NOWY ADRES MORTIS.ORG.PL
NOWY ADRES FORUM: https://mortis.org.pl
NOWY ADRES MORTIS.ORG.PL
NOWY ADRES FORUM: https://mortis.org.pl
Non mor­tem ti­memus, sed co­gita­tionem Mor­tis


Share

Sowa Proroka Codziennego

Administrator fabularny
Administrator fabularny
NPC


PisanieTemat: Sowa Proroka Codziennego  Sowa Proroka Codziennego EmptyCzw 11 Lut 2016, 14:26



JENNY

Sowa redakcji Proroka Codziennego pracuje nieustannie przynosząc listy od wszystkich, którzy chcą coś zamieścić w gazecie. Od artykułów, przez listy z pytaniami, po ogłoszenia matrymonialne.

SOWA SŁUŻY DO WYSYŁANIA ARTYKUŁÓW I OGŁOSZEŃ, KTÓRE MAJĄ POJAWIĆ SIĘ W PROROKU.

Lawrence Mundy
Lawrence Mundy
Brygada Uderzeniowa Ministerstwa Magii

Dodatkowe informacje biograficzne
AKTUALNIE POSIADANA RÓŻDŻKA: Tarnina, Szpon Hipogryfa, sztywna (11 cali)
OPANOWANE ZAKLĘCIA: Trudne: TENTACLIFORS ARRESTO MOMENTUM CONFRINGO FINITE INCANTATEM IMPERIUS REVELIO PRIORI INCANTATEM REJICIUNT APPELATIONIS SEZAM MATERIO INCARCEROUS ADVERSUM LINIA WIEKU PROTEGO HORRIBILIS BAUBILLOUS CREPITUS FERULA VULNERA SANATUR Łatwe: ANTIVENUM FLAGRANTE FRIGIDUS FLAMMA KAPROUN LIBERACORPUS REPELLO MUGGLETUM ANATISQUACK EXPULSO IMPEDIMENTA LEVICORPUS OBSCURO PROCELLA SAGITTA SURCULUS ERICIUS MUTATIONEM REPARIFORS ANAPNEO RENNERVATE SUSPENSORIUS EPOXIMISE AURUM DETECTOR REPLEO Szkolne: ACCIO AQUAMENTI ALOHOMORA BOMBARDA COLLOPORTUS DEPRIMO GLACIUS LOCOMOTOR LUMOS NOX PORTUS REPARO SILENCIO WINGARDIUM LEVIOSA SONORUS
OPIS POSTACI: Lawrence Mundy jest wysokim, starszym mężczyzną o smukłej budowie ciała. Mierzy 187 centymetrów wzrostu, jest przy tym bardzo szczupły z chudymi kończynami, długą szyją i subtelnie odstającym brzuchem świadczącym o przekwitaniu. Posiada podłużną, poznaczoną zmarszczkami i drobnymi bliznami twarz, o niezwykle surowym, karcącym wyrazie oraz duży, wysunięty podbródek. Choć już wyraźnie siwieje, jego włosy oraz zarost wciąż zachowały wyraźny złoty kolor. Jak każdy w rodzinie ma zielone oczy. Wiecznie zmarszczone z dezaprobatą brwi, duży, rzymski nos oraz ostrożne spojrzenie i mocno zaciśnięte, wąskie usta przy grzywie siwo-złotych włosów sprawiają, że przypomina nieco starego lwa. Jako, że oprócz Hogwartu, ukończył również mugolski uniwersytet (gdzie studiował prawo), posiada dość dobre pojęcie o świecie mugoli. Wypracował dzięki temu swój własny styl ubioru, pasujący do obu społeczeństw. Zazwyczaj ubiera się wyłącznie w czerń i biel, skórzane buty, proste spodnie z paskiem, biała koszula oraz surdut który dodaje mu staroświeckiego, formalnego stylu.

https://mortis.forumpolish.com/t515-poczta-lawrence-mundy#1990 https://mortis.forumpolish.com/t516-skrytka-numer-56#1991
PisanieTemat: Re: Sowa Proroka Codziennego  Sowa Proroka Codziennego EmptySob 19 Mar 2016, 02:22

Droga redakcjo proroka!
Jako uczciwy obywatel jestem niezwykle zmartwiony ostatnimi wydarzeniami. Wydaje się że nikt nie zauważa że informacje podane przez autora skorowidza czystości krwi są B Ł Ę D N E. Ten nędzny pamflet ani razu nie wspomina o tak szanowanych rodzinach czarodziejskich jak Mundy i inni. Chcę żeby człowiek który wyrzucił na światło dzienne ten kawałek smoczego nawozu wiedział że osiągnąłem najlepsze wyniki na teście aurorów w ostatnim stuleciu. Brałem ponadto udział w niezliczonych, tajnych atakach na komórki najgroźniejszych czarnoksiężników w Rosji, Persji i Środkowej Afryce, posiadam ponad 30 potwierdzonych eliminacji celów a jedna trzecia więźniów odsiadujących wyrok w azkabanie została złapana przeze mnie. Jesteś dla mnie N I C Z Y M, tylko kolejnym C E L E M i myślisz że możesz tak sobie publikować błędne informacje nie podpisując się własnym nazwiskiem? Właśnie skontaktowałem się z moją tajną siatką szpiegów która z każdą minutą jest coraz bliżej znalezienia Ciebie czy jesteś w Wielkiej Brytanii czy nie. Jesteś kurwa martwy, koleś, czekaj tylko, bo jestem burzą która zmiecie tą Ż A Ł O S N Ą małą rzecz, którą nazywasz swoim życiem, z powierzchni świata. Mogę zabić Cię na czterysta sposobów, i to nie licząc tych, do których będe potrzebować różdżki bądź mugolskich narzędzi. Jeśli wiedziałbyś jakie konsekwencje wywoła to małe gówno które wydałeś, może zastanowiłbyś się drugi raz. Ale teraz jest już za późno. Jesteś kurwa martwy, ośli zwisie.

Lawr
Zmartwiony Obywatel.

Sowa Proroka Codziennego

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1

Similar topics

-
» Biuro Proroka Codziennego
» Sowa Malcolma
» Sowa Roxanne
» Sowa Matthew
» Sowa Zachary'ego

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
NOWY ADRES MORTIS.ORG.PL :: Sowia poczta-
Skocz do: