Non mor­tem ti­memus, sed co­gita­tionem Mor­tis


Share|

Lista magicznych zawodów i zajętych posad

PisanieTemat: Lista magicznych zawodów i zajętych posad  Nie 29 Lis 2015, 22:39

W świecie magii każdy może znaleźć pracę, która będzie go satysfakcjonowała. Czarodzieje mają kilka bardzo dobrze rozwiniętych instytucji, jednak nie tylko na tym kończą się możliwości związane z pracą. Każdy czarodziej wybiera sobie taką pracę, w której czuje się najlepiej. Nie ma również żadnej odgórnej zasady mówiącej, iż nie może on pracować w świecie mugoli. Należy jednak pamiętać, że czarodzieje z rodzin czystokrwistych będą raczej niechętni do podjęcia pracy w niemagicznej części świata.
Poza stałą pracą dla wszystkich dorosłych, powstał jeszcze system stażowy skierowany głównie do uczniów szkół magicznych. W Wielkiej Brytanii jest on ukierunkowany na młodych adeptów Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. Jest to specjalny program, który ma ułatwić młodym wstęp w dorosłość. Uczniowie mogą odbywać staże w wakacje (już po V roku) pod warunkiem zdania odpowiednich SUM. Absolwenci szkoły (dotyczy to absolwentów, którzy ukończyli Hogwart dopiero fabularnie) mają także pierwszeństwo zatrudnienia w organizacjach czarodziejskich pod warunkiem zgłoszenia podania, w którym uwzględniane są ich wyniki z OWUTEMów (na niektórych posadach wystarczają SUMy). Do każdego zawodu potrzebne są inne umiejętności, dlatego też brane pod uwagę będą egzaminy z różnych przedmiotów. Z tego powodu uczniowie powinni uważnie dobierać sobie zajęcia, na które chcą uczęszczać. Więcej na temat systemu stażu i absolwentów tutaj.

W przypadku zawodów przypisanych do lokacji - tylko jedna osoba może zasiadać na danym stanowisku. (Nie dotyczy zawodów, przy których wpisano liczby, a także zwykłych pracowników poszczególnych departamentów i biur Ministerstwa. W niektórych sklepach również może być kilku pracowników). Można zasiadać jednocześnie w kilku miejscach/na rożnych stanowiskach, ale musi mieć to logiczne uzasadnienie i postać musi wywiązywać się ze swoich obowiązków. Za pracę rozdawane są punkty nauki.

Stanowiska kierownicze i nauczycielskie przyznawane są tylko w przypadku przebytego już na forum stażu - w postaci kilku sesji fabularnych, po których możliwa będzie misja z zatrudnieniem, bądź na start dla multikonta aktywnego gracza.

Postacie, przy których znajduje się dopisek [NPC] są postaciami do przejęcia (ich spis znajduje się także tutaj i tutaj) lub zastąpienia fabularnie.

Szkoły Magii i Czarodziejstwa na świecie

Non mor­tem ti­memus, sed co­gita­tionem mor­tis.

Regulamin ogólny | Regulamin fabularny | Osoby odpowiedzialne za forum

PisanieTemat: Re: Lista magicznych zawodów i zajętych posad  Pon 08 Sie 2016, 14:11

Szkoła Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie

Jedna z jedenastu szkół uczących magii na świecie. Znajduje się w Szkocji i kształci jedynie młodych czarodziejów z terenów Wielkiej Brytanii i Irlandii. Jest szkołą z internatem, uczniowie wracają do domów jedynie na święta i wakacje, więc kadra pracownicza przebywa w zamku przez cały ten czas. Niektórzy nauczyciele mogą wracać na święta do domów, tak jak uczniowie. W wakacje w szkole zostaje na pewno woźny, gajowy i dyrektor.


▲ OPIEKUNOWIE ▲
Jest to wykwalifikowana kadra nauczycielska z dosyć znaczącym doświadczeniem w nauczaniu, bądź znamienitych osiągnięciach naukowych. Ich zadaniem jest sprawowanie pieczy nad bezpieczeństwem i odpowiednim wychowaniem uczniów. Są to posady, na które trzeba sobie zapracować - rzadko bowiem się zdarza, by nowy nauczyciel od razu został opiekunem. Wszyscy opiekunowie mogą nauczać przedmiotów, których nauczali wcześniej.

DYREKTOR SZKOŁY: @Vakel Bułhakow.
WICEDYREKTOR SZKOŁY: -

OPIEKUN DOMU GRYFFINDOR: -
OPIEKUN DOMU HUFFLEPUFF: @Vakel Bułhakow.
OPIEKUN DOMU RAVENCLAW: -
OPIEKUN DOMU SLYTHERIN: -


▲ NAUCZYCIELE ▲
Wyspecjalizowana kadra, której zadaniem jest przekazanie młodym czarodziejom wiedzy potrzebnej do funkcjonowania w magicznym świecie. Obowiązkiem nauczycieli przedmiotowych jest przeprowadzanie zajęć w wyznaczonych na to terminach, ocenianie uczniów, układanie egzaminów, zadawanie i sprawdzanie zadań domowych, opiekowanie się uczniami, służenie im pomocą.

ASTRONOMIA: Satyr Liadonray [NPC].
ELIKSIRY: @Gabriel J. Maxwell [NPC].
HISTORIA MAGII: @Juan Antonio Lopez Narvae [NPC].
LATANIE NA MIOTLE: Jamison Loman [NPC].
MUGOLOZNAWSTWO: Annabelle Brennan [NPC].
NUMEROLOGIA: @Vakel Bułhakow.
OBRONA PRZED CZARNĄ MAGIĄ: @Jewgienij Bułhakow.
OPIEKA NAD MAGICZNYMI STWORZENIAMI: Jayde Richardson [NPC].
STAROŻYTNE RUNY: @Layton Lestrange.
TRANSMUTACJA: @Jacob Fell [NPC].
WRÓŻBIARSTWO: @Ophelia Lestrange.
ZAKLĘCIA I UROKI: @Diana Delacour.
ZIELARSTWO: Yvette Bunker [NPC].


▲ PERSONEL ▲
Zróżnicowany pod względem wykształcenia zespół osób odpowiedzialnych za funkcjonowanie pewnych filarów szkoły. Są to osoby odpowiedzialne za porządek, magiczne stworzenia znajdujące się na terenie Hogwartu, zdrowie uczniów a także zbiory książek i innych ważnych przedmiotów należących do szkoły.

BIBLIOTEKARZ: -
PIELĘGNIARKA: @Charlotte Mark.
WOŹNY: -
GAJOWY: @Euphemia Crouch [NPC].
PisanieTemat: Re: Lista magicznych zawodów i zajętych posad  Pon 08 Sie 2016, 14:12

Ministerstwo Magii

Czarodziejskie ministerstwo mające na celu ukrywanie świata czarodziejów przed mugolami i zarządzanie nim. Powstało po oficjalnym uchwaleniu Międzynarodowego Kodeksu Tajności Czarów w 1692 roku, gdyż społeczność czarodziejów potrzebowała o wiele bardziej uporządkowanej, zorganizowanej i złożonej struktury rządzenia niż ta stosowana dotychczas, by wspierać, regulować i komunikować się ze społecznością w ukryciu. Ministerstwo Magii podzielone jest na na kilkanaście departamentów, z których każdy ma do wypełnienia określone zadania. Chociaż Ministerstwo Magii współpracuje z brytyjskim premierem, jest ono całkowicie niezależnym organem władzy i nie ingeruje w mugolską politykę.


▲ MINISTER MAGII I PERSONEL POMOCNICZY ▲

MINISTER MAGII: @Frederick Crouch [NPC].
SEKRETARZ MINISTRA MAGII: @Scott Reuben Carrow [NPC].
GŁÓWNA KSIĘGOWA MINISTERSTWA: Vivienne Dark [NPC].

➛ Magiczny Personel Techniczny:
Członkowie personelu naprawiają magicznie drobne usterki, takie jak np. przecieki wody w gabinetach, sprzątają Ministerstwo, dbają o regularny dopływ proszku Fiuu do kominków w Ministerstwie. Członkowie Personelu Technicznego noszą granatowe stroje.
KIEROWNIK: -
PRACOWNICY: -
STAŻYSTA: -

➛ Komisja Eksperymentalnych Zaklęć:
Jeden z wydziałów Ministerstwa Magii zajmujący się przypadkami użycia nowych, niezarejestrowanych zaklęć.
KIEROWNIK: -
PRACOWNICY: -
STAŻYSTA: -

➛ Czarodziejska Komisja Egzaminacyjna:
Komisja egzaminacyjna składa się z czarodziejów badającym poziom edukacji w Szkole Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie, a także w innych placówkach jak np. Czarodziejska Akademia Teatralna. Komisja sprawdza wiedzę uczniów podczas SUMów pod koniec piątego roku i Owutemów pod koniec siódmego roku.
KIEROWNIK: @Florence Crouch [NPC].
PRACOWNICY: -
STAŻYSTA: -

➛ Publiczny Serwis Informacyjny:
Biuro odpowiedzialne za kontakt z mediami i informowanie obywateli o ważnych postanowieniach i wydarzeniach, omawianych w Ministerstwie Magii.
KIEROWNIK: -
PRACOWNICY: -
STAŻYSTA: -


▲ DEPARTAMENT PRZESTRZEGANIA PRAWA CZARODZIEJÓW ▲

KIEROWNIK: @Dorothea Malfoy [NPC].
SEKRETARKA: -

➛ Kwatera Główna Aurorów:
Czarodziej specjalizujący się w tropieniu czarnoksiężników łamiących prawo, znawcy wielu niezwykle silnych zaklęć i przeciwzaklęć. Kandydaci przechodzą wiele trudnych testów charakteru, maskowania się, sprawności fizycznej i innych sprawdzianów, np. kradzieży i śledzenia. Jeśli wypadną one pozytywnie, rozpoczyna się trzyletnie szkolenie.
KIEROWNIK: @Victor Shacklebolt.
ZASTĘPCA: @Alistair Prewett.
AURORZY (2/3):
@Adam Miracle, @Lawrence Mundy.
STAŻYSTA: -

➛  Brygada Uderzeniowa Ministerstwa Magii:
Grupa społeczna występująca w czarodziejskim świecie, którą można porównać do mugolskiego Scotland Yardu. Członkowie brygady mają za zadanie utrzymywanie porządku i interwencje w przypadku łamania prawa czarodziejów.
SZEF: -
CZŁONKOWIE: @Renée Malfoy.
STAŻYSTA: @Sophia Templer.

➛ Biuro Bezpieczeństwa:
Członkowie biura zajmują się bezpieczeństwem Ministerstwa Magii. Najczęściej ogranicza się to do sprawdzania różdżek czarodziejów przybywających do budynku Ministerstwa.
KIEROWNIK: -
PRACOWNICY: -
STAŻYSTA: -

➛ Urząd Niewłaściwego Użycia Czarów:
Urząd w Departamencie Przestrzegania Prawa Czarodziejów. Jego pracownicy zajmują się między innymi użyciem czarów przez nieletnich czarodziejów. Wtedy wzywa się ich na przesłuchanie lub daje ostrzeżenie. Każdy animag (pod groźbą kary) ma obowiązek zarejestrowania się w Ministerstwie Magii w Urzędzie Niewłaściwego Użycia Czarów.
KIEROWNIK: -
PRACOWNICY: -
STAŻYSTA: -

➛ Biuro Wykrywania i Konfiskaty Fałszywych Zaklęć Obronnych i Środków Ochrony:
Celem działania biura jest rozpoznanie i skonfiskowanie przedmiotów, które sprzedający uznają za magiczne, a w rzeczywistości są one zwykłymi, mugolskimi przedmiotami.
KIEROWNIK: -
PRACOWNICY: -
STAŻYSTA: -

➛ Urząd Niewłaściwego Użycia Produktów Mugoli:
Urząd zajmuje się produktami, które po zaczarowaniu trafiają do mugolskich sklepów. Usuwa skutki zaklęcia i modyfikuje pamięć mugolom, którzy użyli zaczarowanego przedmiotu.
KIEROWNIK: -
PRACOWNICY: -
STAŻYSTA: -


▲ DEPARTAMENT MAGICZNYCH WYPADKÓW I KATASTROF ▲

KIEROWNIK: -
SEKRETARKA: -

➛ Czarodziejskie Pogotowie Ratunkowe:
Pogotowie czarodziejskie najczęściej odwraca skutki złego lub niedokładnego zastosowania zaklęć lub niepoprawnej teleportacji, która skutkuje rozszczepieniem. Ściśle współpracuje z Kliniką Św. Munga.
KIEROWNIK: -
PRACOWNICY: -
STAŻYSTA: -

➛ Kwatera Główna Amnezjatorów:
Biuro amnezjatorów. Jego członkowie mają za zadanie zmodyfikowanie pamięci mugolom, którzy byli świadkami użycia magii, ale również w przypadkach, gdy mugole dowiedzą się czegoś, co mogłoby zagrażać ujawnieniu się czarodziejskiego świata.
KIEROWNIK: -
AMNEZJATORZY: -
STAŻYSTA: -

➛ Urząd Łączności z Mugolami:
Urząd zajmujący się poszerzaniem relacji między mugolami a czarodziejami.
KIEROWNIK: -
PRACOWNICY: -
STAŻYSTA: -

➛ Komitet Łagodzenia Mugoli:
Zajmuje się wymyślaniem wymówek dla mugoli, kiedy stanie się coś dziwnego, co mogłoby wydać czarodziejów. Do najczęstszych wytłumaczeń należą: wybuch gazu, pożar lub awaria prądu.
KIEROWNIK: -
PRACOWNICY: -
STAŻYSTA: -


▲ DEPARTAMENT KONTROLI NAD MAGICZNYMI STWORZENIAMI ▲

KIEROWNIK: -
SEKRETARKA: -

➛ Wydział istot:
Wydział w Ministertwie Magii, który zajmuje się rozwiązywaniem wszystkich problemów związanych z istotami magicznymi. Status istot posiadają gobliny, wampiry, wiedźmy, olbrzymy, skrzaty domowe, wile i wilkołaki. Stworzenia ten mają ten status ze względu na swoją ludzką formę.
KIEROWNIK: -
PRACOWNICY: -
STAŻYSTA: -

➛ Wydział Zwierząt:
Wydział znajdujący się w Ministerstwie Magii, który zajmuje się wszystkimi problemami związanymi z magicznymi stworzeniami.
KIEROWNIK: -
PRACOWNICY: @Raven Farfaix.
STAŻYSTA: -

➛ Wydział Duchów:
Wydział, który zajmuje się wszystkimi problemami związanymi z duchami znajdujący się w Departamencie Kontroli nad Magicznymi Stworzeniami w Ministerstwie Magii.
KIEROWNIK: -
PRACOWNICY: -
STAŻYSTA: -

➛ Biuro Łączności z Centaurami:
Jeden z urzędów Miniesterstwa Magii. Jego zadaniem jest dbanie o dobre stosunki pomiędzy centaurami i czarodziejami.
KIEROWNIK: -
PRACOWNICY: -
STAŻYSTA: -

➛ Biuro Łączności z Goblinami:
Jeden z urzędów Miniesterstwa Magii. Jego zadaniem jest dbanie o dobre stosunki pomiędzy goblinami i czarodziejami.
KIEROWNIK: -
PRACOWNICY: -
STAŻYSTA: -

➛ Biuro Dezinformacji:
Pracownicy biura wkraczają do akcji w przypadku najgorszych kolizji między światem czarodziejskim a mugolskim w przypadku zdarzenia tak czarodziejskiego, że trudnego do wyjaśnienia. W takich przypadkach biuro próbuje stworzyć wiarygodne wytłumaczenie danego zdarzenie. Pracownicy współpracują bezpośrednio z mugolskim premierem.
KIEROWNIK: -
PRACOWNICY: -
STAŻYSTA: -

