Non mor­tem ti­memus, sed co­gita­tionem Mor­tis


Share|

Sowa Zachary'ego

avatar
Szlama

Dodatkowe informacje biograficzne
AKTUALNIE POSIADANA RÓŻDŻKA: Winorośl 12¾ cala, włókno ze smoczego serca, elastyczna
OPANOWANE ZAKLĘCIA: Riddiculus, Protego, Expelliarmus, Drętwota, Lumos, Petrificus Totalus, Accio, Alohomora, Finite, Colloportus, Reparo, Wingardium Leviosa, Bombarda, Reducto, Levicorpus, Kaproun, Anesthesia, Obliviate.
OPIS POSTACI: Nie należę do najwyższych osób na świecie, choć mój wzrost nie powoduje także kompleksów. Można uznać, że jest przeciętny, bowiem mierzę 175 cm. Ważę przy tym niedużo, około 65 kilogramów, jednak nie czuję się z tym źle, mimo że wiele osób mogłoby twierdzić, iż jestem nieco za chudy, jak na chłopaka. Mając to na uwadze, nietrudno się domyślić, że moją budowę ciała można określić jako szczupłą. Na głowie rosną mi brązowe włosy, nieco dłuższe na górze, zaś wygolone po bokach i z tyłu. Zaczesana na prawo grzywka opada delikatnie na czoło, nie przykrywając pięknych, ciemnobrązowych oczu. Tak się stało, że nie obdarzono mnie żadnymi charakterystycznymi cechami - brakuje mi więc znamion, blizn, większych pieprzyków czy tatuaży. Chyba że do charakterystycznych cech można zaliczyć delikatne rysy twarzy i wiecznie dziecięcy wyraz, jaki na niej panuje. Do tego wszystkiego mam pewną postawę, nie jest ona w żadnym razie wycofana, i czuję się dobrze w swoim ciele.

Zobacz profil autora http://mortis.forumpolish.com/t977-sowa-zachary-ego#8869 http://mortis.forumpolish.com/t976-skrytka-nr-4360#8868
PisanieTemat: Sowa Zachary'ego  Sro 10 Sie 2016, 19:15Cedric


Cedric to sowa, którą otrzymałem od swoich rodziców przed rozpoczęciem nauki w Hogwarcie. Towarzyszy mi już od kilku lat i nigdy mnie nie zawiodła. Cedric jest bystrym zwierzęciem, szybko dostarcza przesyłki i zazwyczaj wybiera drogę wolną od niebezpieczeństw. Nie jest nieporadną sową, która uderza w każdą przeszkodzę główką. Jest zorientowana, życzliwa dla innych i raczej przyjaźnie nastawiona. Piękne, jasne ślepka mogą wprawić w zachwyt, a brązowo-białe pióra wyglądają fenomenalnie zarówno zimą, jak i latem.

Sowa Zachary'ego

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Mortis :: Ministerstwo Magii :: Dział postaci :: Sowia poczta-
Skocz do: