Non mor­tem ti­memus, sed co­gita­tionem Mor­tis


Share|

SPIS POSTACI DO PRZEJĘCIA

PisanieTemat: SPIS POSTACI DO PRZEJĘCIA  Pon 25 Kwi 2016, 11:00

Dlaczego tworzymy listę?

Czasami zdarza się tak, że ktoś tworzy postać na wysokim stanowisku i znika bez słowa. Zostawia w ten sposób wszystkie zawiązane relacje i obowiązki na barkach administracji, która musi zadecydować co z tą problematyczną sytuacją zrobić. Rozwiązaniami mogą być zwolnienia, ucieczki z kraju, śmierci i choroby... ale ile dyrektorów Hogwartu i Ministrów Magii może zaginąć bez śladu pod rząd, żeby wyglądało to jeszcze choć trochę realistycznie i nie wywoływało wszechobecnej paniki? No właśnie. Z tego powodu, zgodnie z regulaminem forum, wybierając stanowisko nauczycielskie, dyrektorskie lub inne, gdzie jesteś najzwyczajniej w świecie niezastąpiony i znikasz bez postu w nieobecnościach na przynajmniej miesiąc, godzisz się z tym, że Mistrz Gry przejmie twoją postać i/lub umieści ją w spisie postaci do przejęcia.
Do tego spisu trafiają również postacie, które autor porzucił z własnej woli i postanowił przekazać komuś innemu.
Konto przekazywane następnej osobie zostanie wpierw wyczyszczone z prywatnych wiadomości, obserwowanych tematów, adresów i tak dalej - zaczynasz na czysto. Jeżeli jesteś zainteresowany którąś z postaci - zgłoś się do administracji.

Aktualna lista postaci do przejęcia.

MINISTER MAGII
@Frederick Crouch to obecny Minister Magii oraz głowa rodziny Crouch. Ma żonę, którą jest @Orianne Crouch oraz kilkoro dorosłych dzieci. Jest człowiekiem bezwzględnych, zdecydowanym, potrafiącym utrzymać w ryzach całą rodzinę i ministerstwo. Rzadko kiedy pokazuje złość, działając na swoich podwładnych siłą perswazji i wyobrażenia kary, jaka ich spotka za niesubordynację. Uczył się w Durmstrangu.

Więcej informacji do znalezienia w jego karcie postaci.

SEKRETARZ MINISTRA
@Scott Reuben Carrow jest pierwszym sekretarzem Ministra Magii. Pełni także rolę głowy rodziny Carrow. Ma dwójkę dzieci, bliźniaki - @Graysen E. Carrow oraz @Minerva H. Carrow oraz żonę. Należy do Anonimowych, grupy prowadzonej przez tajemniczego Johna Smitha (@Vakel Bułhakow).Więcej informacji do znalezienia w jego karcie postaci.

KIEROWNIK DEPARTAMENTU
@Dorothea Malfoy, z domu Crouch, jest Kierownikiem Departamentu Przestrzegania Prawa Czrodziejów. Jej mężem jest Lucivar Malfoy [NPC], a dziećmi @Mascius Malfoy i @Isabelle Malfoy. Jest kobietą sukcesu, przygotowaną do pracy w środowisku pełnym mężczyzn. Należy także do hogwardzkiej Rady Rodziców. Chociaż to jej mąż jest głową rodziny Malfoy, bardzo często przejmuje jego obowiązki.

Więcej informacji do znalezienia w jej karcie postaci.

KIEROWNIK DEPARTAMENTU
@Orianne Crouch, z domu Ollivander, jest Kierownikiem Departamentu Międzynarodowej Współpracy Czarodziejów, a także żoną Ministra Magii, @Frederick Crouch. Wydaje się być jedyną osobą, która może wytrzymać z Frederickiem na dłuższą metę. To miła, choć skupiona na pracy kobieta.Więcej informacji do znalezienia w jej karcie postaci.

KIEROWNIK KOMISJI
@Florence Crouch, z domu Malfoy, jest Kierownikiem Komisji Egzaminacyjnej. Jest kobietą pewną siebie i swoich umiejętności, z wysokimi ambicjami. Podczas ostatniej rady w Hogwarcie zaproponowała swoją osobę na stanowisko dyrektora, jednak nie została wybrana. Obecnie dostała zadanie sprawdzania poczynań dyrektora zastępczego. Ukończyła Durmstrang.

Więcej informacji do znalezienia w jej karcie postaci.

NAUCZYCIEL ELIKSIRÓW
@Gabriel J. Maxwell jest nowym nauczycielem eliksirów w Hogwarcie. Dołączył do kadry nauczycielskiej po zmianie dyrektora, pod koniec poprzedniego roku szkolnego. Zajął miejsce swojego poprzednika, @Marcus Rutherford. Nie jest zbyt lubiany przez uczniów, których oblał. Jest wdowcem.Więcej informacji do znalezienia w jego karcie postaci.

NAUCZYCIEL HISTORII MAGII
@Juan Antonio Lopez Narvae jest jednym z nowszych pracowników Hogwartu. Naucza Historii Magii i jest opiekunem Koła Pomocnej Dłoni. Bardzo dużo czyta i zdarza mu się spóźniać na własne zajęcia. Jest ogólnie lubiany przez uczniów. Pochodzi z Hiszpanii, uczył się w Beauxbatons.Więcej informacji do znalezienia w jego karcie postaci.

NAUCZYCIEL TRANSMUTACJI
@Jacob Fell jest nauczycielem Transmutacji w Hogwarcie. Przeniósł się do szkoły w poprzednim roku szkolnym, po wypadku, w którym zginęła jego żona. Pracował wcześniej w sklepie Ollivandera, a także w Wydziale Kontroli Smoków. W szkole bardzo dobrze dogaduje się z pielęgniarką, @Charlotte Mark.Więcej informacji do znalezienia w jego karcie postaci.

GAJOWA
@Euphemia Crouch po oderwaniu się od swojej rodziny postanowiła znaleźć swoje własne miejsce. Trafiło na Hogwart, gdzie jako gajowa sprawuje pieczę nad magicznymi stworzeniami i pilnuje, żeby żaden uczeń nie przedostał się do Zakazanego Lasu. Uciekła sprzed ołtarza, dlatego rodzina nie utrzymuje z nią kontaktu. Jest niezarejestrowanym animagiem zmieniającym się w jerzyka.

Więcej informacji do znalezienia w jej karcie postaci.

UZDROWICIEL
@Oliver Fitzgerald jest uzdrowicielem Urazów Pozaklęciowych w Klinice Świętego Munga. Jest także ojcem @Anastasia Fitzgerald i zięciem @Lawrence Mundy. To miły mężczyzna, który poza pracą ma jeszcze trochę zmartwień. Przede wszystkim jednak martwi się o córkę, która ostatnio została poparzona podczas marszu Ruchu Obrony Mugoli i Mugolaków w Hogsmeade.

Więcej informacji do znalezienia w jego karcie postaci.

BIBLIOTEKARKA
@Tiffany Chamber jest pulchniutką bibliotekarką pracującą w Bibliotece Magicznej w Londynie. Do tej pory udało jej się zorganizować Wieczorek Poetycki, a także zaprzyjaźnić z obecny dyrektorem Hogwartu @Vakel Bułhakow. Uwielbia czytać, a jeszcze bardziej pisać historyjki, do których wrzuca postacie bazowane na ludziach, których poznaje bądź obserwuje.


Więcej informacji do znalezienia w jej karcie postaci.

SZEF GRUPY
@Zachary Magnus jest legendą Londynu. Pięć lat temu zniknął, a wszystkie gazety obwieściły jego rzekomą śmierć. Teraz jednak okazało się, że wrócił, przejął dowodzenia nad grupką przestępczą i ponownie sieje zamęt na ulicach. Przede wszystkim jednak chce dopaść ludzi, którzy ostatnim razem go zdradzili. To człowiek bezwzględny, który zrobi wszystko, by osiągnąć cel. Jego siostrą jest @Georgie Warton.

Więcej informacji do znalezienia w jego karcie postaci.

Non mor­tem ti­memus, sed co­gita­tionem mor­tis.

Regulamin ogólny | Regulamin fabularny | Osoby odpowiedzialne za forum

SPIS POSTACI DO PRZEJĘCIA

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1

Similar topics

-
» Spis Magii (forumowy)
» Lista zajętych postaci
» Spis rodów
» Rezerwacje postaci.
» Karta Postaci Nikotynki

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Mortis :: Ministerstwo Magii :: Gabinet Mistrza Gry-
Skocz do: