Non mor­tem ti­memus, sed co­gita­tionem Mor­tis


Share|

Przedmioty fabularne - kamień filozoficzny, insygnia śmierci i inne

PisanieTemat: Przedmioty fabularne - kamień filozoficzny, insygnia śmierci i inne  Wto 22 Gru 2015, 13:54KAMIEŃ FILOZOFICZNY


Jest on najwspanialszym, najbardziej znanym i pożądanym wytworem alchemicznym występującym pod postacią kamienia. Stworzył go na przełomie I i II połowy XIV wieku w Anglii Nicolas Flamel. Z jego pomocą czarodziej jest w stanie zamienić każdy metal w złoto. Służy również do ważenia eliksiru życia. Na naszym forum dostępny jest tylko i wyłącznie jako nagroda fabularna.

INSYGNIA ŚMIERCI


Legendarne trzy przedmioty, insygnia samej śmierci. Na naszym forum dostępne są tylko i wyłącznie jako nagroda fabularna.

Legenda Insygniów:
 


Kamień wskrzeszenia — umożliwia przywołanie widma zmarłej osoby, jednak nie przywraca jej do świata żywych.

Peleryna niewidka — chociaż istnieje wiele takich peleryn, ta jest unikalna - nie starzeje się, nie działają na nią żadne zaklęcia i nie da się jej zniszczyć.

Czarna różdżka — wykonana z czarnego bzu o rdzeniu z włosia testrala. Marzenie czarnoksiężników. Aby ją zdobyć należało pokonać poprzedniego właściciela. Posiada niezwykłą moc magiczną, nieporównywalną do mocy jakiejkolwiek innej różdżki.


INNE


Smocze jajo — rarytas na czarnym rynku, czyli jajo prawdziwego smoka. Odpowiednio ogrzane może sprawić, że właścicielowi wykluje się całkiem interesujący pupilek. Bez fachowej wiedzy nie da się niestety określić po jaju jaki gatunek smoka na nas czeka. Na naszym forum dostępne są tylko i wyłącznie jako nagroda fabularna.

Miecz Gryffindora — legendarny miecz będący niegdyś własnością jednego z założycieli Hogwartu. Został wykuty przez gobliny, które są najlepszymi kowalami w magicznym świecie. Znajduje się w Tiarze Przydziału i może go wyciągnąć tylko prawdziwy Gryfon.


Non mor­tem ti­memus, sed co­gita­tionem mor­tis.

Regulamin ogólny | Regulamin fabularny | Osoby odpowiedzialne za forum

Przedmioty fabularne - kamień filozoficzny, insygnia śmierci i inne

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1

Similar topics

-
» Magiczne przedmioty
» Finnick Odair
» Postacie fabularne
» Gwiezdne Duchy - Srebrne Klucze
» Czarna Lista Śmierci

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Mortis :: Confundus :: Archiwum-
Skocz do: