NOWY ADRES MORTIS.ORG.PL
NOWY ADRES FORUM: https://mortis.org.pl
NOWY ADRES MORTIS.ORG.PL
NOWY ADRES FORUM: https://mortis.org.pl
Non mor­tem ti­memus, sed co­gita­tionem Mor­tis


Share

Bycie ściganym przez prawo i lista poszukiwanych czarodziejów

Władca Czasu
Władca Czasu
NPC


PisanieTemat: Bycie ściganym przez prawo i lista poszukiwanych czarodziejów  Bycie ściganym przez prawo i lista poszukiwanych czarodziejów EmptyNie 29 Lis 2015, 22:40


Bycie ściganym przez prawo

Temat służy za przypomnienie, że zarówno w świecie mugolskim, jak i czarodziejskim wasza postać może być ścigana przez prawo. Ministerstwo Magii ma swoich ludzi od brudnej roboty i możecie być pewni, że ściganie listem gończym nie należy do najprzyjemniejszych spraw. Robiąc brzydkie rzeczy bądź świadom tego, że jeżeli zobaczą cię świadkowie, czy ktoś z BUMu złapie trop - postać będzie musiała się ukrywać.
Bycie złapanym przez Brygadę Uderzeniową, a więc przez Ministestwo, jeżeli członkowie BUMu przeprowadzą wszystko zgodnie z zasadami - prowadzi do uczciwego procesu, na którym możemy udowodnić swoją niewinność. Używanie veritaserum na przesłuchiwanym jest według prawa zakazane. Jeżeli Wizengamot wyda orzeczenie, iż postać jest winna zarzucanych jej czynów - wyznaczana jest kara. Może być to kara pieniężna, pozbawienie różdżki na czas określony lub nieokreślony, prace społeczne, wtrącenie do więzienia (w tym Azkabanu), w ostateczności banicja lub pocałunek Dementora, czyli śmierć. Zważywszy na to, że mamy aktualnie lata trzydzieste za nielegalne uważa się nie tylko morderstwa, rozboje, kradzieże i pokazywanie różdżki mugolom, ale również takie rzeczy jak homoseksualizm. Istnieje również ścisła lista zaklęć zakazanych przez Ministerstwo, ale czy zaklęcia czarnomagiczne są zakazane? - oprócz niewybaczalnych - absolutnie nie! Powód, dla którego nie naucza się ich w Hogwarcie jest prosty - niszą one naszą duszę i sprawiają, że stajemy się czarnoksiężnikami. Ma to wpływ na nasz charakter i zachowanie. Czarnoksiężnicy są zimni i wyrachowani, kalkulują wszystko na swoją korzyść, brzydzą się współczuciem i słabością. Używając zaklęć czarnomagicznych sprawiamy więc, że świadomie lub nieświadomie staczamy się na moralne dno i wyzbywamy swojego człowieczeństwa.
→ Uwaga! Chociaż na naszym forum można zakupić latające dywany, to korzystanie z nich jest zabronione przez Ministerstwo Magii. Latając na swoim dywanie łamiesz prawo i możesz zostać wtrącony do więzienia.Non mor­tem ti­memus, sed co­gita­tionem mor­tis.

Regulamin ogólny | Regulamin fabularny | Osoby odpowiedzialne za forum

Administrator fabularny
Administrator fabularny
NPC


PisanieTemat: Re: Bycie ściganym przez prawo i lista poszukiwanych czarodziejów  Bycie ściganym przez prawo i lista poszukiwanych czarodziejów EmptyNie 03 Kwi 2016, 20:08


POSZUKIWANI PRZESTĘPCY
Przedstawiamy wam oficjalną listę złoczyńców poszukiwanych przez Ministerstwo Magii listem gończym. Czarodzieje, którzy mogą posiadać informacje dotyczące ich aktualnego miejsca pobytu lub prawdziwej tożsamości są proszeni o niezwłoczne skontaktowanie się z Brygadą Uderzeniową lub Biurem Aurorów w swoim mieście. Wszystkie te osoby są uznawane za niebezpieczne lub szkodliwe dla społeczeństwa i organy ścigania dołożą wszelkich starań, by złapać ich i wymierzyć im sprawiedliwość.
→ Znalezienie się na tej liście powoduje przydzielenie do grupy ściganych przez prawo, której nie można opuścić aż do wyczyszczenia się ze stawianych ci zarzutów. Trafiają tam również osoby, których działalność ukrywa się pod pseudonimem i agenci BUMu działający pod przykrywką, a także postacie NPC, które są aktualnie tropione przez naszych dzielnych BUMowców i Aurorów.
"John Smith"
Podsycanie nastrojów antymugolskich, podejrzewany o dwa morderstwa
Zachary Magnus
Morderca, złodziej, przywódca grupy przestępczej
Marcus Wrait
Morderca, złodziej, członek grupy przestępczej
Kane Griffin
Członek grupy przestępczej
Megan Stark
Złodziejka i przemytniczka
"Average Joe"
Współpracownik Johna Smitha

Bycie ściganym przez prawo i lista poszukiwanych czarodziejów

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
NOWY ADRES MORTIS.ORG.PL :: Krok w dorosłość-
Skocz do: