze wiedzieli, że Templer była jego stażystką. Urobił ją sobie już na samym początku i dziewczyna była gotowa szorować podłogę biura na kolanach, gdyby tylko tego zażądał - tak bardzo się go bała.


I have a conscience. It’s just... more selective.
***

PisanieTemat: Re: Kostnica  Nie 15 Maj 2016, 01:41

Elliot zaśmiał się, bo dobrze wiedział, że Sophia stażystką Jewgienija nie była, tylko facet był wyjątkowo w sobie zadurzony i biedaczynę gnębił. Mania wielkości Rosjanina najwyraźniej rozmówcy nie przeszkadzała, bo kontynuował rozmowę z szerokim uśmiechem. Niestety dwójka ta była w pracy, więc musiała powrócić do swoich obowiązków. Na odchodne Bułhakow mógł usłyszeć jeszcze, że Templer miała wrócić szybko po nabyciu nowych umiejętności. Najprawdopodobniej miała więc stać się jego stałym partnerem.

@Jewgienij Bułhakow +15 PN +10 galeonów

Sesja uzupełniająca Hogsmeade zakończona. Jewgienij [z tematu]
Sponsored content


PisanieTemat: Re: Kostnica  

Kostnica

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Mortis :: Rozgrywka fabularna :: Londyn :: Ministerstwo Magii :: II :: Brygada Uderzeniowa-
Skocz do: