Non mor­tem ti­memus, sed co­gita­tionem Mor­tis


Share|

Matthew Travers

avatar
Rocznik VII

Dodatkowe informacje biograficzne
AKTUALNIE POSIADANA RÓŻDŻKA: 3 ½ cala Sosna, Włókno ze smoczego serca, giętka
OPANOWANE ZAKLĘCIA: Accio,Alohomora,Aqua Eructo,Arania Exumai,Confundus,Lumos Maxima,Mobilicorpus,Zaklęcie Proteusza,Lacarnum Inflamari,Drętwota,Entropomorphis,Slugus Eructo,Utevo Lux,Sectumsempra
OPIS POSTACI: Mężczyzna w swoim wyglądzie nie posiada nic zbytnio interesującego, aczkolwiek jeśli oceniać jego wygląd całościowo jest on całkiem przystojny. Ma błękitne oczy, włosy w kolorze ciemnego blondu, długie i przylizane do tyłu. Widać od kilku lat już pierwsze oznaki zarostu, lecz szybko je usuwa aby jego skóra nadal pozostała gładka. Postura zwykle wyprostowana, przy czym chłopak lubi pokazywać swoje muskuły, które uzyskał dzięki regularnym ćwiczeniom. Rysy twarzy mocne, męskie często uwydatnione przez wrogą minę, którą serwuje właściwie wszystkim, prócz rodziny i Ruth.

Zobacz profil autora http://mortis.forumpolish.com/t909-sowa-matthew#7855 http://mortis.forumpolish.com/t908-skrytka-2137
PisanieTemat: Matthew Travers  Pon 04 Lip 2016, 22:59BIO

IMIĘ: Matthew
NAZWISKO: Travers
CZYSTOŚĆ KRWI: Czysta
STATUS RODZINY: Bogata
DATA URODZENIA: 13 luty 1917
ROK NAUKI: VII
DOM: Slytherin
RÓŻDŻKA: 3 ½ cala Sosna, Włókno ze smoczego serca, giętka
BOGIN: On sam nie żywy, w kałuży krwi
FACE CLAIM:Sam Claflin


WIDOK ZE ZWIERCIADŁA AIN EINGARP
Młoda kobieta o długich brązowych włosach ubrana w suknię ślubą. Ale zaraz! Czy tylko dla mnie ona kogoś przypomina? Czyż to nie Ruth? A właśnie! Tylko dlaczego jest ubrana w suknię ślubną? To wie tylko sam Matthew.


OPIS POSTACI
Mężczyzna w swoim wyglądzie nie posiada nic zbytnio interesującego, aczkolwiek jeśli oceniać jego wygląd całościowo jest on całkiem przystojny. Ma błękitne oczy, włosy w kolorze ciemnego blondu, długie i przylizane do tyłu. Widać od kilku lat już pierwsze oznaki zarostu, lecz szybko je usuwa aby jego skóra nadal pozostała gładka. Postura zwykle wyprostowana, przy czym chłopak lubi pokazywać swoje muskuły, które uzyskał dzięki regularnym ćwiczeniom. Rysy twarzy mocne, męskie często uwydatnione przez wrogą minę, którą serwuje właściwie wszystkim, prócz rodziny i Ruth.                                                          
Jak widać po wcześniejszym opisie jego wygląd nie świadczy ani trochę o młodym wieku blondyna. Wygląda na o wiele starszego, a szczególnie kiedy założy swoje ulubione, ciemne ubrania.
Jest miły i sympatyczny ale tylko dla swoich znajomych i bliskich. Do nieznajomych podchodzi ostrożnie, nie lubi zawierać bliższych kontaktów z byle kim. Momentami jest tajemniczy i cichy co przyciąga do niego płeć przeciwną. Bywa deczko zadziorny ale tylko w sytuacjach gdy wie, że może sobie na to pozwolić, potrafi zachować dobry ton dzięki nienagannej kulturze osobistej. Jego domem w Hogwarcie jest Slytherin, a główną cechą jaka za tym idzie – spryt. Nie raz przydał się on we wcześniejszych latach nauki aby uczynić jakieś psikusy nauczycielom czy rówieśnikom.
div>


PRZYKŁADOWY POST

Obudził się dość wcześnie, głównie dlatego, że był umówiony z Ruth. Dawno jej nie widział i nie ukrywając stęsknił się z nią. Leżąc jeszcze w łóżku mocno przeciągnął swoje ręce za siebie a następnie przetarł oczy. Wstawszy udał się do łazienki, aby wziąć poranny prysznic, umyć zęby, ułożyć włosy i tym podobne. Kiedy już te wszystkie czynności zakończył, udał się na niższe piętro a mianowicie do kuchni, aby przyrządzić sobie coś do jedzenia. Ze względu iż Matt nie miał czasu aby zjeść cos porządnego, postanowił iż zrobi sobie proste kanapki oraz przyrządził kawę, bez której nie jest w stanie funkcjonować. Dokończając swój posiłek spojrzał na zegarek zauważając, że ma mało czasu do spotkania z Ruth więc szybko odsunął się od stołu, dopił swoją kawę i poszedł w stronę wyjścia ze swojej posiadłości. Dzień był bez żadnych zarzutów, było ciepło, słońce świeciło a niebo miało piękny błękitny kolor i nie znajdowała się na nim ani jedna chmurka. Był umówiony w klimatycznym miejscu gdzie udawali się jeszcze za czasów dzieciństwa. Owe miejsce znajdowało się nieopodal London Eye i miało swój niecodzienny urok. Odkrył je wraz z brązowooką całkiem przypadkiem, kiedy uciekając od straży wskoczyli w pierwsze lepsze drzwi.
Dotarłszy na miejsce, otworzył drzwi od "Well Done'' i po chwili rozglądania się zobaczył, że wszystkie stoliki są praktycznie pozajmowane, co go akurat nie dziwiło, ponieważ ten lokal miał bardzo dobrą opinię. Błądząc swym wzrokiem zaczął szukać, w którym miejscu siedzi jego przyjaciółka, Ruth. Młoda Brytyjka siedziała jak zwykle z nosem w książce. Nawet zbytnio go to nie zdziwiło - poznał ją właśnie w bibliotece, kiedy sam szukał jako małe dziecko opowiadań, a ona czytała sztuki teatralne. Ruth jest dla Matta najlepszą przyjaciółką, lecz chłopak zaczyna mieć do niej coraz to większe uczucia. Lubi ją szczególnie za jej poczucie humoru i zachowanie wobec niego i to, jak potrafi się obchodzić ze zwierzętami. Jednak było coś, co wzbudzało w nim największe wrażenie - jej długie, brązowe, falowane włosy i oczy w kolorze ciemnego brązu, ale Matt mówił jej, że są podobne do koloru gorzkiej czekolady. Uwielbiał patrzeć zarówno na całokształt dziewczyny, jak i na każdy ze wcześniej wspomnianych szczególików.


PisanieTemat: Re: Matthew Travers  Pon 04 Lip 2016, 23:41


WITAMY WŚRÓD ŚLIZGONÓW
Witaj na forum! Opiekunem twojego domu jest @Caolán Báirseach, a wicedyrektorem szkoły @Vakel Bułhakow. Grę zaczynasz z 90ʛ w skrytce bankowej.

PRZYDZIAŁ DO POKOJU: Numer jeden.


ZAKLĘCIAPUNKTY ROZWOJU
10 szkolnych
3 łatwe
1 trudne
70 PS


TWOJE PRZEDMIOTY
Zestaw podręczników szkolnych.
Lusterka dwukierunkowe.


CO DALEJ - KROK PO KROKU
Uzupełnij pola dodatkowych informacji biograficznych w swoim profilu.
Wybierz sobie zaklęcia na start i wypisz je w sklepiku rozwojowym. Potem nie zapomnij wpisać ich do profilu! Spis wszystkich dostępnych zaklęć znajdziesz tutaj.
Załóż swoją skrytkę, pamiętaj żeby skorzystać ze wzoru.
Dodaj temat z sowią pocztą, tutaj również możesz skorzystać z podanego wzoru.

Kartę akceptowała: Irys

Matthew Travers

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1

Similar topics

-
» Glaucus Travers

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Mortis :: Confundus :: Archiwum :: Zakurzona kartoteka-
Skocz do: