Non mor­tem ti­memus, sed co­gita­tionem Mor­tis


Share|

Dodatkowe informacje biograficzne

PisanieTemat: Dodatkowe informacje biograficzne  Pią 01 Sty 2016, 17:44Dodatkowe informacje biograficzne możecie uzupełnić w edycji profilu. Temat został dodany w celu rozwiania wszelkich wątpliwości ich dotyczących.


POLA OBOWIĄZKOWE➛ Pełne imię i nazwisko Ponieważ w nicku postaci często wpisywane są fałszywe nazwiska, pseudonimy lub niepełne dane - wklejamy tutaj te prawdziwe.

➛ Rasa W większości przypadków będzie to człowiek, ale ze względu na to, że na forum grywalne są takie rasy jak centaury, wampiry i gobliny - pole było konieczne.

➛ Krew -

➛ Aktualnie posiadana różdżka -

➛ Umiejętności nabyte i wrodzone Chodzi tutaj o sprawy mechaniczne, czyli: jasnowidztwo, legilimencję, oklumencję, metamorfomagię, animagię itd.

➛ Opis postaci Czyli po prostu nasz wygląd i wszelkie zmiany, które zaszły w nim fabularnie. (Uniknie to konieczności edycji karty postaci za każdym razem, kiedy postać zmieni fryzurę lub zrobi sobie tatuaż.)

➛ Predyspozycje Chodzi o sprawy mechaniczne, czyli: posiadanie eksperta z konkretnych dziedzin rozwoju postaci.

➛ Wyniki dotychczasowej edukacji/kariera zawodowa Uczniowie wypisują jak radzą sobie w szkole, a dorośli jakie mają wykształcenie i jak wykorzystali je w dorosłym życiu, czyli po prostu jak radzą sobie w obecnej pracy i pracach, które wykonywali wcześniej.

➛ Opanowane zaklęcia Zaklęcia, które wykupiliśmy sobie w sklepiku rozwojowym.


POLA NIEOBOWIĄZKOWE➛ Usposobienie i biografia postaci Pola nieobowiązkowe, ale za ich uzupełnienie otrzymacie dodatkowe punkty. Można je swobodnie uzupełniać wraz z rozwojem fabularnym postaci.


Przykładowe profile ocenione przez MG na poziom Wybitny:

- Jewgienij Bułhakow
- Kaylin Wittermore

UWAGA! Czasami przy długich opisach (powyżej jednej strony a4 w wordzie) opcja ta niestety się psuje, na co administracja nie ma wpływu. Przy ponownych edycjach część tekstu może się usunąć. Z tego powodu sugerujemy zapisanie tych pól w jakimś miejscu (na dysku, w chmurze lub na forum przez np. wysłanie do siebie wiadomości prywatnej, czy wpisanie do dziennika).

Po wypełnieniu części obowiązkowej zgłoś się do mg, to przydzieli ci podstawowe punkty. Część nieobowiązkową możesz uzupełnić później. Za nią również otrzymasz punkty.
Non mor­tem ti­memus, sed co­gita­tionem mor­tis.

Regulamin ogólny | Regulamin fabularny | Osoby odpowiedzialne za forum

Dodatkowe informacje biograficzne

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1

Similar topics

-
» Informacje szkolne
» Domy w Hogwarcie
» Fiore - informacje podstawowe
» Wszystkie informacje o Noe
» Gwiezdne Duchy - Informacje Ogólne

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Mortis :: Ministerstwo Magii :: Dział postaci-
Skocz do: