Non mor­tem ti­memus, sed co­gita­tionem Mor­tis


Share|

Ruth Slughorn

avatar
Rocznik VII

Dodatkowe informacje biograficzne
AKTUALNIE POSIADANA RÓŻDŻKA: 9 cali~ sztywna~ pancerz Kikimory~ czerwony dąb
OPANOWANE ZAKLĘCIA: Episkey, Avifors, Oppugno, Accio, Aqua Eructo, Alohomora, Tergeo, Mobilicorpus ,Avis, Bombarda Maxima, Sunspensorius
OPIS POSTACI: Niska brunetka o pięknych, dużych brązowych oczach jest według wielu uważana za urodziwą. Zgrabny nos, delikatne rysy twarzy i bujne rzęsy skomponowane z malinowymi usteczkami są atutami dziewczyny. Atutem są również jej nogi, które w porównaniu do jej wzrostu są dość długie i szczupłe, a figura Ruth jest godna pozazdroszczenia - szczupła, aczkolwiek z kobiecymi kształtami.Włosy sięgają jej do połowy pleców i często po zmoczeniu kręcą się tworząc na głowie dziewczyny burzę loków, z daleka wyglądających na czarne.

Zobacz profil autora
PisanieTemat: Ruth Slughorn  Pon 04 Lip 2016, 12:32BIO

IMIĘ: Ruth
NAZWISKO: Slughorn
CZYSTOŚĆ KRWI: Czysta
STATUS RODZINY: Średnio zamożna (Czystokrwista)
DATA URODZENIA: 10 lipca 1917
ROK NAUKI: VII
DOM: Ravenclaw
RÓŻDŻKA: 9 cali~ sztywna~ pancerz Kikimory~ czerwony dąb
BOGIN: Pająk, dziewczyna cierpi na arachnofobię
FACE CLAIM:Nina Dobrev


WIDOK ZE ZWIERCIADŁA AIN EINGARP
Kiedy Brunetka stawiała swoje pierwsze kroki przed zwierciadłem jej oczom nie ukazał się niecodzienny widok- błękitne morze, palmy wokół a obok niej stała jej piękna matka Cathris. Nie widziała jej od ponad 14 lat, a jedynie wspomnienia jakie z nią miała, to moment kiedy młoda, bo zaledwie 18 letnia angielka obroniła swoją córkę przed uderzeniem ze strony ojca.


OPIS POSTACI
Jeśli ktokolwiek zobaczył kiedyś mamę Ruth od razu stwierdził - przepiękna.  I patrząc również na jej córkę można stwierdzić że urody jej nie brakuje. Jest szczupła, jednakże posiada delikatnie zarysowane, kobiece kształty. Powoli upodabnia się do swojej matki. Jest również dość niska (163) a jej waga świadczy o niedowadze. Oczęta duże, brązowe świetnie komponują się z jej naturalnie jasną karnacją. Nosek zgrabny, malutki a na nim rude piegi doskonale uzupełniające jej twarz wraz z niedużymi ustami o malinowym zabarwieniu. Głównym atutem figury kobiety są szczupłe nogi które uwielbia pokazywać. Po jej zgrabnych ramionach i wystającym obojczyku spływają długie, sięgające pasa, falowane włosy o barwie kasztanów.
Fałszywa wobec obcych więc w sumie każda osoba zna ją jako inną. Jedni uważają za wyrachowaną, zadufaną w sobie (bo po części taka jest) a inni za miłą, kochającą i troskliwą. Wszystko zależy od jej zdania na temat danej osoby. I mimo tych wad można zobaczyć u niej również zalety które odznaczały się w jej przynależeniu do domu- ambicja, inteligencja i bystrość. Sprytem też się odznacza ale w mniejszym stopniu. Do tego jak każda kobieta ma kompleksy które stara się zatuszować udawaniem ,,jaka to ja jestem cudowna'' co dla osób które ją świetnie znają może wyglądać na komiczne. Dla osób najbliższych jak ukochany, przyjaciele czy wszelkie spotkane dzieci jest jednak troskliwą, miłą i bardzo rodzinną kobietą która gotowa jest zrobić wszystko dla ważnych sobie osób.  


PRZYKŁADOWY POST
Poranek pierwszego dnia w piątej klasie Hogwartu był dla dziewczyny ogromnym przeżyciem. Tegoż to dnia miała się odbyć jako pierwsza lekcja Opieki Nad Magicznymi Stworzeniami, a był i jest to jej ulubiony przedmiot. Pragnęła dowiedzieć się na temat magicznych stworzeń tak samo dużo jak jej profesor, którego bardzo lubiła.                                                                                                        Pierwszą czynnością jaką zrobiła po przebudzeniu było oczywiście nakarmienie czarnego niczym sadza kilkumiesięcznego kociaka. Dostała go na zakończeniu 4 klasy, i nie ukrywajmy był to świetny prezent. Właśnie dzięki temu zwierzakowi nie doskwierał jej zbytnio brak przyjaciół, w końcu nie da się nie zauważyć, że takowych prócz Matta nie posiadała. Nie było to ukierunkowane stosunkiem ludzi do niej, bo była całkiem lubiana, lecz podejście dziewczynki co do kontaktów z rówieśnikami dawało wiele do życzenia. Dla niej bowiem liczyła się nauka, a im więcej znajomych, tym mniej czasu dla książek. Wyjątkiem był oczywiście ślizgon, który zrozumiawszy, że nie da się tej postawy z dziewczyny wyplenić po prostu się przyzwyczaił. Innych jej wybujała ambicja do teraz zaskakuje.                       Po szybkim ogarnięciu pościeli oraz obudzeniu współlokatorek zabrała się za ubranie i wszelkie inne rutynowe czynności. Miała tego dnia spotkać się  Mattem, który od czasu ich spotkania w wakacje nie miał kompletnie czasu, a w tej sytuacji było nad czym ubolewać. Owszem, dziewczynę nie bolało to, że miała 3 razy więcej czasu na poszerzanie swej wiedzy, bo to raczej plus, lecz brak obecności chłopaka w pobliżu dość mocno odcisnął się na jej humorze przez ostatnie 3 tygodnie i tak szwankował.                                             Spakowawszy do torby książki, a raczej połowę bibliotecznego zbioru skierowała się na dół swojego dormitorium. Uwielbiała te miejsce nie tylko za wprost kochanych ludzi, ale też za umiejscowienie. Z okien rozpościerał się zapierający dech w piersiach widok, który nie ukrywając był przedstawiony na wielu szkicach brązowowłosej. Do lekcji zostały jeszcze 2 godziny, a materiał dydaktyczny przerobiła na kolejne kilka tygodni zostało jej tylko pójść na boisko, i pooglądać pierwsze w tym roku treningi Quidditcha, gdyż nie ukrywajmy, marzyła by w końcu dostać się do drużyny.  

PisanieTemat: Re: Ruth Slughorn  Pon 04 Lip 2016, 16:40


WITAMY WŚRÓD KRUKONÓW
Witamy na forum! Otrzymujesz na start 70ʛ. Opiekunem twojego domu jest @Hugh Fraser, a prefektem @Kaylin Wittermore.

PRZYDZIAŁ DO POKOJU: 2


ZAKLĘCIAPUNKTY ROZWOJU
8 szkolnych
3 łatwe
60 PS


TWOJE PRZEDMIOTY
Zestaw podręczników szkolnych.
Przypominajka.


CO DALEJ - KROK PO KROKU
Uzupełnij pola dodatkowych informacji biograficznych w swoim profilu.
Wybierz sobie zaklęcia na start i wypisz je w sklepiku rozwojowym. Potem nie zapomnij wpisać ich do profilu! Spis wszystkich dostępnych zaklęć znajdziesz tutaj.
Załóż swoją skrytkę, pamiętaj żeby skorzystać ze wzoru.
Dodaj temat z sowią pocztą, tutaj również możesz skorzystać z podanego wzoru.

Kartę akceptował: Beza

Ruth Slughorn

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1

Similar topics

-
» [Dorosły] Horacy Slughorn
» A. S. Slughorn
» Historia Slughorn
» Werner Slughorn
» Horacy "Ślimak" Slughorn [BUDOWA]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Mortis :: Ministerstwo Magii :: Dział postaci :: Karty postaci :: Spis rocznikowy-
Skocz do: