Non mor­tem ti­memus, sed co­gita­tionem Mor­tis


Share|

Adam Miracle

avatar
Auror

Dodatkowe informacje biograficzne
AKTUALNIE POSIADANA RÓŻDŻKA: CIS || WĄSY TROLLA||12 cali||Sztywna
OPANOWANE ZAKLĘCIA:
OPIS POSTACI:

Zobacz profil autora
PisanieTemat: Adam Miracle  Czw 28 Lip 2016, 17:53BIO

IMIĘ: Adam
NAZWISKO: Miracle
CZYSTOŚĆ KRWI: mugolak
STATUS RODZINY: Czarodziejska
DATA URODZENIA: 13.05.1899 r.
UKOŃCZONA SZKOŁA: Szkoła Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie, Gryffindor
MIEJSCE PRACY: Kwatera główna Aurorów
POSADA: Auror
RÓŻDŻKA:
Drewno: CIS  – różdżki te należą do rzadszych. Mają szczególnie mroczną i przerażającą reputację, jeśli chodzi o pojedynki i wszystkie rodzaje przekleństw. Nieprawdą jest jednak, że czarodzieje posługujący się tą różdżką przyciągają czarną magię. Ich posiadacze w historii odznaczali się wielkością zarówno czynów złych, jak i bohaterskich. Jeśli różdżka z cisu zostanie pochowana razem z czarodziejem, kiełkuje i pilnuje w ten sposób grobu swego właściciela.
Rdzeń: WĄSY TROLLA - różdżka o tym rdzeniu szuka twardych i silnych czarodziejów, którzy nie będą lękali się toczyć pojedynki na śmierć i życie. By móc w pełni cieszyć się przychylnością różdżki, trzeba jej udowodnić, że jest się tego godnym. W zależności od rodzaju trolla, od którego pochodzą wąsy różdżka może przejawiać chęci do różnych dziedzin magii.
Sztywna, 12 cali.
BOGIN: Dnia gdy Adam poznał swojego Bogina, na pewno długo nie zapomni. Stojąc przed nim miał wrażenie, że zaraz zemdleje, ponieważ widział tam swoją martwą córeczkę. Mała Kim leżąca na podłodze, a iskra, która ciągle się pali w jej oczach zgasła.
FACE CLAIM: Michael Fassbender


WIDOK ZE ZWIERCIADŁA AIN EINGARP
Stojąc przed zimną taflą szkła, Adam nie okazywał żadnycyh emocji. To co tam za chwilę zobaczy było oczywiste. Gdy po chwili w odbiciu przestał widzieć siebie w tym konkretnym momencie, jego nogi ugięły się nieznacznie. Nie było ważne, to że tego się spodziewał, czym innym było myśleć o tym, a czym innym widzieć w lustrze swoją żonę Alice, Kim i siebie samego jako szczęśliwą, kochającą rodzinę.


OPIS POSTACI
Adam... co można powiedzieć o Adamie Miracle? Jest dość wysoki, mierzy sobie całe 183 cm wzrostu, może nie gigant, ale chyba nikt nie powie na niego "krasnal". Niebieskie oczy i brązowe włosy, zazwyczaj przycięte na krótko. Uważa, że długie włosy są raczej.... nie praktyczne. Jak na aurora przystało Adam jest osobą wysportowaną i dobrze zbudowaną. Ma szerokie ramiona i jak na mężczyznę przystało wąskie biodra. Ubiera się dosyć luźno, nie przykłada zbyt wielkiej uwagi do swojego ubioru, nie to jest dla niego najważniejsze. Chce być efektywny w pracy, a nie wyglądać jak młody Bóg z plakatu spektaklu o Herkulesie. Jego niebieskie oczy charakteryzuje przede wszystkim spostrzegawczość i czujność. Praca i świat nauczyły go, że wszędzie czyha niebezpieczeństwo, dlatego ma zamiar zawsze chronić swoje dziecko. Na ustach zazwyczaj igra łobuzerski uśmiech, który w młodości uwiódł wiele kobiet, nie to, żeby Adam był stary. Mimo tego, że jest przystojny nie bardzo pcha się, aby podrywać kobiety. Nadal pamięta Alice.
Niektórzy boją się go, gdy się im przygląda... uważają, że wygląda jakby widział ich duszę i miał ją zaraz pożreć, nie wiedzą czego się po nim spodziewać. Gdy na nich spogląda w ten sposób zdaje się być osobą nieprzewidywalną, mroczną i pełną zagadek. Wzrok jednak zmienia się mu, gdy na horyzoncie pojawia się jego mała córeczka. Kimi to całe jego życie, tylko ona została mu po Alice i mimo, że jest do niej tak podobna, że za każdym razem gdy na nią patrzy, czuje pustkę nigdy nie winił jej za stratę ukochanej. Jego oczy napełniają się ciepłem i miłością, gdy patrzy na swoją córkę.
Chociaż jeśli nie jesteś jego córką, a go poznasz lepiej, można dojść do wniosku, że jest typowym "misiem", chyba, ze mu podpadniesz. Wtedy staje się być zimny, oschły i krytyczny. Mógłby zgnieść wtedy swoją niechęcią niejednego człowieka. W każdym razie dla większości ludzi jest bardzo miłą i pozytywnie nastawioną osobą. Och, zapomniałbym, że potrafi zamyślić się tak bardzo że zapomni o całym świecie i będzie siedział, patrząc się w pustkę. Jak to się mówi, ten typ tak już ma.


PRZYKŁADOWY POST
Adam przechadzał się po domu rozglądając się za czymś ciekawym i co chwila zerkając na łóżko swojej ukochanej córeczki.
To zadziwiające, że taka mała kulka energii potrafi w ogóle spać... i to do której godziny?!
Kręcił się jeszcze przez chwilę, po czym nie wytrzymał i obracając się na pięcie podszedł do Kim. Szarpnął ją delikatnie za ramię, aby wyrwać ją ze snu, ale gdy tylko otworzyła swoje pełne zdziwienia, ale też niespodziewanej radości błękitne oczy, zmiękł.
-Emmm... powoli czas wstawać krasnalu.
Powiedział te słowa z wielkim, szczerym, ale i lekko wrednym uśmieszkiem na twarzy. Przecież wiedział dobrze, że Kimi nienawidzi, gdy ktoś ją tak nazywa.
-No dalej, przecież wiesz, że musisz dzisiaj wstać, bo inaczej sam Cię wyniosę z łóżka
Zaśmiał się cicho, wyobrażając to sobie, po czym dźgnął ją delikatnie palcem w żebra. Uwielbia, gdy ten mały szkrab zaczyna się śmiać, tak jak przed chwilą.
Ta piękna pełnia życia jaka w niej tkwi zawsze go uspokaja. Co może być lepsze niż ukochana córka wybierająca się po raz pierwszy do szkoły?
-Musisz zdążyć skarbie na pociąg do Hogwartu.
-Ten dzień zapamiętam jako jeden z najlepszych w moim życiu - Myślał Adam patrząc na swoją córkę odjeżdżającą pociągiem wprost do Hogwartu.


PisanieTemat: Re: Adam Miracle  Pią 29 Lip 2016, 19:27


WITAMY WŚRÓD DOROSŁYCH
Zaczynasz grę z 80ʛ w skrytce bankowej.

Twoje relacje:
@Kim Miracle - córka
@Victor Shacklebolt - kierownik biura aurorów
@Alistair Prewett - zastępca kierownika biura aurorów
@Lawrence Mundy - najnowszy pracownik biura


ZAKLĘCIAPUNKTY ROZWOJU
15 szkolnych
13 łatwych
8 trudnych
100 PS


TWOJE PRZEDMIOTY
Zestaw podręczników szkolnych.
Detonator pozorujący.


CO DALEJ - KROK PO KROKU
Uzupełnij pola dodatkowych informacji biograficznych w swoim profilu.
Wybierz sobie zaklęcia na start i wypisz je w sklepiku rozwojowym. Potem nie zapomnij wpisać ich do profilu! Spis wszystkich dostępnych zaklęć znajdziesz tutaj.
Załóż swoją skrytkę, pamiętaj żeby skorzystać ze wzoru.
Dodaj temat z sowią pocztą, tutaj również możesz skorzystać z podanego wzoru.

Kartę akceptowała: Irys

Adam Miracle

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Mortis :: Ministerstwo Magii :: Dział postaci :: Karty postaci :: Dorośli czarodzieje-
Skocz do: