NOWY ADRES MORTIS.ORG.PL
NOWY ADRES FORUM: https://mortis.org.pl
NOWY ADRES MORTIS.ORG.PL
NOWY ADRES FORUM: https://mortis.org.pl
Non mor­tem ti­memus, sed co­gita­tionem Mor­tis


Share

Zwierzęta Jewgienija

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Adara Fletcher
Adara Fletcher
Bezrobotna

Dodatkowe informacje biograficzne
AKTUALNIE POSIADANA RÓŻDŻKA: 11 cali, dosyć giętka, ozdobiona motywem liści na rączce. Rdzeń ze szponu hipogryfa, drewno olchowe.
OPANOWANE ZAKLĘCIA: ACCIO, ALOHOMORA, AQUAMENTI, CONFUNDUS, HERBIVICUS, INCENDIO, LUMOS, MOBILICORPUS, SILLENCIO, TERGEO, CONJUNCTIVITIS, DRĘTWOTA, EXPELLIARMUS, PROTEGO, NERVATE, LEVICORPUS, IMPERTURBABLE, KAPROUN, LIBERACORPUS, ANESTHESIA, RENNERVATE, REPARIFORS, OBSCURO, MULTICORFOS, REPLEO, BONUM IGNIS, CHŁOSZCZYŚĆ, MUFFLIATO, FINITE INCANTATEM, INCARCEROUS, SOMNO, UPIOROGACEK, SALVIO HEXIA, PROTEGO HORRIBILIS, VULNERA SANATUR, FERULA
OPIS POSTACI: Zgodnie z kanonem wyglądu rodziny Blacków, Adara jest wysoką, szczupłą kobietą o delikatnej budowie ciała. Porusza się z niewymuszonym wdziękiem. Postawę ma typową dla damy wychowanej w arystokratycznej rodzinie: z lekko zadartą głową i zawsze wyprostowanymi plecami. Jej ruchy są eleganckie i oszczędne. Ma w sobie coś takiego... Chyba jakąś wewnętrzną charyzmę, która pozwala jej utrzymać ciszę bez podnoszenia głosu i skupia na niej wzrok wielu osób, sprawiając tym samym, że nigdy nie narzekała na brak powodzenia u płci przeciwnej. Rysy twarzy ma łagodne, regularne. Pełne usta rzadko układają się w uśmiechu. Wyraziste oczy mają ciemną oprawę i kolor orzechowy. Na tęczówce można wyróżnić kilka ciemniejszych plamek, które dodają głębi temu spojrzeniu. Długie włosy w kolorze ciemnego brązu, wpadającego niemal w czerń, naturalnie układają się w fale i loki o dość nieregularnych rozmiarach i kształtach. Na ogół wymagają spięcia, by nie utrudniały jej pracy. Najczęściej można ją zobaczyć w ubraniach w kolorach ciemnych i chłodnych (czernie, granaty, fiolety, zielenie). Ubrana zawsze stosownie do sytuacji. Lubi rzeczy eleganckie, ale niewyzywające.

https://mortis.forumpolish.com/t361-sowa-adary#510 https://mortis.forumpolish.com/t360-skrytka-nr-366#509
PisanieTemat: Re: Zwierzęta Jewgienija  Zwierzęta Jewgienija - Page 2 EmptyPon 08 Lut 2016, 15:57



Mój miły,

Wiem, że może trudno w to uwierzyć, ale ani dzieci, ani Twój brat nie są nawet w połowie tak straszni i męczący jak mogłoby Ci się wydawać. Chociaż kto wie, może nabrałam dystansu po tych latach spędzonych wśród rzezimieszków i morderców? W porównaniu z przedstawicielami półświatka, ta szkolna zgraja to naprawdę miód na moje serce. No i nikt nie ma odwagi wchodzić mi na głowę, wychowałam ich jak trzeba. Powinieneś kiedyś zobaczyć jak chowają się po kątach, gdy coś przeskrobią! Pocieszne!

Wierzę, że jakoś poradzisz sobie z niedogodnościami, które postawiła przed Tobą rodzina. Z doświadczenia mogę Ci powiedzieć, że choć wolność od zobowiązań jest upajająca, to jednak zawsze idzie w parze z samotnością. Nie życzę nikomu utraty kontaktu z rodziną, jakkolwiek okropna może się ona wydawać. Może wbrew temu co zawsze myślałam, jednak wychowano mnie na doskonałą pannę Black i dlatego nie mogę przestać tęsknić za tym kim byłam? Sama już nie wiem.

Nie próbuj mnie czarować, Jewgienij! Wiem, że masz do mnie słabość i czuję się w naszym romansie na tyle pewnie, by nie obawiać się nawet Twej przyszłej żony (która jak przypuszczam jest piękniejsza i młodsza ode mnie, bo one zawsze takie są). Nie lękaj się, nie opuszczę Cię nawet jeśli skuszą Cię jej wdzięki (albo czyjeś inne). Pobłogosławiono Cię darem mojego szczerego oddania, choć za cholerę nie wiem dlaczego. Pozostaje mi tylko wiernie trwać u Twego boku i wypijać wszystko co masz w barku, gdy nadarzy się okazja. Poczekam aż V. wróci do szkoły i może wtedy zaszczycę Twoje łóżko swoją obecnością - i jak zwykle nie robię sobie nadziei na nic poza przytulaniem.

Miewam się dobrze, dziękuję, że pytasz. Sprawy administracyjne i uczniowie nieustannie dostarczają mi zajęcia, a Lupei, który namiętnie przesiaduje w mojej szklarni jest przyjemną odskocznią od nich wszystkich. Naprawdę lubię jego towarzystwo. I nie, nie miewam ochoty na bicie Twojego brata! Czasem pijam z nim herbatę, wiesz? Jest zabawny... nawet wtedy, gdy nie próbuje być zabawny.

Jasza to ładne imię. Och, chyba jednak jestem o nią trochę zazdrosna.


A.


Jasza Komarov
Jasza Komarov
Bezrobotna

Dodatkowe informacje biograficzne
AKTUALNIE POSIADANA RÓŻDŻKA: 9,5 cala, berberys, włos z głowy wili. Giętka, szczupła, dopasowana do kobiecej dłoni. Na wysokości części chwytnej opleciona miękkimi, miedzianymi zdobieniami w postaci pnącza.
OPANOWANE ZAKLĘCIA: Szkolne: Enervate, Bąblogłowy, Expelliarmus, Homenum Revelio, Conjunctivitis, Avifors, Accio, Alohomora, Aqua Eructo, Confundus, Lumos Maxima, Nox, Reducto, Sillencio, Wingardium Leviosa Łatwe: Glisseo, Bombarda Maxima, Multicorfos, Avis, Vermillious, Uveto Lux, Levicorpus, Flagrante Trudne: Salvio Hexia, Draconifors, Serpensortia, Tardis, Obliviate.
OPIS POSTACI: Nie można odmówić Jaszy urody. Zgadza się – nie jest w typie każdego faceta na ziemi, jednak według norm i kanonów obowiązujących na całym prawie świecie plasuje się wysoko ponad normę. Przede wszystkim jest zgrabna, chociaż drobna. Nie jest wciąż rozwijającą się nastolatką – proporcje jej ciała nie przywodzą na myśl zmutowanego pająka, głowa nie odstaje od ramion na sprężynce przykrótkiej szyi, a nogi nie kroczą koślawo w kierunku wyuczonej gracji. Nie, Jasza już nie dorasta. W życiu spotka ją jedynie utrata wyglądu, który wypracowała sobie prawie racjonalnym żywieniem i przesadną dbałością o każdy, najdrobniejszy nawet szczegół własnej aparycji. Trzeba wam bowiem wiedzieć, że w stosunku do siebie Jasza jest nie tyle wymagająca, co wręcz okrutna.

https://mortis.forumpolish.com/t422-cip-cip-tas-tas
PisanieTemat: Re: Zwierzęta Jewgienija  Zwierzęta Jewgienija - Page 2 EmptySro 10 Lut 2016, 17:05


Jewgienij,

Nie chcę myśleć o tak odległej przyszłości, jednak najprawdopodobniej masz rację - właśnie to stwierdzę. Ty zaś, przez pryzmat dobrego wychowania, nie będziesz mógł zaprzeczyć, więc będziemy sobie wzajemnie kłamać. Mówienie o mnie jak o małym dziecku brzmi mocno niestosownie, dlatego proszę o zaniechanie takich wspominek. Czuję się przez to jeszcze gorzej. Proszę mi także nie wmawiać, że istnieje tabun mężczyzn, którzy zabiliby się o rolę mojego męża, ponieważ brzmi to jak "mogłaś trafić gorzej. Widzisz? Masz szczęście, bo nic Ci nie zrobię". Oddałabym cały majątek ojca... Wszystko, co w tej chwili posiadam, by móc samostanowić o sobie. Chciałabym być wolnym człowiekiem i nie musieć dźwigać na sobie słów "znalazłbym Ci kogoś". Jewgienij, ja nie jestem psidwakiem do kupienia. Mi nie szuka się właściciela. Czy w porządku jest stawiać mnie przed faktem dokonanym? Nie mógłbyś dla odmiany uspokajać mnie słowami "patrzyłbym, jak sama dokonujesz wyboru"? Zachowujesz się jak mój ojciec.
Martwię się tym, co aktualnie zaprząta moje myśli. Nie chcę długo koncentrować się na jednym problemie, by nie popaść w depresję. Szczęśliwie w kwestii dziedziczenia mnie nie edukowano, dlatego czuję się zwolniona z tego obowiązku. Tak, wpadłam na to przed chwilą. Nie było nauki - nie można podziwiać jej owoców, nieprawdaż?


Jasza



Jasza Komarov
Jasza Komarov
Bezrobotna

Dodatkowe informacje biograficzne
AKTUALNIE POSIADANA RÓŻDŻKA: 9,5 cala, berberys, włos z głowy wili. Giętka, szczupła, dopasowana do kobiecej dłoni. Na wysokości części chwytnej opleciona miękkimi, miedzianymi zdobieniami w postaci pnącza.
OPANOWANE ZAKLĘCIA: Szkolne: Enervate, Bąblogłowy, Expelliarmus, Homenum Revelio, Conjunctivitis, Avifors, Accio, Alohomora, Aqua Eructo, Confundus, Lumos Maxima, Nox, Reducto, Sillencio, Wingardium Leviosa Łatwe: Glisseo, Bombarda Maxima, Multicorfos, Avis, Vermillious, Uveto Lux, Levicorpus, Flagrante Trudne: Salvio Hexia, Draconifors, Serpensortia, Tardis, Obliviate.
OPIS POSTACI: Nie można odmówić Jaszy urody. Zgadza się – nie jest w typie każdego faceta na ziemi, jednak według norm i kanonów obowiązujących na całym prawie świecie plasuje się wysoko ponad normę. Przede wszystkim jest zgrabna, chociaż drobna. Nie jest wciąż rozwijającą się nastolatką – proporcje jej ciała nie przywodzą na myśl zmutowanego pająka, głowa nie odstaje od ramion na sprężynce przykrótkiej szyi, a nogi nie kroczą koślawo w kierunku wyuczonej gracji. Nie, Jasza już nie dorasta. W życiu spotka ją jedynie utrata wyglądu, który wypracowała sobie prawie racjonalnym żywieniem i przesadną dbałością o każdy, najdrobniejszy nawet szczegół własnej aparycji. Trzeba wam bowiem wiedzieć, że w stosunku do siebie Jasza jest nie tyle wymagająca, co wręcz okrutna.

https://mortis.forumpolish.com/t422-cip-cip-tas-tas
PisanieTemat: Re: Zwierzęta Jewgienija  Zwierzęta Jewgienija - Page 2 EmptyCzw 11 Lut 2016, 15:17


Jewgienij,

Nie podoba mi si Wybacz, niepotrzebnie piszę o tym, co myślę. To się więcej nie powtórzy.


Jasza



Adara Fletcher
Adara Fletcher
Bezrobotna

Dodatkowe informacje biograficzne
AKTUALNIE POSIADANA RÓŻDŻKA: 11 cali, dosyć giętka, ozdobiona motywem liści na rączce. Rdzeń ze szponu hipogryfa, drewno olchowe.
OPANOWANE ZAKLĘCIA: ACCIO, ALOHOMORA, AQUAMENTI, CONFUNDUS, HERBIVICUS, INCENDIO, LUMOS, MOBILICORPUS, SILLENCIO, TERGEO, CONJUNCTIVITIS, DRĘTWOTA, EXPELLIARMUS, PROTEGO, NERVATE, LEVICORPUS, IMPERTURBABLE, KAPROUN, LIBERACORPUS, ANESTHESIA, RENNERVATE, REPARIFORS, OBSCURO, MULTICORFOS, REPLEO, BONUM IGNIS, CHŁOSZCZYŚĆ, MUFFLIATO, FINITE INCANTATEM, INCARCEROUS, SOMNO, UPIOROGACEK, SALVIO HEXIA, PROTEGO HORRIBILIS, VULNERA SANATUR, FERULA
OPIS POSTACI: Zgodnie z kanonem wyglądu rodziny Blacków, Adara jest wysoką, szczupłą kobietą o delikatnej budowie ciała. Porusza się z niewymuszonym wdziękiem. Postawę ma typową dla damy wychowanej w arystokratycznej rodzinie: z lekko zadartą głową i zawsze wyprostowanymi plecami. Jej ruchy są eleganckie i oszczędne. Ma w sobie coś takiego... Chyba jakąś wewnętrzną charyzmę, która pozwala jej utrzymać ciszę bez podnoszenia głosu i skupia na niej wzrok wielu osób, sprawiając tym samym, że nigdy nie narzekała na brak powodzenia u płci przeciwnej. Rysy twarzy ma łagodne, regularne. Pełne usta rzadko układają się w uśmiechu. Wyraziste oczy mają ciemną oprawę i kolor orzechowy. Na tęczówce można wyróżnić kilka ciemniejszych plamek, które dodają głębi temu spojrzeniu. Długie włosy w kolorze ciemnego brązu, wpadającego niemal w czerń, naturalnie układają się w fale i loki o dość nieregularnych rozmiarach i kształtach. Na ogół wymagają spięcia, by nie utrudniały jej pracy. Najczęściej można ją zobaczyć w ubraniach w kolorach ciemnych i chłodnych (czernie, granaty, fiolety, zielenie). Ubrana zawsze stosownie do sytuacji. Lubi rzeczy eleganckie, ale niewyzywające.

https://mortis.forumpolish.com/t361-sowa-adary#510 https://mortis.forumpolish.com/t360-skrytka-nr-366#509
PisanieTemat: Re: Zwierzęta Jewgienija  Zwierzęta Jewgienija - Page 2 EmptySob 13 Lut 2016, 01:54



Kochanie,

Historie o tym wyjcu sięgnęły już do moich uszu. Uwierzysz, że jakimś cudem dotarł do adresata dokładnie wtedy, gdy prowadził zajęcia? Niesamowite wyczucie czasu! Szczerze się uśmiałam, gdy usłyszałam o tym w pokoju nauczycielskim. Mam nadzieję, że Twoja metoda zadziała i na tym zakończy się historia z nieszczęsnym tęczowym atramentem. Gwarantuję jednocześnie, że jeśli Twój brat pozwalałby sobie za dużo umiałabym go przywołać do porządku. Nie uznaję sprzeciwu, kochanie - znasz mnie dość długo, by o tym wiedzieć. Nie ukrywam jednak, że czasem wydaje mi się, że jestem dla niego zbyt pobłażliwa, tylko dlatego, że nazywa się Bułhakow.
Gienuszka, możesz wierzyć albo nie, ale wzruszyłam się odrobinę czytają Twój poprzedni list. Mogłabym zapewniać Cię słowem pisanym o tym, jak wiele to wszystko dla mnie znaczy, ale wolałabym powiedzieć Ci to prosto w oczy, tak jak należy - po rosyjsku (nie, wciąż nie planuję uczenia się cyrylicy - musisz mi odpisywać po angielsku). Na to musimy jednak jeszcze chwilę poczekać. Wiedz jednak, że tamta noc dla mnie też była początkiem nowego życia. Potem już wszystko potoczyło się inaczej.
Skąd pomysł, że musisz się martwić się o swoją pozycję? Czyż nie zapewniałam Cię w poprzednim liście, że masz moje dozgonne oddanie? Żadnego innego mężczyzny nie pokocham tak jak Ciebie, tego możesz być pewny! Jesteśmy absolutnie wyjątkową parą w naszej szczęśliwie nieszczęśliwej miłości. Dlatego uprzejmie nalegam, byś nie niepokoił Constantina. Jeszcze gotów się na mnie pogniewać i wtedy niechybnie sczeznę z nudów w tym zamku. Tylko przy nim nie muszę tutaj niczego udawać i jest to przywilej, na którego stratę nie mogę sobie pozwolić.
Doskonale wiem, co masz na myśli. Twój brat jest wyjątkowy.
     
Twoja,
A.

P.S. Cokolwiek planujesz w związku ze ślubem, zaklinam Cię - bądź ostrożny! Nie pozwalam, by stała Ci się krzywda, rozumiesz?


Costi Lupei
Costi Lupei
Opiekun Gryffindoru, Nauczyciel OPCM

Dodatkowe informacje biograficzne
AKTUALNIE POSIADANA RÓŻDŻKA: 12 i pół cala, serce smoka, akacja
OPANOWANE ZAKLĘCIA:
OPIS POSTACI: Nie jest piękny, nie wygląda sympatycznie, wkłada wiele wysiłku by utrzymać swój wizerunek, ale przecież najciemniej pod latarnią. Dwa metry, atletyczna budowa, czujne wilcze oczy, którym mało co umyka, orli nos, nieschludne krucze włosy i nieskrępowana elegancja. Nawet gdy kłania się w pas nie spuszcza z Ciebie wzroku, nawet kiedy się uśmiecha, wygląda jak głodny pies, nawet gdy się śmieje to spojrzenie wydaje się być zbyt zimne na człowieka.

https://mortis.forumpolish.com/t403-zwierzeta-lupei-a https://mortis.forumpolish.com/t424-skrytka-nr-147#835
PisanieTemat: Re: Zwierzęta Jewgienija  Zwierzęta Jewgienija - Page 2 EmptySob 13 Lut 2016, 14:41


Drogi Jewgeni,
Myślę, że stukrotne podziękowania mamy za sobą i czołobitne pokłony na kolanach odprawiałem już w Twojej intencji niejednokrotnie. Dobrze wiesz jak wiele dla mnie znaczy Twoja pomoc i to mi niemalże uwłacza, jeśli zakładasz, że olewam wypełnianie mojej części umowy.
A. ma się doskonale. Wciąż wygodniej jej udawać, że przeszłość nie istnieje jednak myślę, że znajduje w szkole ten spokój, którego każdy z takim bagażem by potrzebował.
Zwlekam z raportowaniem Ci co się dzieje w Hogwarcie, bo zdaje mi się nie będzie Cię ciekawić codzienne życie nastolatków. Jeśli się mylę, to: przyłapałem ostatnio dwójkę siódmoklasistów na pisaniu obraźliwych rymowanek w damskiej łazience na drugim piętrze, a jedna z uczennic Hufflepuffu najpewniej boryka się z anoreksją.

Wkrótce ma się odbyć Rada Pedagogiczna odnośnie wyboru nowej dyrekcji szkoły. Nie skłamię jeśli powiem, że A. jest najpewniejszą kandydatką.

Trzymaj się w zdrowiu i świętym spokoju.

Z poważaniem,

Lupei



Adara Fletcher
Adara Fletcher
Bezrobotna

Dodatkowe informacje biograficzne
AKTUALNIE POSIADANA RÓŻDŻKA: 11 cali, dosyć giętka, ozdobiona motywem liści na rączce. Rdzeń ze szponu hipogryfa, drewno olchowe.
OPANOWANE ZAKLĘCIA: ACCIO, ALOHOMORA, AQUAMENTI, CONFUNDUS, HERBIVICUS, INCENDIO, LUMOS, MOBILICORPUS, SILLENCIO, TERGEO, CONJUNCTIVITIS, DRĘTWOTA, EXPELLIARMUS, PROTEGO, NERVATE, LEVICORPUS, IMPERTURBABLE, KAPROUN, LIBERACORPUS, ANESTHESIA, RENNERVATE, REPARIFORS, OBSCURO, MULTICORFOS, REPLEO, BONUM IGNIS, CHŁOSZCZYŚĆ, MUFFLIATO, FINITE INCANTATEM, INCARCEROUS, SOMNO, UPIOROGACEK, SALVIO HEXIA, PROTEGO HORRIBILIS, VULNERA SANATUR, FERULA
OPIS POSTACI: Zgodnie z kanonem wyglądu rodziny Blacków, Adara jest wysoką, szczupłą kobietą o delikatnej budowie ciała. Porusza się z niewymuszonym wdziękiem. Postawę ma typową dla damy wychowanej w arystokratycznej rodzinie: z lekko zadartą głową i zawsze wyprostowanymi plecami. Jej ruchy są eleganckie i oszczędne. Ma w sobie coś takiego... Chyba jakąś wewnętrzną charyzmę, która pozwala jej utrzymać ciszę bez podnoszenia głosu i skupia na niej wzrok wielu osób, sprawiając tym samym, że nigdy nie narzekała na brak powodzenia u płci przeciwnej. Rysy twarzy ma łagodne, regularne. Pełne usta rzadko układają się w uśmiechu. Wyraziste oczy mają ciemną oprawę i kolor orzechowy. Na tęczówce można wyróżnić kilka ciemniejszych plamek, które dodają głębi temu spojrzeniu. Długie włosy w kolorze ciemnego brązu, wpadającego niemal w czerń, naturalnie układają się w fale i loki o dość nieregularnych rozmiarach i kształtach. Na ogół wymagają spięcia, by nie utrudniały jej pracy. Najczęściej można ją zobaczyć w ubraniach w kolorach ciemnych i chłodnych (czernie, granaty, fiolety, zielenie). Ubrana zawsze stosownie do sytuacji. Lubi rzeczy eleganckie, ale niewyzywające.

https://mortis.forumpolish.com/t361-sowa-adary#510 https://mortis.forumpolish.com/t360-skrytka-nr-366#509
PisanieTemat: Re: Zwierzęta Jewgienija  Zwierzęta Jewgienija - Page 2 EmptySob 13 Lut 2016, 16:48



Jewgienij,

Czy kiedykolwiek się na mnie zawiodłeś, że tak wątpisz? Porozmawiamy o wszystkim już niebawem. Zmiany w szkole bardzo mnie niepokoją.

Czekam niecierpliwie,
A.


Adara Fletcher
Adara Fletcher
Bezrobotna

Dodatkowe informacje biograficzne
AKTUALNIE POSIADANA RÓŻDŻKA: 11 cali, dosyć giętka, ozdobiona motywem liści na rączce. Rdzeń ze szponu hipogryfa, drewno olchowe.
OPANOWANE ZAKLĘCIA: ACCIO, ALOHOMORA, AQUAMENTI, CONFUNDUS, HERBIVICUS, INCENDIO, LUMOS, MOBILICORPUS, SILLENCIO, TERGEO, CONJUNCTIVITIS, DRĘTWOTA, EXPELLIARMUS, PROTEGO, NERVATE, LEVICORPUS, IMPERTURBABLE, KAPROUN, LIBERACORPUS, ANESTHESIA, RENNERVATE, REPARIFORS, OBSCURO, MULTICORFOS, REPLEO, BONUM IGNIS, CHŁOSZCZYŚĆ, MUFFLIATO, FINITE INCANTATEM, INCARCEROUS, SOMNO, UPIOROGACEK, SALVIO HEXIA, PROTEGO HORRIBILIS, VULNERA SANATUR, FERULA
OPIS POSTACI: Zgodnie z kanonem wyglądu rodziny Blacków, Adara jest wysoką, szczupłą kobietą o delikatnej budowie ciała. Porusza się z niewymuszonym wdziękiem. Postawę ma typową dla damy wychowanej w arystokratycznej rodzinie: z lekko zadartą głową i zawsze wyprostowanymi plecami. Jej ruchy są eleganckie i oszczędne. Ma w sobie coś takiego... Chyba jakąś wewnętrzną charyzmę, która pozwala jej utrzymać ciszę bez podnoszenia głosu i skupia na niej wzrok wielu osób, sprawiając tym samym, że nigdy nie narzekała na brak powodzenia u płci przeciwnej. Rysy twarzy ma łagodne, regularne. Pełne usta rzadko układają się w uśmiechu. Wyraziste oczy mają ciemną oprawę i kolor orzechowy. Na tęczówce można wyróżnić kilka ciemniejszych plamek, które dodają głębi temu spojrzeniu. Długie włosy w kolorze ciemnego brązu, wpadającego niemal w czerń, naturalnie układają się w fale i loki o dość nieregularnych rozmiarach i kształtach. Na ogół wymagają spięcia, by nie utrudniały jej pracy. Najczęściej można ją zobaczyć w ubraniach w kolorach ciemnych i chłodnych (czernie, granaty, fiolety, zielenie). Ubrana zawsze stosownie do sytuacji. Lubi rzeczy eleganckie, ale niewyzywające.

https://mortis.forumpolish.com/t361-sowa-adary#510 https://mortis.forumpolish.com/t360-skrytka-nr-366#509
PisanieTemat: Re: Zwierzęta Jewgienija  Zwierzęta Jewgienija - Page 2 EmptyPon 15 Lut 2016, 15:39



Jewgienij,

On już wie gdzie jestem.




Adara Fletcher
Adara Fletcher
Bezrobotna

Dodatkowe informacje biograficzne
AKTUALNIE POSIADANA RÓŻDŻKA: 11 cali, dosyć giętka, ozdobiona motywem liści na rączce. Rdzeń ze szponu hipogryfa, drewno olchowe.
OPANOWANE ZAKLĘCIA: ACCIO, ALOHOMORA, AQUAMENTI, CONFUNDUS, HERBIVICUS, INCENDIO, LUMOS, MOBILICORPUS, SILLENCIO, TERGEO, CONJUNCTIVITIS, DRĘTWOTA, EXPELLIARMUS, PROTEGO, NERVATE, LEVICORPUS, IMPERTURBABLE, KAPROUN, LIBERACORPUS, ANESTHESIA, RENNERVATE, REPARIFORS, OBSCURO, MULTICORFOS, REPLEO, BONUM IGNIS, CHŁOSZCZYŚĆ, MUFFLIATO, FINITE INCANTATEM, INCARCEROUS, SOMNO, UPIOROGACEK, SALVIO HEXIA, PROTEGO HORRIBILIS, VULNERA SANATUR, FERULA
OPIS POSTACI: Zgodnie z kanonem wyglądu rodziny Blacków, Adara jest wysoką, szczupłą kobietą o delikatnej budowie ciała. Porusza się z niewymuszonym wdziękiem. Postawę ma typową dla damy wychowanej w arystokratycznej rodzinie: z lekko zadartą głową i zawsze wyprostowanymi plecami. Jej ruchy są eleganckie i oszczędne. Ma w sobie coś takiego... Chyba jakąś wewnętrzną charyzmę, która pozwala jej utrzymać ciszę bez podnoszenia głosu i skupia na niej wzrok wielu osób, sprawiając tym samym, że nigdy nie narzekała na brak powodzenia u płci przeciwnej. Rysy twarzy ma łagodne, regularne. Pełne usta rzadko układają się w uśmiechu. Wyraziste oczy mają ciemną oprawę i kolor orzechowy. Na tęczówce można wyróżnić kilka ciemniejszych plamek, które dodają głębi temu spojrzeniu. Długie włosy w kolorze ciemnego brązu, wpadającego niemal w czerń, naturalnie układają się w fale i loki o dość nieregularnych rozmiarach i kształtach. Na ogół wymagają spięcia, by nie utrudniały jej pracy. Najczęściej można ją zobaczyć w ubraniach w kolorach ciemnych i chłodnych (czernie, granaty, fiolety, zielenie). Ubrana zawsze stosownie do sytuacji. Lubi rzeczy eleganckie, ale niewyzywające.

https://mortis.forumpolish.com/t361-sowa-adary#510 https://mortis.forumpolish.com/t360-skrytka-nr-366#509
PisanieTemat: Re: Zwierzęta Jewgienija  Zwierzęta Jewgienija - Page 2 EmptyPon 15 Lut 2016, 21:55



J,

Nie martw się, nie ma takiej siły, która mogłaby mnie teraz wyciągnąć z zamku. Póki co jestem tutaj bezpieczna, mury szkoły są trudne do przeniknięcia z dnia na dzień. Jak zawsze mam oczy dookoła głowy. Uważaj na siebie.  

A.

P.S. Nie żartuj nawet. Kupiłam Ci już prezent. Oboje mamy obowiązki - ja wobec szkoły, ty wobec rodziny.


Jasza Komarov
Jasza Komarov
Bezrobotna

Dodatkowe informacje biograficzne
AKTUALNIE POSIADANA RÓŻDŻKA: 9,5 cala, berberys, włos z głowy wili. Giętka, szczupła, dopasowana do kobiecej dłoni. Na wysokości części chwytnej opleciona miękkimi, miedzianymi zdobieniami w postaci pnącza.
OPANOWANE ZAKLĘCIA: Szkolne: Enervate, Bąblogłowy, Expelliarmus, Homenum Revelio, Conjunctivitis, Avifors, Accio, Alohomora, Aqua Eructo, Confundus, Lumos Maxima, Nox, Reducto, Sillencio, Wingardium Leviosa Łatwe: Glisseo, Bombarda Maxima, Multicorfos, Avis, Vermillious, Uveto Lux, Levicorpus, Flagrante Trudne: Salvio Hexia, Draconifors, Serpensortia, Tardis, Obliviate.
OPIS POSTACI: Nie można odmówić Jaszy urody. Zgadza się – nie jest w typie każdego faceta na ziemi, jednak według norm i kanonów obowiązujących na całym prawie świecie plasuje się wysoko ponad normę. Przede wszystkim jest zgrabna, chociaż drobna. Nie jest wciąż rozwijającą się nastolatką – proporcje jej ciała nie przywodzą na myśl zmutowanego pająka, głowa nie odstaje od ramion na sprężynce przykrótkiej szyi, a nogi nie kroczą koślawo w kierunku wyuczonej gracji. Nie, Jasza już nie dorasta. W życiu spotka ją jedynie utrata wyglądu, który wypracowała sobie prawie racjonalnym żywieniem i przesadną dbałością o każdy, najdrobniejszy nawet szczegół własnej aparycji. Trzeba wam bowiem wiedzieć, że w stosunku do siebie Jasza jest nie tyle wymagająca, co wręcz okrutna.

https://mortis.forumpolish.com/t422-cip-cip-tas-tas
PisanieTemat: Re: Zwierzęta Jewgienija  Zwierzęta Jewgienija - Page 2 EmptyPią 19 Lut 2016, 02:47


Jewgienij,

Po pierwsze - dziękuję za kwiaty. Nie wiesz nawet, jak bardzo mnie ucieszyły.
Urodziłam się dnia dwudziestego trzeciego miesiąca marca, roku pańskiego 1911. O więcej szczegółów sposobniej byłoby pytać moich rodziców. Podziel się ze mną proszę wynikami kalkulacji brata - ciekawa jestem, jak prezentuje się nasza przyszłość zdaniem prawdziwego numerologa.



Ucałowania,
Jasza



Mistrz Gry
Mistrz Gry
NPC


https://mortis.forumpolish.com/t209-sowa-mistrza-gry
PisanieTemat: Re: Zwierzęta Jewgienija  Zwierzęta Jewgienija - Page 2 EmptyPon 22 Lut 2016, 20:19


Евгений,
Вы даже не знаете, как я счастлив с комбинацией наших семей. Я люблю тебя как брата, так счастлива даю Яша в заключении. Я надеюсь, что вам понравится ваше, потому что много терпения и усилий поставить на его правильного воспитания. Как человек, и будущего мужа, с сегодняшнего дня у Вас есть право следить за завершением своих обязанностей и надлежащего поведения.
Евгений, увидимся через несколько недель, и я рад, что мы будем затем семья.
Иван Комаров



Mistrz Gry
Mistrz Gry
NPC


https://mortis.forumpolish.com/t209-sowa-mistrza-gry
PisanieTemat: Re: Zwierzęta Jewgienija  Zwierzęta Jewgienija - Page 2 EmptyPon 07 Mar 2016, 00:37

Koperta opatrzona pieczęcią rodową.



Wiem wszystko. Daję wam dwa miesiące. Przemyśl to dobrze, Jewgieniju, póki możesz się jeszcze wycofać, zanim popełnisz ostatni błąd w swoim życiu.



Jasza Komarov
Jasza Komarov
Bezrobotna

Dodatkowe informacje biograficzne
AKTUALNIE POSIADANA RÓŻDŻKA: 9,5 cala, berberys, włos z głowy wili. Giętka, szczupła, dopasowana do kobiecej dłoni. Na wysokości części chwytnej opleciona miękkimi, miedzianymi zdobieniami w postaci pnącza.
OPANOWANE ZAKLĘCIA: Szkolne: Enervate, Bąblogłowy, Expelliarmus, Homenum Revelio, Conjunctivitis, Avifors, Accio, Alohomora, Aqua Eructo, Confundus, Lumos Maxima, Nox, Reducto, Sillencio, Wingardium Leviosa Łatwe: Glisseo, Bombarda Maxima, Multicorfos, Avis, Vermillious, Uveto Lux, Levicorpus, Flagrante Trudne: Salvio Hexia, Draconifors, Serpensortia, Tardis, Obliviate.
OPIS POSTACI: Nie można odmówić Jaszy urody. Zgadza się – nie jest w typie każdego faceta na ziemi, jednak według norm i kanonów obowiązujących na całym prawie świecie plasuje się wysoko ponad normę. Przede wszystkim jest zgrabna, chociaż drobna. Nie jest wciąż rozwijającą się nastolatką – proporcje jej ciała nie przywodzą na myśl zmutowanego pająka, głowa nie odstaje od ramion na sprężynce przykrótkiej szyi, a nogi nie kroczą koślawo w kierunku wyuczonej gracji. Nie, Jasza już nie dorasta. W życiu spotka ją jedynie utrata wyglądu, który wypracowała sobie prawie racjonalnym żywieniem i przesadną dbałością o każdy, najdrobniejszy nawet szczegół własnej aparycji. Trzeba wam bowiem wiedzieć, że w stosunku do siebie Jasza jest nie tyle wymagająca, co wręcz okrutna.

https://mortis.forumpolish.com/t422-cip-cip-tas-tas
PisanieTemat: Re: Zwierzęta Jewgienija  Zwierzęta Jewgienija - Page 2 EmptyCzw 10 Mar 2016, 02:20


Jewgienij,

Dziękuję Ci za wyrozumiałość. To szlachetne z Twojej strony, że pomimo naszej niecodziennej sytuacji, wciąż potrafisz wykazać się dżentelmeństwem pierwszej klasy i wyrażać zainteresowanie, czy też zrozumienie dla moich zachowań. Konwalie były przeurocze. Są... Pozwoliłam je sobie zakonserwować eliksirem, by dłużej cieszyły moje oczy.
Jewgieniju, chciałabym Cię przeprosić za moje przykre zachowanie. Unikam Cię już tyle czasu, chciałabym to jakoś naprawić.



Oddana Ci,
Jasza



Jasza Komarov
Jasza Komarov
Bezrobotna

Dodatkowe informacje biograficzne
AKTUALNIE POSIADANA RÓŻDŻKA: 9,5 cala, berberys, włos z głowy wili. Giętka, szczupła, dopasowana do kobiecej dłoni. Na wysokości części chwytnej opleciona miękkimi, miedzianymi zdobieniami w postaci pnącza.
OPANOWANE ZAKLĘCIA: Szkolne: Enervate, Bąblogłowy, Expelliarmus, Homenum Revelio, Conjunctivitis, Avifors, Accio, Alohomora, Aqua Eructo, Confundus, Lumos Maxima, Nox, Reducto, Sillencio, Wingardium Leviosa Łatwe: Glisseo, Bombarda Maxima, Multicorfos, Avis, Vermillious, Uveto Lux, Levicorpus, Flagrante Trudne: Salvio Hexia, Draconifors, Serpensortia, Tardis, Obliviate.
OPIS POSTACI: Nie można odmówić Jaszy urody. Zgadza się – nie jest w typie każdego faceta na ziemi, jednak według norm i kanonów obowiązujących na całym prawie świecie plasuje się wysoko ponad normę. Przede wszystkim jest zgrabna, chociaż drobna. Nie jest wciąż rozwijającą się nastolatką – proporcje jej ciała nie przywodzą na myśl zmutowanego pająka, głowa nie odstaje od ramion na sprężynce przykrótkiej szyi, a nogi nie kroczą koślawo w kierunku wyuczonej gracji. Nie, Jasza już nie dorasta. W życiu spotka ją jedynie utrata wyglądu, który wypracowała sobie prawie racjonalnym żywieniem i przesadną dbałością o każdy, najdrobniejszy nawet szczegół własnej aparycji. Trzeba wam bowiem wiedzieć, że w stosunku do siebie Jasza jest nie tyle wymagająca, co wręcz okrutna.

https://mortis.forumpolish.com/t422-cip-cip-tas-tas
PisanieTemat: Re: Zwierzęta Jewgienija  Zwierzęta Jewgienija - Page 2 EmptyNie 13 Mar 2016, 02:21


Jewgienij,

Z największą przyjemnością towarzyszyć Ci będę zarówno podczas przerwy na kawę, jak i herbatę. Podaj jedynie odpowiadający Ci termin, ja zaś postaram się dostosować i zjawić w wyznaczonym miejscu. Winnam wszak pokazać Ci się w zaręczynowym pierścionku, czyż nie?

Jasza



Vakel Bułhakow
Vakel Bułhakow
Dyrektor Hogwartu, Opiekun Hufflepuffu, Numerolog

Dodatkowe informacje biograficzne
AKTUALNIE POSIADANA RÓŻDŻKA: Olcha, 13 cali, włókno z pachwiny nietoperza, mało giętka
OPANOWANE ZAKLĘCIA: Enervate, Finite, Bąblogłowy, Expeliarmus, Protego, Drętwota, Lumos, Nox, Depulso, Everte Statum, Immobilus, Repirifage, Accio, Alohomora, Colloportus, Chłoszczyść, Acetabulum Lava, Bombarda Maxima, Constant Visio, Erecto, Oculus Reparo, Quietus, Siccum, Wskaż mi, Pakuj, Anapneo, Anesthesia, Repariforos, Fiedfyre, Obliviate, Sectumsempra, Szatańska Pożoga, Acis Missle, Volnera Sanatur, Salvio Hexia, Upiorogacek, Avada Kedavra, Finite Incantatem, Skurge, Somno, Zaklęcie Kameleona, Repello Muggletum, Adversum, Ne Apportation, Protego Horribilis
OPIS POSTACI: Wysoki, bo mierzący ponad 185 centymetrów wzrostu mężczyzna o ektomorficznej budowie ciała. Nie jest zbyt wysportowany, ale od jakiegoś czasu nad tym pracuje. Mimo tego sprawia wrażenie lekko wychudzonego. Ciało Bułhakowa, głównie plecy, uda i pośladki pokryte są szeregiem szpecących je blizn, będących nieprzyjemną pamiątką po rodzinnym domu. Pomimo wielu okazji ku temu nie usunął ich nigdy, być może po to, aby przypominały mu wydarzenia, które go ukształtowały. Włosy ma brązowe. Charakterystyczną dla nich jest niesforna, opadająca na oko grzywka, w chwilach stresu często przez niego przeczesywana. Oczy szarozielone. Posiada wszystkie cechy wyglądu, które powinny składać się na typowego paszczura - ziemniaczany nos, wyjątkowo jasne i rzadkie brwi, idealny do rozgniatania orzechów, perfekcyjnie kwadratowy podbródek i wiecznie zdenerwowane spojrzenie, a mimo tego z jakiegoś niewytłumaczalnego powodu rozkochał w sobie niejedną pannę. (Może to prawda, że kobiety podświadomie lecą na złych facetów?) Zawsze wyjątkowo czysty, zadbany i schludny. Dba o swój wizerunek. Nosi się w drogich, szytych na miarę ubraniach. Roznosi wokół siebie przyjemny zapach kwiatowej woni, czasami wymieszany z kadzidłem lub świecami do medytacji. Na pierwszy rzut oka widać, że jest bogaty, a przynajmniej na takiego pozuje i wychodzi mu to zadziwiająco dobrze.

https://mortis.forumpolish.com/t335-sowa-vakela https://mortis.forumpolish.com/t412-dziennik-buly-omega https://mortis.forumpolish.com/t346-skrytka-nr-384
PisanieTemat: Re: Zwierzęta Jewgienija  Zwierzęta Jewgienija - Page 2 EmptyNie 20 Mar 2016, 12:23

ROZMOWA PRZEZ LUSTERKA DWUKIERUNKOWE.

Nic, czego się nie spodziewałem. A co do reszty - kiedy liczysz na to, że będę szpiegował dla ciebie swoich znajomych, liczę na przynajmniej częściowe wyjaśnienie po co ci właściwie informacje na ich temat. Nie jestem twoim chłopcem na posyłki.
Vakel Bułhakow
Vakel Bułhakow
Dyrektor Hogwartu, Opiekun Hufflepuffu, Numerolog

Dodatkowe informacje biograficzne
AKTUALNIE POSIADANA RÓŻDŻKA: Olcha, 13 cali, włókno z pachwiny nietoperza, mało giętka
OPANOWANE ZAKLĘCIA: Enervate, Finite, Bąblogłowy, Expeliarmus, Protego, Drętwota, Lumos, Nox, Depulso, Everte Statum, Immobilus, Repirifage, Accio, Alohomora, Colloportus, Chłoszczyść, Acetabulum Lava, Bombarda Maxima, Constant Visio, Erecto, Oculus Reparo, Quietus, Siccum, Wskaż mi, Pakuj, Anapneo, Anesthesia, Repariforos, Fiedfyre, Obliviate, Sectumsempra, Szatańska Pożoga, Acis Missle, Volnera Sanatur, Salvio Hexia, Upiorogacek, Avada Kedavra, Finite Incantatem, Skurge, Somno, Zaklęcie Kameleona, Repello Muggletum, Adversum, Ne Apportation, Protego Horribilis
OPIS POSTACI: Wysoki, bo mierzący ponad 185 centymetrów wzrostu mężczyzna o ektomorficznej budowie ciała. Nie jest zbyt wysportowany, ale od jakiegoś czasu nad tym pracuje. Mimo tego sprawia wrażenie lekko wychudzonego. Ciało Bułhakowa, głównie plecy, uda i pośladki pokryte są szeregiem szpecących je blizn, będących nieprzyjemną pamiątką po rodzinnym domu. Pomimo wielu okazji ku temu nie usunął ich nigdy, być może po to, aby przypominały mu wydarzenia, które go ukształtowały. Włosy ma brązowe. Charakterystyczną dla nich jest niesforna, opadająca na oko grzywka, w chwilach stresu często przez niego przeczesywana. Oczy szarozielone. Posiada wszystkie cechy wyglądu, które powinny składać się na typowego paszczura - ziemniaczany nos, wyjątkowo jasne i rzadkie brwi, idealny do rozgniatania orzechów, perfekcyjnie kwadratowy podbródek i wiecznie zdenerwowane spojrzenie, a mimo tego z jakiegoś niewytłumaczalnego powodu rozkochał w sobie niejedną pannę. (Może to prawda, że kobiety podświadomie lecą na złych facetów?) Zawsze wyjątkowo czysty, zadbany i schludny. Dba o swój wizerunek. Nosi się w drogich, szytych na miarę ubraniach. Roznosi wokół siebie przyjemny zapach kwiatowej woni, czasami wymieszany z kadzidłem lub świecami do medytacji. Na pierwszy rzut oka widać, że jest bogaty, a przynajmniej na takiego pozuje i wychodzi mu to zadziwiająco dobrze.

https://mortis.forumpolish.com/t335-sowa-vakela https://mortis.forumpolish.com/t412-dziennik-buly-omega https://mortis.forumpolish.com/t346-skrytka-nr-384
PisanieTemat: Re: Zwierzęta Jewgienija  Zwierzęta Jewgienija - Page 2 EmptyNie 20 Mar 2016, 13:59

ROZMOWA PRZEZ LUSTERKA DWUKIERUNKOWE.

Przepraszam bardzo, nie muszę wiedzieć wszystkiego? Ty mi powinieneś pisać cotygodniowe raporty, żebym mógł wyciągnąć cię z kolejnego gówna, w które się zapewne pakujesz. Jeżeli Georginie spadnie choćby włos z głowy i ja się o tym dowiem, to szukaj sobie nowego mieszkania. Mogę ci wysłać analizę, ale nie teraz. I Jewgienij, do cholery jasnej, czy to ty zabiłeś tą aptekarkę? Miałem dla niej listę zleceń. Wyjeb te listy i nie wkurwiaj mnie bardziej. Muszę pomyśleć...
Sponsored content


PisanieTemat: Re: Zwierzęta Jewgienija  Zwierzęta Jewgienija - Page 2 Empty

Zwierzęta Jewgienija

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 2 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Similar topics

-
» Zapiski Jewgienija.
» Zwierzęta Kaylin
» Zwierzęta Yvon
» Zwierzęta Theodore'a
» Zwierzęta Malfoya

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
NOWY ADRES MORTIS.ORG.PL :: Sowia poczta-
Skocz do: