Non mor­tem ti­memus, sed co­gita­tionem Mor­tis


Share|

Kącik wróżbiarski, wydanie z horoskopem! / Czarownica / Sierpień 1934

PisanieTemat: Kącik wróżbiarski, wydanie z horoskopem! / Czarownica / Sierpień 1934  Nie 14 Sie 2016, 13:01

W kąciku wróżbiarskim zawsze staramy się przedstawić wam wasze możliwości i ukazać, co może się stać, jeżeli niczego nie zmienicie w swoim życiu. W sierpniowym numerze Czarownicy przyjrzymy się ułożeniu gwiazd i wraz z najlepszymi astrologami w kraju podpowiemy, co robić! Jeżeli masz jakieś wątpliwości, być może odpowiedzi na niezdane pytania znajdują się właśnie tutaj!

WODNIK (20.01. - 18.02.)
Drogi Wodniku, ostatnimi czasy zdarzało ci się dość często nawalać i zawodzić osoby, które w ciebie wierzyły. Nie przejmuj się jednak, gorszy okres powoli odchodzi w zapomnienie! Na twoich barkach spoczywać zacznie coraz więcej spraw, które udowodnią twoją wartość i każdy będzie musiał zaakceptować to, że nadajesz się do tego, co robisz. Możliwy awans bądź podwyżka, ale przede wszystkim będzie to czas na poczucie satysfakcji i samozadowolenia.
RADA: Skup się i nie zapominaj o odpoczynku. Pracoholizm zaprowadzi cię tylko i wyłącznie na cmentarz.

RYBY (19.02. - 20.03.)
Życie było dla ciebie ostatnio bardzo dobre. Ciesz się tym, bo wiele wskazuje na to, że szczęście może się niedługo skończyć. Nie martw się jednak, bo nie będzie tak źle, jak mogłoby się wydawać. Otaczają cię sami dobrzy i szczerzy ludzie, na których zawsze możesz liczyć. Niedługo się o tym przekonasz.
RADA: Nie wahaj się prosić o pomoc przyjaciół, którzy z pewnością wyciągną do ciebie rękę, gdy będziesz tego potrzebować.

BARAN (21.03. - 19.04.)
To mógł nie być najlepszy okres w twoim życiu i niestety - nie zapowiada się na to, żeby miało być lepiej. Gwiazdy mówią, że czeka cię jeszcze trochę rozczarowań i trudnych przeżyć, zanim wyjdziesz na prostą. Pamiętaj jednak, że wszystko jest możliwe i każda sytuacja uczy nas czegoś nowego!
RADA: Wyciągaj wnioski i ucz się na błędach, by nigdy więcej ich już nie popełniać.

BYK (20.04. - 20.05.)
Twoje życie uczuciowe zaczyna kwitnąć i z pewnością będziesz błądzić z głową w chmurach. Nie możesz jednak zapominać o tym, że nadchodzące miesiące będą dla ciebie bardzo ważne i decydujące. Staraj się wykonywać wszystkie obowiązki, jakie na siebie weźmiesz. Większość powinna przyjść ci bardzo łatwo, chociaż możesz być w tym czasie podatny na kłótnie z bliskimi.
RADA: Pamiętaj o celu, jaki sobie nakreślisz. Nie pozwól sprawom sercowym zająć całego swojego czasu.

BLIŹNIĘTA (21.05. - 20.06)
W twoim życiu zaszło bądź w najbliższym czasie dojdzie do kilku zmian. Niedługo okaże się, komu tak naprawdę możesz ufać i kto jest ci szczerze oddany. Wiele rzeczy może cię denerwować, ale nie daj się zwariować. Możesz mieć problemy z przystosowaniem się, ale na pewno dasz sobie radę. Spędź trochę czasu z bliską osobą, bo tylko ona będzie w stanie zapewnić ci spokój i sprawić, że nie zwariujesz.
RADA: Zastanów się, czego tak naprawdę chcesz i zacznij do tego dążyć. Życie jest zbyt krótkie, by z niego nie korzystać.

RAK (21.06. - 22.07.)
Czasem masz wrażenie, że nie nadążasz za tym, co dzieje się wokół ciebie. Prawdą jest, że często zamiast przeć na przód, bardzo chcesz się wycofać, schować i wszystko dokładnie przeanalizować. Najbliższy czas powinien jednak być spokojny, przynajmniej w porównaniu z tym, co działo się ostatnio. Gwiazdy mówią, że czeka cię satysfakcjonujący okres w pracy, jednak w sferze uczuć może być różnie.
RADA: Spróbuj zrozumieć siebie i nie wahaj się, gdy naprawdę ci na czymś zależy. Musisz zacząć podejmować decyzje, które mogą zmienić twoje życie.
LEW (23.07. - 22.08.)
Czeka cię wiele rozczarowań i przeciwności losu. Możesz wpakować się w tarapaty, bądź uzyskać od losu niemiłą niespodziankę. Z pewnością nie będzie to dobry okres, dlatego miej się na baczności. Po każdej burzy zawsze przychodzi słońce, tak też będzie w twoim życiu. Musisz jednak przetrwać nawałnicę, która uderzy w ciebie znienacka i w najmniej oczekiwanym momencie.
RADA: Spróbuj skupić się na czymś pozytywnym i pamiętaj o tym, że wiele potrafisz.

PANNA (23.08. - 22.09.)
Nowe obowiązki spadły na ciebie jak grom z jasnego nieba i od ciebie tylko zależy, czy dasz sobie z tym radę. Przede wszystkim jednak skup się na pracy, bo w ostatnim czasie ją zaniedbałaś, droga Panno. Sprawy męczące cię od dawna nie odejdą w niepamięć, jednak to nie czas, by się nimi zajmować.
RADA: Nie zapominaj o codziennych obowiązkach, bez których nie dasz rady przetrwać. Czasem dobrze jest odpuścić i skupić się na czymś pozytywnym bądź po prostu zwykłym.

WAGA (23.09. - 22.10.)
Czeka cię sporo pracy, jeżeli chcesz osiągnąć sukces. Wszystko jest jednak możliwe i jeżeli podejdziesz do tego na poważnie to nie ważne, czy zależy ci na pracy czy sprawach sercowych, powinno się udać. Zapisaną masz przed sobą świetlaną przyszłość, ale każda zła decyzja może wszystko zaprzepaścić.
RADA: Wybierz jedną ścieżkę i podążaj nią, bez względu na wszystko. Pamiętaj o zastanowieniu się kilka razy, zanim ostatecznie podejmiesz decyzję.

SKORPION (23.10. - 21.11.)
Jeżeli planujesz jakąś inwestycję, jest to zdecydowanie najlepszy czas na wprowadzenie jej w życie. Choć gwiazdy nie przewidują żadnych ekscesów miłosnych i powodzenia w pracy, powinno wieść ci się bardzo dobrze we wszelkich kwestiach związanych z finansami. Wiąże się to jednak z napływem fałszywych towarzyszy, którzy będą chcieli cię tylko wykorzystać.
RADA: Nie przesadź. Nawet jeżeli masz szczęście, ono kiedyś się skończy i lepiej, żebyś wtedy miał jakieś oszczędności.

STRZELEC (22.11. - 21.12.)
Podjąłeś kilka decyzji, których skutki odczuwasz do teraz i być może odczuwać będziesz jeszcze przez długi czas. Wydarzenia z niedalekiej przeszłości będą krążyć po twojej głowie i przez to stracisz czujność. Strzelce w tym okresie podatne są na wszelkiego rodzaju dolegliwości. Czeka cię jeszcze trochę przygód z przyczyną złego samopoczucia, jednak tylko od ciebie zależy, jak to wszystko się skończy.
RADA: Zadbaj o siebie, odwiedź uzdrowiciela bądź po prostu odpocznij. Pamiętaj, że jutro też jest dzień i każdy uczy się na swoich błędach.

KOZIOROŻEC (22.12. - 19.01.)
Czas na zmiany. Każdy w swoim życiu zasługuje na drugą szansę i ty właśnie taką dostaniesz. Tylko od ciebie zależy, w jaki sposób ją wykorzystasz. Być może dostaniesz w najbliższym czasie wiadomość, która zachwieje twoim życiem i spojrzeniem na świat. nie przejmuj się, wszelkie idące za tym zmiany powinny być pozytywne i dzięki nim coś zyskasz.
RADA: Nie wahaj się, korzystaj z otrzymywanych szans. nie zapomnij jednak o tym, że odrobina ciężkiej pracy jeszcze nikomu nie zaszkodziła.

Kącik wróżbiarski, wydanie z horoskopem! / Czarownica / Sierpień 1934

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Mortis :: Ministerstwo Magii :: Tablica ogłoszeń :: Prasa czarodziejska i mugolska :: Rubryka rozrywkowa-
Skocz do: