Non mor­tem ti­memus, sed co­gita­tionem Mor­tis


Share|

Poczta Victora Shacklebolta

avatar
Kierownik Kwatery Głównej Aurorów, Głowa Rodziny Shacklebolt

Dodatkowe informacje biograficzne
AKTUALNIE POSIADANA RÓŻDŻKA: 11 cali, sztywna, szpon hipogryfa, osika. Od końca rękojeści do czubka idzie spiralne wybrzuszenie na pierwszy rzut oka przypominające miniaturowego węża luźno oplatającego różdżkę.
OPANOWANE ZAKLĘCIA: Szkolne: Enervate, Expelliarmus, Protego, Riddiculus, Conjunctivitis, Drętwota, Petrificus Totalus, Everte Statum, Accio, Alohomora, Bombarda, Finite, Lumos, Lumos Maxima, Nox Łatwe: Anapneo, Imperturbable, Ebublio, Expulso, Obscuro, Utevo Lux, Bonum Ignis, Carpe Retractum, Cistem Aperio, Delens Vestigium, Extinguetur Ignis, Ferrum, Suspensorius, Quietus, Muffliato Trudne: Protego Horribilis, Sensorem, Crepitus, Hurlingbroom, Incarcerous, Turbine Ignisis, Arresto Momentum, Finite Incantatem, Dissendium, Imperius Revelio
OPIS POSTACI: 1,85m, wiele zmarszczek na twarzy, bródka i wąs, (jak na avatarze), krótkie, szatynowe włosy lekko przyprószone siwizną

Zobacz profil autora http://mortis.forumpolish.com/t729-poczta-victora-shacklebolta http://mortis.forumpolish.com/t728-skrytka-numer-1887
PisanieTemat: Poczta Victora Shacklebolta  Pon 02 Maj 2016, 15:23Victoria


Samica puchacza zwyczajnego. Wygląda bardzo typowo, jednak Victor nigdy nie pomyliłby jej z żadną inną. Bardzo lubi przesiadywać na meblach w gabinecie Shacklebolta.


PisanieTemat: Re: Poczta Victora Shacklebolta  Czw 19 Maj 2016, 00:16

Drogi panie Shacklebolt

dwójka pańskich podwładnych skontaktowała się listownie z ministrem magii w sprawie zwrócenia kosztów wykonania replik różdżek, które to utracili podczas działań w Hogsmeade. Przeznaczam 250 galeonów do rozdysponowania przez pana w tej sprawie.

Główna Księgowa V. Dark
PisanieTemat: Re: Poczta Victora Shacklebolta  Sob 23 Lip 2016, 19:38

Raport z przesłuchania ws. przemytu smoczego jaja

9 maja 1934r. zatrzymani zostali Byron Stenet i Josh Leech, podejrzani o przemyt i handel skradzionego w lutym smoczego jaja. Przetransportowani z Holyhead do aresztu śledczego Brygady Uderzeniowej zostali przesłuchani przez inspektora Theodore'a Bennetta a także komisarza Daniela Campbella. Obydwaj podejrzani nie byli zbyt rozmowni i ciężko było wydobyć z nich jakiekolwiek informacje. Przesłuchiwani osobno milczeli ciągle, aż w końcu jeden z nich, młodszy Leech zaczął sypać. Nie powiedział wszystkiego, jednak są to informacje wystarczające do tego, by zacząć śledztwo. Z jego zeznań wynika, iż należeli do grupy przestępczej, będącej jedną z wielu formacji znajdujących się w podziemiu Londynu. Dostali cynk od tajemniczej kobiety, której imienia nie podali, o przemycie. W informacji zawarta była lokacja i czas, do nich należało tylko zdobycie jaja i późniejsze przekazanie go chętnemu kupcowi, który również pozostaje dla nas w tej chwili anonimowy. Wiadomo, że wszystko rozbija się o dzielnicę Śmiertelnego Nokturu, a co za tym idzie - śledztwo będzie bardzo trudne do przeprowadzenia.
Akta są już w rękach Wizengamotu, który w najbliższym czasie zajmie się osądzeniem podejrzanych. Jajo znalazło się w rękach prawowitego właściciela.

Inspektor Theodore Bennett
Sponsored content


PisanieTemat: Re: Poczta Victora Shacklebolta  

Poczta Victora Shacklebolta

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Mortis :: Ministerstwo Magii :: Dział postaci :: Sowia poczta-
Skocz do: