Non mor­tem ti­memus, sed co­gita­tionem Mor­tis


Share|

Cassidy Fawley

avatar
Rocznik VI

Dodatkowe informacje biograficzne
AKTUALNIE POSIADANA RÓŻDŻKA: Czarny Orzech, 11 cail, Włos z głowy Wili
OPANOWANE ZAKLĘCIA:
OPIS POSTACI: Cassidy może i nie wygląda jak z okładki czasopisma "Czarownica", może i nie została nigdy miss Hogwartu, ale czy to ważne? Ma dopiero szesnaście lat, ma też brązowe, głęboko osadzone oczy, które patrzyły na świat z pod na w pół przymkniętych powiek, bo lubi je analizować. Znaczy, otoczenie. I potem przewraca tymi oczami, bo to otoczenie ją niezwykle rozczarowuje. Rozpuszcza włosy, bo jako osoba trochę próżna nie lubi ich wiązać. Dba o nie jak o swój największy skarb, bo wie, że włosy to jej atut. Bo nie ma ust pełnych ani wachlarza rzęs. Bo nie jest długonogą blondynką o alabastrowej skórze. Brązowe, sięgające połowy pleców pukle to wszystko, czym może się pochwalić. Gdyby się na chwilę uśmiechnęła może i wyglądałaby bardziej przystępnie, ale nie. Ta ślizgonka nie lubiła nadmiernego wyrażania emocji, więc jej wyraz twarzy stanowił kompletne przeciwieństwo jej włosów i chociaż wiedziała o tym doskonale to nie robiła nic by to zmienić. Panna Pride uraczy Cię sarkastyczną uwagą, to bardziej niż pewne. Prędzej możesz spodziewać się tego, niż przychylnego spojrzenia. Często wzrusza ramionami. Często mówi "nie". Często obraca się na pięcie i możesz tylko patrzeć, jak odchodzi tanecznym krokiem ubrana w swój ulubiony wełniany sweter.

Zobacz profil autora
PisanieTemat: Cassidy Fawley  Wto 10 Maj 2016, 23:09BIO

IMIĘ: Cassidy
NAZWISKO: Fawley
CZYSTOŚĆ KRWI: Czysta
STATUS RODZINY: Bogata czystokrwista
DATA URODZENIA: 10.06.1917
ROK NAUKI: VI
DOM: Slytherin
RÓŻDŻKA: Czarny Orzech, Włos z głowy Wili, 11 cali, bardzo sztywna
BOGIN: Węże
FACE CLAIM:Barbara Palvin


WIDOK ZE ZWIERCIADŁA AIN EINGARP
Cassidy stojąc przed zwierciadłem widzi siebie. Widzi jak siedzi na zdobionym fotelu, obitym burgundowym zamszem. Siedzi i trzymając w dłoni kieliszek z szampanem wznosi toast za siebie, w końcu została Ministrem Magii. Kobieta, dasz wiarę?


OPIS POSTACI
Cassidy może i nie wygląda jak z okładki czasopisma "Czarownica", może i nie została nigdy miss Hogwartu, ale czy to ważne? Ma dopiero szesnaście lat, ma też brązowe, głęboko osadzone oczy, które patrzyły na świat z pod na w pół przymkniętych powiek, bo lubi je analizować. Znaczy, otoczenie. I potem przewraca tymi oczami, bo to otoczenie ją niezwykle  rozczarowuje.
Rozpuszcza włosy, bo jako osoba trochę próżna nie lubi ich wiązać. Dba o nie jak o swój największy skarb, bo wie, że włosy to jej atut. Bo nie ma ust pełnych ani wachlarza rzęs. Bo nie jest długonogą blondynką o alabastrowej skórze. Brązowe, sięgające połowy pleców pukle to wszystko, czym może się pochwalić. Gdyby się na chwilę uśmiechnęła może i wyglądałaby bardziej przystępnie, ale nie.  Ta ślizgonka nie lubiła nadmiernego wyrażania emocji, więc jej wyraz twarzy stanowił kompletne przeciwieństwo jej włosów i chociaż wiedziała o tym doskonale to nie robiła nic by to zmienić.
Panna Pride uraczy Cię sarkastyczną uwagą, to bardziej niż pewne. Prędzej możesz spodziewać się tego, niż przychylnego spojrzenia. Często wzrusza ramionami. Często mówi "nie". Często obraca się na pięcie i możesz tylko patrzeć, jak odchodzi tanecznym krokiem ubrana w swój ulubiony wełniany sweter.


PRZYKŁADOWY POST
Padało. Wieczór był brzydki i nie ulegało wątpliwościom, że to właśnie dlatego większość uczniów pochowała się w zaciszu swoich dormitoriów, biblioteki, czy schowków na miotły.
Cassidy jednak nie była przedstawicielką żadnej z tych grup. Ubrana nad wyraz ciepło jak na połowę września pobiegła w stronę wieży astronomicznej, by tam w zaciszu dudniącego w okna deszczu pobyć w samotności i ponarzekać przy okazji na otaczający ją świat.
Dziś na obiad kurczęce udka były naprawdę zbyt tłuste. No i wiecznie te ziemniaki. To oczywiste, że chcieli ich utuczyć w tym Hogwarcie. Napisze o tym w liście do matki, poskarży się, to pewne. Matka wystosuje wyjca do dyrekcji i może to załatwi sprawę. Cassidy z chęcią zjadłaby coś o wiele bardziej wyszukanego. Na przykład bażanta.
No i zadają tak wiele. Ślizgonka miała obecnie na głowie trzy eseje na dwa tysiące słów, wykucie na blaszkę zastosowania smoczej krwi, a nazajutrz musi wyrecytować przecież wszystkie miejsca, gdzie w ostatnim dziesięcioleciu widywano druzgotki. Porażka. To właśnie słowo cisnęło się na jej usta, gdy pokonywała kolejne stopnie schodów i uparcie parła na górę.
Minęła jakąś trzecioroczną krukonkę. Nie zaszczyciła jej spojrzeniem, ale to nie znaczy, że nie zdążyła wcale ocenić jej sposobu ubierania, nie umytych włosów, czy kaczego chodu. Uwielbiała to robić. Uwielbiała oceniać ludzi po pozorach, a potem utwierdzać się w przekonaniu, że ma rację. Co mogła powiedzieć o tej dziewczynie? Że była niechlujna. Że na pewno nie narzekała na zbyt duże grono adoratorów. Cassie z radością będzie teraz obserwować tę małą, by przyznać sobie kolejny punkt, choć miała ich już tak wiele.
Ale wracając... Dotarła już do tej cholernej wieży, chociaż musiała się przy tym lekko spocić. Poprawiła włosy opadające jej na twarz i zamknęła za sobą ciężkie, dębowe drzwi. Stanąwszy na wprost okna dostrzegła, że nie jest w pomieszczeniu sama. Krzywy uśmiech poruszył wargi ślizgonki, a ona sama drgnęła, chcąc z wymuszoną niedbałością przepędzić nieproszonego gościa.


PisanieTemat: Re: Cassidy Fawley  Wto 10 Maj 2016, 23:45


WITAMY WŚRÓD ŚLIZGONÓW
Witamy na forum. ♥ Na start otrzymujesz 90 galeonów. Co do relacji na start - ustal je wpierw z dziewczętami z którymi dzielisz dormitorium. Pamiętaj również, że opiekunem twojego domu jest @Caolán Báirseach, a Hogwartem zajmuje się @Vakel Bułhakow.

PRZYDZIAŁ DO POKOJU: Dwójka


ZAKLĘCIAPUNKTY ROZWOJU
8 szkolnych
3 łatwe
60 PS


TWOJE PRZEDMIOTY
Zestaw podręczników szkolnych.
Omnikulary.


CO DALEJ - KROK PO KROKU
Uzupełnij pola dodatkowych informacji biograficznych w swoim profilu.
Wybierz sobie zaklęcia na start i wypisz je w sklepiku rozwojowym. Potem nie zapomnij wpisać ich do profilu! Spis wszystkich dostępnych zaklęć znajdziesz tutaj.
Załóż swoją skrytkę, pamiętaj żeby skorzystać ze wzoru.
Dodaj temat z sowią pocztą, tutaj również możesz skorzystać z podanego wzoru.

Kartę akceptowała: Beza

Cassidy Fawley

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1

Similar topics

-
» Dworek rodu Fawley
» Christian Fawley
» Colin Fawley

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Mortis :: Confundus :: Archiwum :: Zakurzona kartoteka-
Skocz do: