NOWY ADRES MORTIS.ORG.PL
NOWY ADRES FORUM: https://mortis.org.pl
NOWY ADRES MORTIS.ORG.PL
NOWY ADRES FORUM: https://mortis.org.pl
Non mor­tem ti­memus, sed co­gita­tionem Mor­tis


Share

Stowarzyszenia i grupy zainteresowań

Administrator fabularny
Administrator fabularny
NPC


PisanieTemat: Stowarzyszenia i grupy zainteresowań  Stowarzyszenia i grupy zainteresowań EmptyNie 13 Mar 2016, 00:05


STOWARZYSZENIA I GRUPY ZAINTERESOWAŃ
W świecie czarodziejskim, jak w każdym innym tworzą się przeróżne ugrupowania zrzeszające ze sobą ludzi o podobnych poglądach, zainteresowaniach, czy celach. Każdy czarodziej może należeć do kilku grup, nie ma żadnych ograniczeń liczbowych, jednak należy pamiętać, że tezy i założenia jednych są sprzeczne z drugimi. Niemożliwym jest w takim razie dołączenie do grupy popierającej mugoli i tej ich tępiących. Ponad to, każda osoba zainteresowana jakąś grupą musi sobie ustalić relacje z członkami już do niej należącymi. W przypadku świeżych rekrutów, takich którzy jeszcze nikogo nie znają, trzeba przeprowadzić fabularne dołączenie i dopiero po takiej sesji osoba ta zostaje wpisana na listę członków.

Istnieją dwie formy zgłaszania się do danej organizacji, zależne jest to jednak od samego ugrupowania. Do jednych wystarczy napisać zgłoszenie według podanego wzoru tutaj w temacie. W przypadku drugich trzeba napisać PW do założyciela i omówić z nim szczegóły, przed wpisaniem na listę. W takim przypadku to założyciel zgłasza przystąpienie nowej osoby w tym temacie.

Zgłoszenie do grup:

Kod:
[b]Imię i nazwisko:[/b]
[b]Grupa:[/b]


Jeżeli na liście nie ma odpowiadającej wam grupy, bądź macie w planach coś własnego i chcecie, żeby wasza grupa stała się grupą oficjalną z otwartymi zapisami - nic nie stoi na przeszkodzie! Warunkiem jest tylko zgłoszenie jej według podanego poniżej formularza i posiadanie minimum trzech członków na start!

Zgłoszenie nowej grupy:

Kod:
[b]Nazwa:[/b]
[b]Opis:[/b]
[b]Sposób rekrutacji:[/b]
[b]Członkowie:[/b]

Do organizacji mogą zapisać się osoby pełnoletnie, czyli takie, które skończyły siedemnaście lat.ANONIMOWI

Tajne, nieformalne ugrupowanie ludzi, których łączy przede wszystkim nienawiść do mugoli i mugolaków. Gardzą wszystkim, co mugolskie, wywyższają szlachetność krwi, a także kpią z obecnej polityki Ministerstwa Magii. W ostatnim czasie jest o nich coraz głośniej, mają też swoją rubrykę w Proroku Codziennym. Bywają agresywni, choć ich działania skupiają się przede wszystkim na działalności w podziemiu, dzięki czemu nie udało się jeszcze nikogo z nich złapać. Nie posiadają nazwy, są po prostu grupą znajomych, w większości pasjonatów czarnej magii.
REKRUTACJA: Otwarta - PW do założyciela.
ZAŁOŻYCIEL: @Vakel Bułhakow
CZŁONKOWIE: @Scott Reuben Carrow @Ophelia Lestrange


HOOLIGANS OF DIAGON ALLEY

Szajka przestępcza założona przez Zacharego Magnusa i zrzeszająca w sobie największe i najniebezpieczniejsze rzezimieszki w całym Londynie. Grupa pod przywództwem Magnusa zajmuje się tak naprawdę każdą dziedziną świata przestępczego, od zwykłych kradzieży po zlecone morderstwa. Każdy, kto ma w sobie odrobinę zła jest tu mile widziany, choć by zdobyć zaszczytne miejsce w bandzie trzeba się nieźle natrudzić i przede wszystkim - zdobyć uznanie szefa, co wcale nie jest takie łatwe.
REKRUTACJA: Otwarta - PW do założyciela.
ZAŁOŻYCIEL: @Zachary Magnus
CZŁONKOWIE:
@Kane Griffin, @Marcus Wrait, @William Longbottom.


KLUB MIŁOŚNIKÓW NATURY

Grupa pełna miłośników natury w najróżniejszych jej odsłonach. Znajdują się tutaj zarówno kochający magiczne stworzenia, miłośnicy spędzania czasu na łonie natury, czy uwielbiający piesze wycieczki. Zbierają się zazwyczaj z myślą o kolejnej, wspólnej wyprawie, podczas której często chodzą po górach czy lasach, gdzie przyglądają się dziko żyjącym stworzeniom i czasem nawet prowadzą jakieś badania, na podstawie których piszą artykuły i książki.
REKRUTACJA: Otwarta - w temacie.
ZAŁOŻYCIEL: NPC
CZŁONKOWIE:
@Kaylin Wittermore.


RUCH OBRONY MUGOLI I MUGOLAKÓW [ROM]

Zrzeszenie czarodziejów różnej krwi walczące o prawa mugoli i mugolaków. Są oficjalnym stowarzyszeniem, które co jakiś czas organizuje marsze, pisze artykuły do gazet i ogólnie dużo działa w sferze politycznej. Ich zainteresowania czasem zahaczają nawet o prawa centaurów czy goblinów, jednak w większości skupiają się na czarodziejach. Chcą przede wszystkim równouprawnienia i pragną zakończyć walkę i nienawiść, jaka kierowana jest w mugoli.
REKRUTACJA: Otwarta - w temacie.
ZAŁOŻYCIEL: Aldona Prewett [NPC] (w chwili obecnej do zastąpienia)
CZŁONKOWIE:
@Anastasia Fitzgerald, @Ruth McDonald.


STOWARZYSZENIE MAGICZNYCH LITERATÓW

Mające regularne spotkania w Bibliotece Magicznej w Londynie stowarzyszenie pisarzy i miłośników literatury. Spotykają się na swoich wieczorkach literackich, podczas których czytają swoje wiersze, dzielą się kolejnymi stronami swoich powieści i przede wszystkim, bardzo miło spędzają czas. Często radzą sobie nawzajem i mają ze sobą bardzo bliskie relacje.
REKRUTACJA: Otwarta - w temacie.
ZAŁOŻYCIEL: @Tiffany Chamber
CZŁONKOWIE:
@Ruth McDonald, @Vakel Bułhakow.


TAJNE STOWARZYSZENIE PASJONATÓW CZARNEJ MAGII

Tajna grupa zrzeszająca wszystkich, którzy są zafascynowani czarną magią. Znajdują się tutaj zarówno nowi członkowie, nie znający zbyt wielu zaklęć czarnomagicznych, jak i mistrzowie w danej dziedzinie. Jest to grupa z bardzo wyraźnie zarysowaną hierarchią, której funkcjonowanie podobne jest do funkcjonowania wielu sekt. Spotykają się co jakiś czas, by praktykować różnego rodzaju rytuały.
REKRUTACJA: Otwarta - w temacie.
ZAŁOŻYCIEL: NPC
CZŁONKOWIE:
@Brian Sue, @Inès Benoit, @Jewgienij Bułhakow, @Ophelia Lestrange.


WSPÓLNOTA MAGICZNA

Mająca swoją siedzibę w wieży Tatlina w Rosji organizacja komunistyczna. W Wielkiej Brytanii dopiero stawiają swoje pierwsze kroki, przez fakt bardzo silnie ugruntowanej hierarchii społecznej, jaka funkcjonuje na wyspach. Mimo to, prą do przodu powoli, lecz skutecznie. Wspólnota Magiczna stara się zrzucić z piedestału rody czystokrwiste, a także przejąc władzę nad magicznym światem i rządzić nim według własnych haseł.
REKRUTACJA: Otwarta - w temacie.
ZAŁOŻYCIEL: NPC
CZŁONKOWIE:
@Saoirse O'Callaghan.


ZRZESZENIE RODÓW CZYSTOKRWISTYCH

Zrzeszenie rodów czystokrwistych zamieszczonych w Skorowidzu Czystości Krwi, którym nie podobają się rosnące w siłę ugrupowania mugolskie oraz domaganie się praw przez czarodziejów o brudnej krwi. Spotkania grupy odbywają się zwykle w wybranych posiadłościach rodowych i mają na celu ustalenie wspólnej polityki wobec szlam.
REKRUTACJA: Otwarta - w temacie.
ZAŁOŻYCIEL: NPC
CZŁONKOWIE:
@Layton Lestrange.Anastasia Fitzgerald
Anastasia Fitzgerald
Rocznik VI

Dodatkowe informacje biograficzne
AKTUALNIE POSIADANA RÓŻDŻKA: Matowa i skromna, nie wyróżnia się na tle innych. Brak zdobień. Rdzeń z rogu jednorożca, drewno jabłoni, sztywna, 12 cali długości. Nic specjalnego.
OPANOWANE ZAKLĘCIA: BĄBLOGŁOWY, EXPELLIARMUS, RIDDICULUS, PROTEGO, CONJUNCTIVITIS, DIFFINDO, ACCIO, WINGARDIUM LEVIOSA, VERDIMILIOUS, SICCUM, EBUBLIO, LEVICORPUS, OCULUS LEPUS, UTEVO LUX, SOMNO
OPIS POSTACI: Średni wzrost, lekko podkrążone oczy od nadmiernego przesiadywania z książką po nocach. Właścicielka szczupłej, wątłej twarzy, którą okalają długie włosy o kolorze miodu akacjowego. Młoda Panienka Fitzgerald posiada kobiecą budowę ciała i długie włosy, ale na tym kończą się atrybuty kobiecości, którymi może się pochwalić. Skromny i konserwatywny ubiór, kłócący się poniekąd z jej pochodzeniem, przełamuje niekiedy mocniejszym makijażem i frywolnymi kapeluszami, nie mającymi jednak nic wspólnego z modą mugolską. Często próbuje zakryć całkowicie swoje ciało poprzez noszenie wyłącznie czarnych, workowatych szat. Preferuje stonowane kolory, a te pstrokate i przyciągające uwagę omija szerokim łukiem. Bardzo rzadko nosi dodatki i biżuterię, za wyjątkiem skromnego,złotego łańcuszka, z którym się nigdy nie rozstaje. Zazwyczaj wyprostowana lecz w jej kroku na próżno szukać gracji.  Wiecznie zachmurzony wyraz twarzy, nieobecne spojrzenie.  Czy to tylko zadumanie i wyłączenie się z realnego świata, a może to autentyczna, mroczna energia kryjąca się w jej pokrętnym umyśle i dziwnych fascynacjach? Tego nikt nie jest pewien,nawet ona sama.

https://mortis.forumpolish.com/t364-szatany-anastasii#520 https://mortis.forumpolish.com/t418-skrytka-numer-111
PisanieTemat: Re: Stowarzyszenia i grupy zainteresowań  Stowarzyszenia i grupy zainteresowań EmptySro 16 Mar 2016, 16:19

Imię i nazwisko: Anastasia Fitzgerald
Grupa: Ruch Obrony Mugoli I Mugolaków

Zapisana. ~I.


In battle it is the cowards who run the most risk; bravery is a rampart of defense.
Ururu Marquez
Ururu Marquez
Ścigający Srebrnych Wiwern, Rocznik V

Dodatkowe informacje biograficzne
AKTUALNIE POSIADANA RÓŻDŻKA: 13 cali, elastyczna, włos z głowy wili, sosna
OPANOWANE ZAKLĘCIA: Szkolne: Finite, Enervate, Cave Inimicum, Expelliarmus, Homenum Revelio, Protego, Diffindo, Verdimilious, Alohomora, Avifors, Mimble Wimble, Confunduf, Aquamenti || Łatwe: Trucido, Repleo, Multifors, Aranaea || Trudne: Aranaea Language, Verum de scriptis
OPIS POSTACI: Ururu jest chłopcem przeciętnej budowy. Ani specjalnie chudy, ale pulchnym też go nie można nazwać. Mięśni również nie ma specjalnie zarysowanych... Po prostu taki średni. Wzrostu metr sześćdziesiat dziewięć i pół. Włoski całkiem grube, lecz szorstkie. Mają odcień... szarawy. Czy to farba? Czy tak kończy się niepotrzebny stres w zbyt młodym wieku? Obcięte niezbyt krótko, puszyste. Twarzyczka jego nieco okrąglutka, nie widać na niej typowo męskich kształtów. Taki sobie chłopczyna. Przenikliwe spojrzenie oczek w kolorze miodowo-bursztynowym, lekko zadarty nosek i... szeroki uśmiech, który nie znika prawie nigdy. Ubrany w pełny mundurek Ślizgona z idealnie zawiązanym krawatem. Nawet naukowiec musi być elegancki. Czasami nosi gogle na głowie, zazwyczaj zapomina, że je ma, dlatego na jego oczach występują stosunkowo rzadko...

https://mortis.forumpolish.com/t479-ptak-ururu#1492 https://mortis.forumpolish.com/t487-notatnik-ururu https://mortis.forumpolish.com/t477-skrytka-nr-2000#1482
PisanieTemat: Re: Stowarzyszenia i grupy zainteresowań  Stowarzyszenia i grupy zainteresowań EmptyNie 03 Kwi 2016, 18:28

Imię i nazwisko: Brian Sue
Grupa: TAJNE STOWARZYSZENIE PASJONATÓW CZARNEJ MAGII

Zapisany. ~I.


 

I always thought I might be bad
Now I'm sure that it's true, 'cause
I think you're so good
And I'm nothing like you

Look at you go, I just adore you
I wish that I knew
What makes you think I'm so specialOphelia Lestrange
Ophelia Lestrange
Nauczycielka Wróżbiarstwa

Dodatkowe informacje biograficzne
AKTUALNIE POSIADANA RÓŻDŻKA: Różdżka o niezwykle majestatycznej prezencji, idealnie prosta, mierząca 13 i ¼ cala. W oczy rzuca się jej niespotykany odcień — tarnina, który stanowi jej budulec, jest pokryta ciemną barwą, która w słońcu mieni się głębią rozmaitych odcieni szarości. Za rdzeń posiada pióro z ogona feniksa, niezwykle łatwo ulega chwilowym odkształceniom, co zawdzięcza dużej elastyczności — szybko jednak powraca do swojej wcześniejszej postaci prostej jak struna.
OPANOWANE ZAKLĘCIA: SZKOLNE: Enervate, Expelliarmus, Homenum Revelio, Protego, Arania Exumai, Drętwota, Verdimilious, Avifors, Accio, Alohomora, Aperacjum, Lumos, Nox, Wingardium Leviosa, Finite | ŁATWE: Slugus Eructo, Sollicitus, Imperturbable, Jęzlep, Procella, Constant Visio, Delens Vestigium, Illegibilus, Quietus, Suspensorius, Mucus ad Nauseam, Rennervate, Bombarda Maxima, Mobilicorpus | TRUDNE: Obliviate, Szatańska Pożoga, Protego Horribilis, Serpensortia, Vulnera Sanatur, Finite Incantatem, Dissendium, Sectumsempra | NIEWYBACZALNE: Avada Kedavra, Cruciatus, Imperius
OPIS POSTACI: Twarz usiana piegami w najrozmaitszych miejscach, wpisywała się w ramy niestandardowych przykładów urodliwości. Prosty nos, wysokie kości jarzmowe, nieco opadnięte policzki czyniły z Lestrange istotą o prezencji nie tyle pięknej, co surowej. Blade usta o kształcie, który ciężko zdefiniować jakimkolwiek określeniem pełni tudzież soczystości, zaciskały się nerwowo w wąską linię, potęgując wieczne niezadowolenie wymalowane na licu. Gęste, czarne brwi stanowiły swoistą oprawę dla oczu, ściągającą multum spojrzeń, niby odbierając możliwość swobodnego skupienia na całokształcie. W oczach odbijały się gwiazdy, żywy firmament, błyszczący światłem tysięcy gwiazd. Za każdym razem, gdy spoglądała w niebo, ono odpowiadało jej, odbijając się przejrzystą taflą w tęczówkach. Te zaś, w naturalnym świetle dnia codziennego, mieniły się mieszanką ciepłych barw. Chowały odmęty zieleni, pomieszane z piwną nutą, niekiedy graniczące z ciepłym pigmentem orzecha — gościły liczne plamki, swym ciemnym tonem przechodzące w heban. Rodzinnym znamieniem odciśniętym na osobie Ophelii okazała się być kaskada czarnych włosów, opadających na ramiona splątaną taflą kosmyków. Niesforność dzieła obecnego na głowie kobiety bynajmniej nie była spowodowana jakimkolwiek brakiem uwagi, ba, linią prawidłowości mogłoby się zarysować śmiałe stwierdzenie, iż prezentuje sobą kontrolowany chaos. Wzrost, który osiągnął miarę stu sześćdziesięciu dziewięciu centymetrów niewątpliwie potęgował odrobinę wątłą figurę. Sylwetka znalazła równowagę w odpowiedniej dawce subtelnego zaokrąglenia ewentualnych kantów, czyniąc Lestrange kobietą szczupłą, lecz nie chudą.

https://mortis.forumpolish.com/t678-kruk-ophelii#3890 https://mortis.forumpolish.com/t682-dziennik#3902 https://mortis.forumpolish.com/t676-skrytka-nr-108
PisanieTemat: Re: Stowarzyszenia i grupy zainteresowań  Stowarzyszenia i grupy zainteresowań EmptyNie 10 Kwi 2016, 15:45

Imię i nazwisko: Ophelia Lestrange
Grupa: Tajne Stowarzyszenie Pasjonatów Czarnej Magii

Zapisana. ~I.
Quirella Koirala
Quirella Koirala
Rocznik VI

Dodatkowe informacje biograficzne
AKTUALNIE POSIADANA RÓŻDŻKA: 10½ cala, sztywna, leszczyna, włókno z pachwiny nietoperza, wypukłe, kaligraficzne linie.
OPANOWANE ZAKLĘCIA: SZKOLNE: ENERVATE, EXPELLIARMUS, DRĘTWOTA, OPPUGNO, ACCIO, ALOHOMORA, LUMOS, NOX. | ŁATWE: COLLOSHOO, BULLA PRIVATA, SLUGUS ERUCTO.
OPIS POSTACI: Quirella jest szczupła i ma 1,55 cm wzrostu. Wygląd zewnętrzny podkreśla jej delikatność. Ma bujne, czarne włosy i czekoladowe oczy, a do tego jasną karnację oraz zgrabny, lekko zadarty nosek. Delikatne usta mają naturalną, bladoróżową barwę. Jej charakterystycznym znamieniem jest blizna w kształcie małego serduszka na wewnętrznej stronie prawego nadgarstka.

https://mortis.forumpolish.com/t721-zwierzogrod-sowia-poczta-qui https://mortis.forumpolish.com/t722-dziennik-quirelli https://mortis.forumpolish.com/t720-skrytka-numer-333
PisanieTemat: Re: Stowarzyszenia i grupy zainteresowań  Stowarzyszenia i grupy zainteresowań EmptySro 27 Kwi 2016, 02:18

Imię i nazwisko: Quirella Koirala
Grupa:
RUCH OBRONY MUGOLI I MUGOLAKÓW [ROM].

Nie masz jeszcze 17 lat skończonych. Zgłoś się do Stowarzyszenia po swoich urodzinach. ~I.
Inès Benoit
Inès Benoit
Właścicielka Borgin & Burkes, twórczyni skurczonych głów

Dodatkowe informacje biograficzne
AKTUALNIE POSIADANA RÓŻDŻKA: Rdzeń wyjątkowo rzadki, o mocy niezwykłej - wykonano go z włókna ze smoczego serca, pasującego idealnie do temperamentnej, skorej do konfliktów kobiety. Gorzej z drewnem, wiązowym, które zwykło łączyć się z czarodziejami o konkretnych, niezbyt popularnych poglądach na temat czystości krwi. Trzynastocalowa, mało giętka, zdobiona kimationem lesbijskim różdżka, wykonana zapewne dla przeciwnika mugolaków, z nieznanego powodu zalegająca na półce w schowku jednego z francuskich różdżkarzy. Była to jedyna różdżka, która zechciała z Inès współpracować.
OPANOWANE ZAKLĘCIA: ➛ 15 szkolnych ENERVATE, EXPELLIARMUS, IMPERVIUS, PROTEGO, DRĘTWOTA, AVIFORS, DURO, OPPUGNO, REPARIFARGE, VERA VERTO, ACCIO, COLLOPORTUS, ALOHOMORA, LUMOS, NOX | ➛ 13 łatwych SOLLICITUS, BRACKIUM EMENDO, IMPERTURBABLE, KAPROUN, JĘZLEP, AVIS, ACETABULUM LAVA, BOMBARDA MAXIMA, CANTIS, CULPRO SCALPRUM GLADIO, DESCENDO, EXTINGUETUR IGNIS, SICCUM | ➛ 8 trudnych NE APPORTATION, PROTEGO HORRIBILIS, REPELLO INIMIGOTUM, SECRETUM PRAESTES, UPIOROGACEK, SZATAŃSKA POŻOGA, DRACONIFORS, DISSENDIUM
OPIS POSTACI: Ciemne tęczówki wysokiej, wychudzonej kobiety z uwagą analizują otaczający ją świat. Inès mierzy 187 centymetrów wzrostu. Posiada kilka małych znamion - na łopatkach, brzuchu i lewym udzie. Włosy czarne, długie, wiecznie poplątane. Spojrzenie groźne. Stereotyp wiedźmy w wyobrażeniu mugoli.

https://mortis.forumpolish.com/t751-sowka#4914 https://mortis.forumpolish.com/t753-dziennik-ines#4916 https://mortis.forumpolish.com/t752-skrytka-483#4915
PisanieTemat: Re: Stowarzyszenia i grupy zainteresowań  Stowarzyszenia i grupy zainteresowań EmptyWto 03 Maj 2016, 20:37

Imię i nazwisko: Inès Benoit
Grupa: Tajne stowarzyszenie pasjonatów czarnej magii

Zapisana. ~I.


I am the one hiding under your bed.
Teeth ground sharp and eyes glowing red.
I am the "Who" when you call, "Who's there?"
Take a chance and roll a dice.
Ride with the moon in the dead of night.
Martin Sue
Martin Sue
Tłumacz

Dodatkowe informacje biograficzne
AKTUALNIE POSIADANA RÓŻDŻKA: włos wili, 13 1/3 cala, sztywna, cedr
OPANOWANE ZAKLĘCIA: APERACJUM, ENERVATE, EXPELLIARMUS, IMPERVIUS, PROTEGO, ZAKLĘCIE KAMELEONA, CONJUNCTIVITIS, EVERTE STATUM, IMMOBILUS, PETRIFICUS TOTALUS, ACCIO, ALOHOMORA, FINITE, GLACIUS, SILLENCIO || MUCUS AD NAUSEAM, FRIGIDUS FLAMMA, IMPERTURBABLE, IMPEDIMENTA, BOMBARDA MAXIMA, SUSPENSORIUS, SOLLICITUS, FUMOS DUO || SZATAŃSKA POŻOGA, SECTUMSEMPRA, OBLIVIATE, PROTEGO HORRIBILIS, FINITE INCANTATEM, ADVERSUM
OPIS POSTACI: Martin, tak jak typowy przedstawiciel rodziny Sue, jest dość wysokim mężczyzną (180cm) o jasnym kolorze skóry. Najmłodszy syn Elizabeth i Boba Sue jest wyraźnie wychudzony, przez co jego twarz już z daleka wygląda, jakby był nedożywiony. Ma wyraźne rysy i oczy, które są w intensywnie niebieskim kolorze. Włosy bardzo ciemne, sięgajace mu za ucho. Nie czesze się zazwyczaj i trzyma je w ogólnym nieładzie. Na jego twarzy często widnieje zarost, którego usunięcie przychodzi mu z trudnością, a bardziej niechęcią. Ogólnie buźkę ma bardzo ładną (tak jak wszyscy Sue), ale widnieje na niej wieczny... brak wyrazu. Albo niezadowolenie lub inne negatywne emocje.

https://mortis.forumpolish.com/t734-ptaki-nie-do-konca-martina https://mortis.forumpolish.com/t849-skoroszycik-w-chryzantemy https://mortis.forumpolish.com/t733-skrytka-1235
PisanieTemat: Re: Stowarzyszenia i grupy zainteresowań  Stowarzyszenia i grupy zainteresowań EmptySro 22 Cze 2016, 21:51

Imię i nazwisko: MARTIN SUE
Grupa: TAJNE STOWARZYSZENIE PASJONATÓW CZARNEJ MAGIIT H E M E   S O N G
Stowarzyszenia i grupy zainteresowań Tumblr_inline_niwrgnIMol1siz9q4
I have one fucking schizophrenia
emotional disturbance please play it on air
I'll tell you that it is a fact you'll tell me it's a shame
Fuck you you'll be forgotten anyway

Stowarzyszenia i grupy zainteresowań 963242kiex65i9dm
Kaylin Wittermore
Kaylin Wittermore
Prefekt Ravenclawu, Rocznik VI

Dodatkowe informacje biograficzne
AKTUALNIE POSIADANA RÓŻDŻKA: Angielski dąb, pancerz kikimory, 13 cali, sztywna. Solidna, z dosyć grubą rękojeścią. Nie jest prosta, większość różdżki jest pofalowana. Sama rękojeść ozdobiona jest grawerowaniem w drewnie, a także onyksem, który umieszczony jest na jej podstawie.
OPANOWANE ZAKLĘCIA: ★ Szkolne ★ ACCIO - ALOHOMORA - APERACJUM - BĄBLOGŁOWY - BOMBARDA - COLLOPORTUS - CONFUNDUS - DEPULSO - DRĘTWOTA - ENERVATE - EPISKEY - EXPELLIARMUS - GLACIUS - LUMOS MAXIMA - REDUCTO - REPARO - WINGARDIUM LEVIOSA ★ Łatwe ★ ANATISQUACK - BONUM IGNIS - CALVORIO - CHŁOSZCZYŚĆ - CONSTANT VISIO - ENTROPOMORPHIS - ERECTO - FUNEMITE - ILLEGIBILUS - IMPERTURBABLE - SICCUM - ZAKLĘCIE CZTERECH STRON ŚWIATA (WSKAŻ MI) ★ Trudne ★ FINITE INCANTATEM - PROTEGO HORRIBILIS ★ Specjalne ★ ZAKLĘCIE PATRONUSA (EXPECTO PATRONUM, FORMA BIAŁEGO KRUKA) ★
OPIS POSTACI: Dosyć niska, mierząca jedynie sto sześćdziesiąt centymetrów, nie wyróżniająca się tak naprawdę niczym szesnastolatka. Drobna, można nawet pokusić się o stwierdzenie chuda dziewczyna, która z pewnością nie ma zbyt wiele siły i łatwą ją pociągnąć, czy popchnąć. Ostatnim razem, gdy się ważyła, waga ukazała czterdzieści osiem kilogramów, co i tak było dla niej osiągnięciem. Całkowicie przeciętna, o krótkich blond włosach, które lubią się puszyć i falować - każdy włos w zupełnie inną stronę, co sprawia, że na jej głowie prawie zawsze panuje nieład. Zawsze bardzo się stara, by mieć choć trochę elegancką fryzurę, jednak nie często jej się to udaje. Brązowe oczy kontrastują z bladą cerą, będącą oznaką przebywania przez większość czasu w budynkach, choć w wakacje zdarza się, że znajduje się na niej lekka opalenizna będąca wynikiem spędzania czasu z magicznymi stworzeniami na zewnątrz. Opala się jednak na czerwono, co nie jest szczytem jej marzeń. Ma na twarzy kilka pieprzyków, a na całym ciele poza tym jedyną skazą jest długa blizna, ciągnąca się aż od lewej strony brzucha do połowy uda. Nie ma zbyt dużej wady wzroku, jednak często można spotkać ją w okularach z czarną obwódką, gdyż w ten sposób lepiej jej się czyta. Dziewczyna nauczona została dbania o siebie, więc zawsze jest czysta i schludnie ubrana. Zdarza się, że na twarzy można dostrzec makijaż, lecz nie jest to zbyt częste. Lubi eleganckie stroje, spódnice, koszule i sweterki. Zawsze pachnie od niej kwiatową mieszanką jej ulubionych perfum.

https://mortis.forumpolish.com/t214-zwierzeta-kaylin#273 https://mortis.forumpolish.com/t328-dziennik-kaylin#412 https://mortis.forumpolish.com/t213-skrytka-nr-690#272
PisanieTemat: Re: Stowarzyszenia i grupy zainteresowań  Stowarzyszenia i grupy zainteresowań EmptySob 30 Lip 2016, 02:15

Imię i nazwisko: Kaylin Wittermore
Grupa: Klub Miłośników NaturyI made my choice a long time ago, and I'm never gonna leave you.


Saoirse O'Callaghan
Saoirse O'Callaghan
Właścicielka księgarni „Esy i Floresy”

Dodatkowe informacje biograficzne
AKTUALNIE POSIADANA RÓŻDŻKA: 11 cali, osika, rdzeń z wąsa trolla, dość giętka
OPANOWANE ZAKLĘCIA: ACCIO, ALOHOMORA, CONFUNDUS, LOCOMOTOR, LUMOS, NOX, TERGEO, PETRIFICUS TOTALUS, FUMOS, HOMENUM REVELIO, EPISKEY, ENERVATE,DRĘTWOTA ANTIVENENUM, IMPEDIMENTA, DULCIUS, BOMBARDA MAXIMA, EBUBLIO, ANESRHESIA, ACETABULUM LAVA, SALVIO HEXIA, PROTEGO HORRIBILIS, OBLIWIATE, ACID MISSLE, PURPURA FLAMMA
OPIS POSTACI: Jak chyba nietrudno się domyśleć, cechą szczególną pozwalającą rozpoznać Irlandkę z drugiego końca pomieszczenia są jej włosy. Saoirse bowiem posiada istną burzę ogniście rudych loków sięgającą jej do łopatek. Zazwyczaj (w akcie rezygnacji, bo jak tu zapanować nad nimi gdy kompletnie się nie słuchają i jeszcze puszą, gdy jest wilgotno?) ma je rozpuszczone.   Kolejną rzeczą w jej wyglądzie, dzięki której zasadniczo wyróżnia się wśród innych, jest jej blada karnacja. Choć na mieszkankę Wysp Brytyjskich, gdzie mgli kiedy nie pada, to raczej nic dziwnego. [You must be registered and logged in to see this link.]  Ale równowaga w przyrodzie musi panować. Taki brak melaniny musiał odnaleźć swoją rekompensatę w piegach. W całym mnóstwie piegów pokrywających każdy centymetr kwadratowy jej skóry. Największe skupiska tychże można zaobserwować przede wszystkim na twarzy, rękach ramionach i nogach, czyli w sumie wszędzie.  Wprawne kobiece oko z całą pewnością zauważy, że Irlandka stara się zwalczać nadmiar piegów nadmiarem pudru na twarzy. Skoro jesteśmy już przy jej twarzy, to oprócz piegów i pudru oczywiście znalazło się tam miejsce na parę dużych, zielonych oczu o całkiem przyjemnym, migdałowym kształcie, smukłego, choć lekko zadartego nosa i wiecznie uśmiechniętych, wąskich ust. Nie ma jednak Brwi, tylko brwi. Są w takim samym kolorze jak jej włosy. (Jest kobietą więc dlatego jako jedyna się uchowała przed rodzinną klątwą...). Całokształt irlandzkiego oblicza jest całkiem ładny. Nawet jeśli ktoś nie jest amatorem takiego typu urody, trzeba przyznać że Saoirse jest bardzo fotogeniczna.  Nie jest zbyt wysoka. Liczy sobie dokładnie 176 centymetrów. Mogłaby być odrobinę wyższa, ale nie narzeka. Jej figura również nie jest dla niej powodem do narzekań. Jest chuda, ale przy tym nie koścista. Może się pochwalić parą całkiem zgrabnych nóg.

PisanieTemat: Re: Stowarzyszenia i grupy zainteresowań  Stowarzyszenia i grupy zainteresowań EmptyNie 07 Sie 2016, 18:57

Imię i nazwisko: Saoirse Alice O'Callaghan
Grupa: WSPÓLNOTA MAGICZNA
Sponsored content


PisanieTemat: Re: Stowarzyszenia i grupy zainteresowań  Stowarzyszenia i grupy zainteresowań Empty

Stowarzyszenia i grupy zainteresowań

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
NOWY ADRES MORTIS.ORG.PL :: Krok w dorosłość-
Skocz do: