Non mor­tem ti­memus, sed co­gita­tionem Mor­tis


Hugh Fraser
Bezrobotny
avatar
Wyślij prywatną wiadomość
 
http://mortis.forumpolish.com/t349-zwierzyniec-hugh#484
http://mortis.forumpolish.com/t330-skrytka-nr-521
Liczba postów :
34

[0% z całości / 0.03 postów dziennie]
Znajdź wszystkie posty Hugh Fraser:
  - Tematy
  - Posty

Data rejestracji :
09/12/2015

Ostatnia wizyta:
Czw 31 Mar 2016, 21:13

Dodatkowe informacje biograficzne

 PEŁNE IMIĘ I NAZWISKO
Hugh Robert Fraser of Lovat

 RASA
Człowiek

 KREW
½

 DATA URODZENIA

 AKTUALNIE POSIADANA RÓŻDŻKA
Grab, 14 cali, pióro gryfa, sztywna. Zdobienie: plecionka celtycka

 OPANOWANE ZAKLĘCIA
Accio, Adversum, Alohomora, Avifors, Avis, Arania Exumai, Carpe Retractum, Cerpitus, Dissendium, Draconifors, Drędwota, Episkey, Erecto, Extinguetur Ignis, Homorphus, Expelliarmus, Extinguetur Ignis, Finite Incantatem, Homorphus Fumos, Illegiblilus Impertubale, Immobilus, Herbivicus, Lacarnum Inflamari, Lapifors, Lumos, Peskipiksi Pesternomi, Protego, Protego Maxima, Petrificus Totalus, Repleo, Salvio Hexia, Turbine Ignisis, Rictusempra, Utevo Lux, Verdillious

 UMIEJĘTNOŚCI WRODZONE I NABYTE

 PREDYSPOZYCJE

 WYNIKI DOTYCHCZASOWEJ EDUKACJI I KARIERA ZAWODOWA

 RODZINA I POCHODZENIE

 OPIS POSTACI
Hugh nie wyróżnia się na tle innych mężczyzn, ani wzrostem, ani ponad przeciętną urodą. Szkot jest dość przeciętny, a włosy będące zazwyczaj w nieładzie nie dodają mu powagi, jaką powinien mieć nauczyciel. Zdaje się nie przejmować w jakim stanie znajduje się jego czupryna, choć stara się by ciemne kosmyki nie wchodziły mu na brązowe oczy.

 USPOSOBIENIE
Często przez swoje roztargnienie zdarza mu się zapominać zabrać ze sobą niezbędnych do prowadzenia zajęć pergaminów, na całe szczęście Cecil zdaje się stać na straży jego zapominalstwa. Lubi swoją pracę, co widać w sposobie prowadzenia zajęć, a nawet po nich zawsze znajdzie czas by wyjaśnić po raz kolejny w jaki sposób czyścić kopyta hipogryfa. Kocha porządek, zwłaszcza ten który ktoś dla niego zrobi- wiecznie powtarza, że bałagan robi się sam! Mocno przywiązany do swoich mugolskich jak i magicznych tradycji, choć jak sam mówi zdecydowanie należy do czarodziejskiego świata. Mówi z wyraźnym szorstkim, szkockim akcentem, co czasem może być niezrozumiałe dla jego uczniów (zwłaszcza tych spoza Szkocji), choć stara się kontrolować swój język. Pan Fraser jest niemalże cały czas zadowolony, lecz czasem zapomina by kontrolować mimikę swojej twarzy przez co często zdarza mu się marszczyć brwi, dziwnie wykrzywiać usta czy zwyczajnie robić przygłupawe miny (mało męsko, Hugh!). Zarówno na otwarciu jak i zakończeniu roku przywdziewa kilt, dumę swego rodu. Jako opiekun Ravenclavu na pierwszym miejscu stawia dobre imię swojego domu oraz jego mieszkańców, gotów chronić wychowanków niczym lew. ...Nawet jeśli zdarzy się, że to wina leży po ich stronie, najpierw podnosi głos broniąc Krukonów, a dopiero po chwili pyta o cóż się rozchodzi.

 BIOGRAFIA POSTACI