➛ Biuro Doradztwa w Zwalczaniu Szkodników:
Jej zadaniem jest usuwanie problemów, jakie przysparzają czarodziejskie szkodniki np. zlikwidowanie inwazji korniczaków czy też chropianków na dom.
KIEROWNIK: -
PRACOWNICY: -
STAŻYSTA: -

➛ Biuro Przemieszczania Skrzatów Domowych:
Jedno z biur Ministerstwa Magii, zajmujące się kontrolą nad zmianą miejsca zatrudnienia skrzatów domowych.
KIEROWNIK: -
PRACOWNICY: -
STAŻYSTA: -

➛ Biuro Wyszukiwania i Oswajania Smoków:
Jedno z biur Departamentu Kontroli nad Magicznymi Stworzeniami zajmujące się między innymi organizowaniem wypraw badawczych w celu odnajdywania smoków.
KIEROWNIK: -
PRACOWNICY: -
STAŻYSTA: -

➛ Komisja Likwidacji Niebezpiecznych Stworzeń:
Komisja zajmuje się likwidacją niebezpiecznych dla ludzi magicznych stworzeń. Orzeka ona wyroki śmierci i je realizuje. Od wyroku można się złożyć odwołanie, ale nie gwarantuje ono powodzenia.
KIEROWNIK: -
PRACOWNICY: -
STAŻYSTA: -


▲ DEPARTAMENT MIĘDZYNARODOWEJ WSPÓŁPRACY CZARODZIEJÓW ▲

KIEROWNIK: @Orianne Crouch [NPC].
SEKRETARKA: Judith Rosalie Yaxley [NPC].

➛ Biuro Brytyjskiego Przedstawiciela Międzynarodowej Konfederacji Czarodziejów:
Przedstawiciel tego biura porozumiewa się z członkami z innych krajów w przypadku zadań, które dotyczą całego czarodziejskiego świata.
BRYTYJSKI PRZEDSTAWICIEL: -
SEKRETARKA: -

➛ Międzynarodowa Komisja Handlu Magicznego:
Komisja w Departamencie Międzynarodowej Współpracy Czarodziejów. Jest to biuro odpowiedzialne za nadzorowanie i ocenę praktyk handlowych w świecie czarodziejów, jak i uchwalenie przepisów międzynarodowych w sprawie norm handlowych.
KIEROWNIK: -
PRACOWNICY: -
STAŻYSTA: -

➛ Międzynarodowy Urząd Prawa Czarodziejów:
Przedstawiciele tego urzędu sprawdzają poprawność prawa ustawionego przez Międzynarodową Konfederację Czarodziejów oraz rozwiązują problemy powstałe w wyniku sprzeczności między prawem brytyjskim a jego odpowiednikiem w innym kraju.
KIEROWNIK: -
PRACOWNICY: -
STAŻYSTA: -

➛ Międzynarodowa Konfederacja Czarodziejów:
Organizacja czarodziejów, którą można porównać z mugolską Organizacją Narodów Zjednoczonych (ONZ). W Wielkiej Brytanii członków Międzynarodowej Konfederacjii Czarodziejów wybiera prawdopodobnie Ministerstwo Magii ewentualnie za zgodą Wizengamotu.
KIEROWNIK: -
PRACOWNICY: -
STAŻYSTA: @Roxanne Macmillan.


▲ DEPARTAMENT TRANSPORTU MAGICZNEGO ▲

KIEROWNIK: -
SEKRETARKA: -

➛ Biuro Główne Sieci Fiuu:
Zajmuje się regulacją i utrzymaniem sieci Fiuu. Urzędnicy mają prawo do monitorowania jej połączeń oraz do podłączania (po wcześniejszym rozpatrzeniu propozycji danego czarodzieja) sieci Fiuu do np. mugolskiego domu czy innego miejsca.
KIEROWNIK: -
PRACOWNICY: -
STAŻYSTA: -

➛ Zarząd Nadzoru Miotlarskiego:
Ten oddział odpowiedzialny jest za zarządzanie i konserwacje magicznych mioteł.
KIEROWNIK: -
PRACOWNICY: -
STAŻYSTA: -

➛ Urząd Świstoklików:
Jest odpowiedzialny za zarządzanie użytkowaniem i konserwacją świstoklików. Aby stworzyć świstoklika trzeba uzyskać specjalne pozwolenie właśnie od tego urzędu.
KIEROWNIK: -
PRACOWNICY: -
STAŻYSTA: -

➛ Komisja Klasyfikacyjna Teleportacji:
Komisja, która zajmuje się przeprowadzaniem kursów teleportacji oraz wydawaniem licencji na teleportację po ich zakończeniu. Licencja pozwalała na swobodną teleportację w dowolnej chwili i do dowolnego miejsca. Minimalny wiek uzyskania licencji wynosi siedemnaście lat.
KIEROWNIK: -
PRACOWNICY: -
STAŻYSTA: -


▲ DEPARTAMENT CZARODZIEJSKICH GIER I SPORTÓW ▲

KIEROWNIK: -
SEKRETARKA: -

➛ Brytyjsko-Irlandzka Liga Quidditcha:
Siedziba Główna zajmuje się organizacją meczów corocznej ligi i utrzymaniem na nich bezpieczeństwa. Siedziba zakazała w 1894 roku tradycyjnego strzelania strzałkami z różdżek fanom Strzał z Appleby, odkąd jedna z nich trafił w nos sędziego Nugenta Pottsa. Siedziba odpowiedzialna jest również za inne decyzje dotyczące ligi, takie jak ograniczenie rozgrywek do trzynastu drużyn i rozwiązanie reszty w celu zapewniania antymugolskiego bezpieczeństwa.
KIEROWNIK: -
PRACOWNICY: -
STAŻYSTA: -

➛ Klub Gargulkowy:
Zarząd popularnej w świecie czarodziejów gry podobnej do mugolskiej gry w kulki. Różni się ona od niemagicznej wersji tym, że gdy gracz straci punkt kulki plują mu w twarz.
KIEROWNIK: -
PRACOWNICY: -
STAŻYSTA: -

➛ Urząd Patentów Ansudalnych:
Praca pracowników tego urzędu polega na licencjonowaniu "absurdalnych", czyli w jakiś sposób niecodziennych patentów.
KIEROWNIK: -
PRACOWNICY: -
STAŻYSTA: -


▲ DEPARTAMENT TAJEMNIC ▲
Ludzi pracujących w tym departamencie nazywa się Niewymownymi. Nie mogą oni zdradzić nad czym pracują, co przechowują i co ów departament zawiera

KIEROWNIK: -
SEKRETARKA: -

NIEWYMOWNI: @Lucius Lestrange.


▲ WIZENGAMOT ▲
Sąd czarodziejski, którego zadaniem jest osądzanie przestępców świata magicznego. Przez ostatnie lata Wizengamot zajmował się sądzeniem zbrodniarzy wojennych.

SĘDZIA WIZENGAMONTU (3):
@Margaret Shacklebolt.
STAŻYSTA: -


▲ POZOSTALI PRACOWNICY ▲
Inni czarodzieje zajmujący się dbaniem o to, by praca Ministerstwa przebiegła sprawnie i bez żadnych przeszkód.

RECEPCJONISTA: -
STRAŻNIK MINISTERSTWA MAGII (2): -
TAJNE SŁUŻBY: -
PisanieTemat: Re: Lista magicznych zawodów i zajętych posad  Pon 08 Sie 2016, 14:13

Klinika Św. Munga

Szpital dla czarodziejów założony przez uzdrowiciela Munga Bonhama w XVII wieku. Godłem szpitala jest różdżka skrzyżowana z kością. Stażyści w szpitalu nie są przyporządkowani do konkretnych oddziałów, pracują wszędzie, gdzie akurat potrzebna jest pomoc. Ma to za zadanie nauczyć młodych adeptów jak największej liczby umiejętności.

ORDYNATOR SZPITALA: -
NACZELNY ALCHEMIK: -


▲ ODDZIAŁY UZDROWICIELI ▲
Na każdym oddziale pracuje kilku wyspecjalizowanych uzdrowicieli, którzy zajmują się leczeniem różnego rodzaju obrażeń. ich zadaniem jest odpowiedni dobór eliksirów, ziół leczniczych, a także poprawne dostosowanie zaklęć uzdrawiających.

➛ Wypadki Przedmiotowe:
Eksplozje kociołków, samoporażenia różdżkami, kraksy miotlarskie itd.
UZDROWICIELE: -

➛ Urazy Magizoologiczne:
Ukąszenia, użądlenia, oparzenia, wbite kolce itd.
UZDROWICIELE: -

➛ Zakażenia Magiczne:
Choroby zakaźne np. smocza ospa znikanie epidemiczne, skrofungulus itd.
UZDROWICIELE: -

➛ Zatrucia Eliksiralne i Roślinne:
Wysypki, wymioty, niekontrolowany chichot itd.
UZDROWICIELE: -

➛ Urazy Pozaklęciowe:
Uroki nieusuwalne, klątwy, niewłaściwe zastosowanie zaklęć itd.
UZDROWICIELE: @Oliver Fitzgerald [NPC].

➛ Oddział Zamknięty: -

STAŻYŚCI: -


▲ POZOSTALI PRACOWNICY ▲
Czarodzieje, którzy nie muszą mieć zdanych nawet SUMów, by móc pracować w takich częściach szpitala, jak herbaciarnia czy dział techniczny.

PRACOWNICY HERBACIARNI NA PARTERZE: -
SPRZĄTACZKI: -
TECHNICZNY: -
PisanieTemat: Re: Lista magicznych zawodów i zajętych posad  Pon 08 Sie 2016, 14:14

Londyn - ulica Pokątna


▲ APTEKA ▲
Miejsce, w którym można zakupić najróżniejsze eliksiry i mieszanki lecznice. Znajdują się tu także produkty potrzebne do ich wytwarzania. Pracownicy zobowiązani są do samodzielnego ważenia większości z nich.
APTEKARZ: -
STAŻYSTA: -


▲ BANK GRINGOTTA ▲
Jedyny bank w świecie czarodziejów, pieczę nad nim sprawują gobliny, jedne z najsprytniejszych istot magicznych. Został założony przez goblina Gringotta w 1474 roku. Jego główne biura znajdują się na ulicy Pokątnej w Londynie. Oprócz przechowywania pieniędzy i kosztowności czarodziejów i czarownic, można tam wymienić mugolskie pieniądze na pieniądze czarodziejów. Podczas gdy w Gringotcie większość pracowników to gobliny, wiadomo, że bank zatrudnia również ludzi.
DYREKTOR BANKU: -
PRACOWNICY BIUROWI: -
OCHRONA: -


▲ BIBLIOTEKA MAGICZNA ▲
Mieszcząca się w Londynie biblioteka magiczna, w której można znaleźć książki z całego magicznego świata. Jest także osobny dział na książki mugolskie. Pracujący tu bibliotekarze mają ręce pełne roboty, bo działów i ksiąg jest naprawdę dużo.
BIBLIOTEKARZE: @Tiffany Chamber [NPC].
STAŻYSTA: -


▲ PRACOWNICY SKLEPÓW ▲
Wszyscy pracownicy sklepów, jakie znajdują się w okolicy. W każdej lokacji może być więcej niż jeden pracownik.

CZARODZIEJSKIE NIESPODZIANKI: -
ESY I FLORESY: @Saoirse O'Callaghan.
HERBACIARNIA: -
KLUB JAZZOWY - JEDYNA SZANSA: @Lily C. Longbottom.
KOTŁY - WSZYSTKIE ROZMIARY: -
MAGICZNA MENAŻERIA: -
SZATY NA WSZYSTKIE OKAZJE: -
SKLEP OLLIVANDERA: -
SKLEP Z MIOTŁAMI: -
ZAKŁAD BIELIŹNIARSKI: @Marjory Steward-Baxter.

Tworzenie własnych lokacji i tym samym nowych miejsc pracy jest dozwolone. Jeżeli masz jakiś pomysł na nowy sklep/fajną kawiarenkę, albo chcesz przerobić aktualnie istniejącą - skontaktuj się z administratorem fabularnym.


Londyn - ulica Śmiertelnego Nokturnu


▲ PRACOWNICY SKLEPÓW ▲
Wszyscy pracownicy sklepów, jakie znajdują się w okolicy. W każdej lokacji może być więcej niż jeden pracownik.

BORGIN & BURKES: @Inès Benoit.
PUB BIAŁY WIWERN: -
NIEŚCIERALNE TATUAŻE: -
PONURAK: @Vlad Ploiești [NPC].

Tworzenie własnych lokacji i tym samym nowych miejsc pracy jest dozwolone. Jeżeli masz jakiś pomysł na nowy sklep/fajną kawiarenkę, albo chcesz przerobić aktualnie istniejącą - skontaktuj się z administratorem fabularnym.
PisanieTemat: Re: Lista magicznych zawodów i zajętych posad  Pon 08 Sie 2016, 14:14

Hogsmeade


▲ PRACOWNICY SKLEPÓW ▲
Wszyscy pracownicy sklepów, jakie znajdują się w okolicy. W każdej lokacji może być więcej niż jeden pracownik.

MIODOWE KRÓLESTWO: -
SKLEP U DERWISZA I BANGESA: -
SKLEP ZONKA: -
PUB POD TRZEMA MIOTŁAMI: @Ventus A. Gaunt.
GOSPODA POD ŚWIŃSKIM ŁBEM: -
KAWIARNIA PANI PUDDIFOOT: -
PUNKT SOWIEJ POCZTY: -
SKLEP SCRIVENSHAFTA: -
SKLEP ODZIEŻOWY: -

Tworzenie własnych lokacji i tym samym nowych miejsc pracy jest dozwolone. Jeżeli masz jakiś pomysł na nowy sklep/fajną kawiarenkę, albo chcesz przerobić aktualnie istniejącą - skontaktuj się z administratorem fabularnym.
PisanieTemat: Re: Lista magicznych zawodów i zajętych posad  Pon 08 Sie 2016, 14:16

Zawody nieprzypisane do miejsca


▲ GRY I SPORTY ▲

SĘDZIA QUIDDITCHA: -
KOMENTATOR SPORTOWY: -

NARODOWA DRUŻYNA QUIDDITCHA:

KAPITAN: -
PAŁKARZ (0/2): -
OBROŃCA: -
ŚCIGAJĄCY (0/3): -
SZUKAJĄCY: -


▲ ZAWODY NAUKOWE ▲

WYNALAZCA: -
TWÓRCA ZAKLĘĆ: -
TEORETYK MAGII: -
HISTORYK MAGII: -
MAGIZOOLOG: -
SMOKOLOG: -
BOTANIK: -
ALCHEMIK: -
ASTRONOM: -
ASTROLOG: -
NUMEROLOG: @Vakel Bułhakow.
WRÓŻBITA/JASNOWIDZ: -
TŁUMACZ: @Martin Sue.


▲ SZTUKA I RZEMIOSŁO ▲

PISARZ: -
MUZYK: @Lily C. Longbottom.
MALARZ: -
ILUSTRATOR/RYSOWNIK: -
WYTWÓRCA RÓŻDŻEK: @Morgaine Ollivander.
WYTWÓRCA MIOTEŁ: -
PROJEKTANT SZAT I ODZIEŻY: -
KRAWCOWA: @Marjory Steward-Baxter.
JUBILER: -


▲ INNE ▲

PODRÓŻNIK/ODKRYWCA: -
HODOWCA ROŚLIN/ZWIERZĄT: -
PRZESTĘPCA: @Lily C. Longbottom, @Zachary Magnus [NPC].
KUCHARZ: -
SPEAKER RADIOWY: -
DZIENNIKARZ: -
Bycie dziennikarzem na fabule zobowiązuje także do udziału w prowadzeniu forumowego Proroka Codziennego.
CELEBRYTA: -
KURTYZANA: @Jasmine W. Brown.
Sponsored content


PisanieTemat: Re: Lista magicznych zawodów i zajętych posad  

Lista magicznych zawodów i zajętych posad

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Mortis :: Ministerstwo Magii :: Kompendium wiedzy :: Krok w dorosłość-
Skocz do: