NOWY ADRES MORTIS.ORG.PL
NOWY ADRES FORUM: https://mortis.org.pl
NOWY ADRES MORTIS.ORG.PL
NOWY ADRES FORUM: https://mortis.org.pl
Non mor­tem ti­memus, sed co­gita­tionem Mor­tis


Share

Podsumowanie plebiscytu z okazji półrocza

Administrator fabularny
Administrator fabularny
NPC


PisanieTemat: Podsumowanie plebiscytu z okazji półrocza  Podsumowanie plebiscytu z okazji półrocza EmptyPon 11 Lip 2016, 00:07

Podsumowanie plebiscytu z okazji półrocza Pf0ovf49j_sqqexsh

Cześć i czołem nasi mili!

Mamy nadzieję, że bieganie po osiedlu z telefonem i łapanie pokemonów nie oderwało was jeszcze od Mortisa, a tym samym nasza wiadomość z okazji półrocznicy zostanie odczytana. ♥

Kiedy w listopadzie zeszłego roku wpadłyśmy na pomysł utworzenia własnego, potterowskiego forum działającego na innych zasadach nie zdawałyśmy sobie sprawy z tego, że spotkamy się z tak sporym zainteresowaniem. Nie wiadomo jak i kiedy minęło pół roku wspólnych rozgrywek. Był to czas wzlotów i upadków, wielu eventów, lekcji, wprowadzania nowinek technicznych i co najważniejsze - wspólnej zabawy we wspaniałym gronie. Niezależnie od tego czy gracie z nami nadal, czy zniknęliście - jesteście tutaj zawsze mile widziani i wiedzcie, że dziękujemy wszystkim użytkownikom, którzy przewinęli się przez Mortis i brali udział w tworzeniu naszej wspólnej historii.

Na moment tworzenia tego postu napisaliśmy wspólnie 7589 wiadomości z których 5000 to rozgrywki fabularne, myślodsiewnie i listy. Poprosiliśmy was o to abyście sami ocenili się wzajemnie w kilku kategoriach i mamy przyjemność ogłoszenia wyników, a także wręczenia kilku przyjemnych upominków z tym związanych.

Wyniki plebiscytu

W kategorii na najbardziej klimatyczną postać zwycięzcą zostaje pan Tadeusz Wokulski, znany bardziej jako Vakel Bułhakow. Bardzo spodobała wam się ten nietypowy czarnoksiężnik. Zwróciliście uwagę na skomplikowany sposób w jaki został złożony jego chwiejny charakter i wpasowanie go w realia forum. Czy potrzeba mu czegoś więcej? Na pewno ucieszy się z nowej paczki kart do tarota.

Najciekawszym listem okrzyknięte zostało legendarne już na naszym forum PIERDOL SIĘ pana Jewgienija Bułhakowa. Nie pozostajemy jednak na niesamowicie poruszającą wiadomość pana Mundyego do Proroka Codziennego, która zdobyła miejsce drugie. Pierwszemu panu postanowiliśmy ofiarować zestaw dziesięciu wyjców, aby nie ograniczał swojej twórczości jedynie w wąskich granicach słowa pisanego, a drugiemu, z serdecznymi pozdrowieniami od pracownic Biblioteki Magicznej - egzemplarz książki „Skrzaty i nienawiść do samego siebie”. Nie da się go zjeść, jednakże ładnie wygląda na półce w nowym gabinecie.

Najlepszym pisarzem forum jest według nas Ophelia. Nie od dzisiaj cenimy sobie to w jak spaniały sposób czaruje nas słowem i jesteśmy wyjątkowo zadowolone z tego, że możemy podarować jej coś wyjątkowego. Z wielu pomysłów, które przyszły nam do głowy padło na zaklęty floret z uchwytem belgijskim. Dlaczego zaklęty? Znana naszym współczesnym sportowcom punta zostaje w jego przypadku zastąpiona przyciskiem sprawiającym, że całość, również rękojeść kurczy się pod wpływem transmutacji i przemienia w imitację różdżki. Aby przemienić ją na powrót w broń należy machnąć nią dwa razy.

W najlepszym duecie/trio bezkonkurencyjni okazali się Victor, Lawrence i Alistair - nasze forumowe trio aurorów. Zmietli oni rodzeństwo Hennessy aż jednym głosem. Oprócz prototypów ślimaków falowych i serpentyn blokujących otrzymują oni po czekoladowej żabie za niebanalne rozgrywki, które doprowadziły do ich zwycięstwa w owej kategorii.

Najzabawniejsza scena? Rzecz jasna próba gwałtu na barmanie, będąca efektem kryzysu wieku średniego, który dotknął pewnego brygadzistę. Zaraz za nim - śmietniki. Za sprawę pierwszą nasza biedna ofiara, pan Ventus otrzymuje czerwoną, błyszczącą paczkę czekoladek z alkoholem, których jeden kęs sprawia, że niezależnie od tego jak mocną głowę mamy - zadziałają na nas jak szklaneczka dobrej whiskey. Jewgienijowi, któremu nie udają się nawet zdrady ofiarujemy nalewkę z kroplą miłosnego eliksiru. Jego efekt ulatnia się po kilku godzinach. (Korzystaj rozsądnie, bo podanie go osobie, która cię kocha wywoła efekt odwrotny!)

Zwycięscy w kategorii najlepszego romansu, nasza nie-do-końca zakochana para otrzymuje zestaw dwóch chabrowych pierścieni, które robią się ciepłe kiedy drugiej osobie dzieje się krzywda. Mamy nadzieję, że taki drobny upominek Sophię i Ventusa ucieszy!

Za najciekawszy event uznaliśmy Marsz Ruchu Obrony Mugoli. Kategoria ta powstała głównie w celu ukazania nam, mistrzom gry, w jakiego typu wydarzenia powinniśmy celować podczas planowania kolejnych miesięcy. Dziękujemy wam więc za oddane tutaj głosy, szczególnie te opisowe i przechodzimy do części, wbrew pozorom, najsłodszej...

Nie doszliśmy do porozumienia w kwestii najciekawszej rozgrywki fabularnej, jednakże połowa głosów została oddana na zajęcia lekcyjne w Hogwarcie. Podobna sprawa zaszła w przypadku najciekawszych myślodsiewni i najlepszej sceny. Ze względu na to, że nie chciałyśmy pozostawić tutaj nikogo bez punktów i zrozumiałe są dla nas głosy oddane z sentymentu i zwykłej sympatii dla osób z którymi prowadziliście wspólne sesje - zapraszamy was do kategorii z dodatkowymi punkcikami, gdzie wszystkie wymienione osoby otrzymają coś miłego, wraz z ciepłymi słowami.

Bonusowe rozdania

Ururu Marquez, Addyson Clemen i Antigone Hennessy otrzymują od nas 50 punktów specjalnych i 50 galeonów dla dowolnej postaci za pomoc przy tworzeniu i edytowaniu tematów.

Po czekoladowej żabie za bycie nominowanym w kategorii bez-zwycięskiej otrzymują Anastasia Fitzgerald, Evan Reid, Lily Longbottom, Kaylin Wittermore, Addyson Clemen, Jasza Komarov, Vakel Bułhakow, Ophelia Lestrange, Jewgienij Bułhakow, Sophia Templer, Ventus Gaunt, Ururu Marquez, D.J. Fletcher, Nadzieja Potocka, Graysen Carrow, Cyril Carter, Alistair Prewett, Victor Shacklebolt i Lena Bletchley.

Za największą liczbę postów i fabularnych rozgrywek, bycie mistrzem gry i udział we wszystkich eventach jakie kiedykolwiek na forum się odbyły, Ururu Marquez otrzymuje pierwszy na forum zmieniacz czasu. Ten unikalny, niezwykle rzadki przedmiot zostanie wysłany sową w jego urodziny.

Dziękujemy, że jesteście!

Podsumowanie plebiscytu z okazji półrocza

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
NOWY ADRES MORTIS.ORG.PL :: Obwieszczenia administracji-
Skocz do: