NOWY ADRES MORTIS.ORG.PL
NOWY ADRES FORUM: https://mortis.org.pl
NOWY ADRES MORTIS.ORG.PL
NOWY ADRES FORUM: https://mortis.org.pl
Non mor­tem ti­memus, sed co­gita­tionem Mor­tis


Share

Przedstaw się!

Vakel Bułhakow
Vakel Bułhakow
Dyrektor Hogwartu, Opiekun Hufflepuffu, Numerolog

Dodatkowe informacje biograficzne
AKTUALNIE POSIADANA RÓŻDŻKA: Olcha, 13 cali, włókno z pachwiny nietoperza, mało giętka
OPANOWANE ZAKLĘCIA: Enervate, Finite, Bąblogłowy, Expeliarmus, Protego, Drętwota, Lumos, Nox, Depulso, Everte Statum, Immobilus, Repirifage, Accio, Alohomora, Colloportus, Chłoszczyść, Acetabulum Lava, Bombarda Maxima, Constant Visio, Erecto, Oculus Reparo, Quietus, Siccum, Wskaż mi, Pakuj, Anapneo, Anesthesia, Repariforos, Fiedfyre, Obliviate, Sectumsempra, Szatańska Pożoga, Acis Missle, Volnera Sanatur, Salvio Hexia, Upiorogacek, Avada Kedavra, Finite Incantatem, Skurge, Somno, Zaklęcie Kameleona, Repello Muggletum, Adversum, Ne Apportation, Protego Horribilis
OPIS POSTACI: Wysoki, bo mierzący ponad 185 centymetrów wzrostu mężczyzna o ektomorficznej budowie ciała. Nie jest zbyt wysportowany, ale od jakiegoś czasu nad tym pracuje. Mimo tego sprawia wrażenie lekko wychudzonego. Ciało Bułhakowa, głównie plecy, uda i pośladki pokryte są szeregiem szpecących je blizn, będących nieprzyjemną pamiątką po rodzinnym domu. Pomimo wielu okazji ku temu nie usunął ich nigdy, być może po to, aby przypominały mu wydarzenia, które go ukształtowały. Włosy ma brązowe. Charakterystyczną dla nich jest niesforna, opadająca na oko grzywka, w chwilach stresu często przez niego przeczesywana. Oczy szarozielone. Posiada wszystkie cechy wyglądu, które powinny składać się na typowego paszczura - ziemniaczany nos, wyjątkowo jasne i rzadkie brwi, idealny do rozgniatania orzechów, perfekcyjnie kwadratowy podbródek i wiecznie zdenerwowane spojrzenie, a mimo tego z jakiegoś niewytłumaczalnego powodu rozkochał w sobie niejedną pannę. (Może to prawda, że kobiety podświadomie lecą na złych facetów?) Zawsze wyjątkowo czysty, zadbany i schludny. Dba o swój wizerunek. Nosi się w drogich, szytych na miarę ubraniach. Roznosi wokół siebie przyjemny zapach kwiatowej woni, czasami wymieszany z kadzidłem lub świecami do medytacji. Na pierwszy rzut oka widać, że jest bogaty, a przynajmniej na takiego pozuje i wychodzi mu to zadziwiająco dobrze.

https://mortis.forumpolish.com/t335-sowa-vakela https://mortis.forumpolish.com/t412-dziennik-buly-omega https://mortis.forumpolish.com/t346-skrytka-nr-384
PisanieTemat: Przedstaw się!  Przedstaw się! EmptySob 27 Lut 2016, 20:34

Wczoraj doszłyśmy do wniosku, że to pierwszy temat w offtopie, który powinien się pojawić, a nie zawitał do nas przez cały pierwszy miesiąc istnienia. W takim razie wychodzę temu naprzeciw i od razu, tak samo jak w przypadku opisywania postaci, zaczynam.

Cześć wszystkim! Jestem Natalia, ale większość zwie mnie Bezi lub Bezą, co jest skrótem od mojego super nicknejmu - Bezimiennej. Po tej angielskiej stronie internetu występuję jako Sapphire Crystal lub po prostu Shappie, czyli posługuję się po prostu imieniem mojej fursony. Jestem dwudziestoletnią uczennicą Liceum Plastycznego w Szczecinie, którego szczerze i z całego serca nienawidzę. Cały hejt przelewam więc na szkołę i tutaj jestem potulnym koteckiem. Maluję, piszę, rysuję... generalnie tworzę. Na PBFach gram od dziewięciu lat i przewijam się przez różne tematyki pod wieloma nickami. Najczęściej trafia się Bezimienna właśnie, ale zdarzają się również Wilcza, Freya, Birdie, Toboe/Skowyt i różne ich odmiany. Zdecydowałam się z Irysem na utworzenie tego forum, żeby zbudować coś swojego, z przyjazną atmosferą, wzajemnym szacuneczkiem i ciekawą tematyką. Wybrałyśmy ten okres w historii, żeby zacząć "na czysto" z możliwością napisania własnej wersji Pottera, więc siłą rzeczy zrezygnowałyśmy z ważnych postaci kanonicznych. Wracając do mnie, to... hmm... lubię oglądać seriale, czytać książki i słuchać muzyki - nuda. Chciałabym zobaczyć jeszcze raz Paryż i Wersal, oraz odwiedzić Wiedeń. Tiara przydziału Pottermore (nowa i stara) przydzieliła mnie do Slytherinu i szczerze powiedziawszy tam najlepiej się czuję.
Ururu Marquez
Ururu Marquez
Ścigający Srebrnych Wiwern, Rocznik V

Dodatkowe informacje biograficzne
AKTUALNIE POSIADANA RÓŻDŻKA: 13 cali, elastyczna, włos z głowy wili, sosna
OPANOWANE ZAKLĘCIA: Szkolne: Finite, Enervate, Cave Inimicum, Expelliarmus, Homenum Revelio, Protego, Diffindo, Verdimilious, Alohomora, Avifors, Mimble Wimble, Confunduf, Aquamenti || Łatwe: Trucido, Repleo, Multifors, Aranaea || Trudne: Aranaea Language, Verum de scriptis
OPIS POSTACI: Ururu jest chłopcem przeciętnej budowy. Ani specjalnie chudy, ale pulchnym też go nie można nazwać. Mięśni również nie ma specjalnie zarysowanych... Po prostu taki średni. Wzrostu metr sześćdziesiat dziewięć i pół. Włoski całkiem grube, lecz szorstkie. Mają odcień... szarawy. Czy to farba? Czy tak kończy się niepotrzebny stres w zbyt młodym wieku? Obcięte niezbyt krótko, puszyste. Twarzyczka jego nieco okrąglutka, nie widać na niej typowo męskich kształtów. Taki sobie chłopczyna. Przenikliwe spojrzenie oczek w kolorze miodowo-bursztynowym, lekko zadarty nosek i... szeroki uśmiech, który nie znika prawie nigdy. Ubrany w pełny mundurek Ślizgona z idealnie zawiązanym krawatem. Nawet naukowiec musi być elegancki. Czasami nosi gogle na głowie, zazwyczaj zapomina, że je ma, dlatego na jego oczach występują stosunkowo rzadko...

https://mortis.forumpolish.com/t479-ptak-ururu#1492 https://mortis.forumpolish.com/t487-notatnik-ururu https://mortis.forumpolish.com/t477-skrytka-nr-2000#1482
PisanieTemat: Re: Przedstaw się!  Przedstaw się! EmptyNie 03 Kwi 2016, 19:04

Cześć, jestem Kat i postanowiłam napisać tu coś, żeby Vakelowi nie było smutno :welp:
Moje imię jest nieważne, ale posługuję się od jakiegoś czasu Nadziejką. Dużo znajomych zwraca się do mnie Kat, ale nie jest to raczej nawiązanie do pana z worem na twarzy, lecz do pełnej wersji - Katechi, która powstała jak wchodziłam w mango-amino. Może być też skrótem od katechizm :XD:
Jestem dresem i groźnym moherem. Czasami też chłopcem, ale to nie ma nic wspólnego z genderowaniem :welp:
Od jakiegoś czasu posługuję się też pseudonimem Ururu, Ruru, Ukulele-chan, bo tak jakoś przylgnęło do mnie od wakacji.
Studiuję, żeby być groźnym naukowcem, aczkolwiek średnio mi to idzie, gdyż wolę opracowywać wzór na jakość Marqueza, zamiast uczenia się na zajęcia laboratoryjne.
Bardzo lubię rysować, pisać, czytać, grać w gry, oglądać filmy, rozmawiać i psychodelić z kuzynką. Crossovery i parodie życiem.
W przyszłości wezmę ślub z moim kotem Henrykiem, bo go kocham :welp:
Na forum trafiłam chyba przez google, bo zachciało mi się potterowego pbf i chociaż miałam problemy z rozczytaniem się to wiedziałam od początku, że tu zostanę. Oby nie było to tak mylne przeczucie, jak na innym forum.
Nie wiem co tu napisać.
Uzależniłam się od tego forum i jego emotek, ale często myli mi się, który z Bułhakowów jest czyj, oraz do kogo należy Mauryś :pepe: (Pozdrawiam Bezoryska)
Ah, a moja lokalizacja do wielkopolska/mazowieckie :XD: (niewiempoco,aleniechbędzie)
Ventus A. Gaunt
Ventus A. Gaunt
Barman, Pub pod Trzema Miotłami

Dodatkowe informacje biograficzne
AKTUALNIE POSIADANA RÓŻDŻKA: cis, sierść wilkołaka, pół sztywna, 12 cali
OPANOWANE ZAKLĘCIA: Enervate, Episkey, Protego, Accio, Cave Inimicum, Expelliarmus, Homenum Revelio, Riddiculus, Alohomora, Diffindo, Drętwota, Everte Statum, Orbis, Verdimilious, Utevo Lux, Rennervate, Fumos Duo, Frigidus Flamma, Avis, Libro Mendacium, Bombarda Maxima, Delens Vestigium, Ferula, Protego Maxima, Upiorogacek, Serpendortia,
OPIS POSTACI: Ven ma piwne oczy oraz jasno brązowe włosy. Jego karnacja jest jasna, a chłopak nie przykłada uwagi do tego, aby jakkolwiek dodać jej barwy. Nie lubi się opalać, nie lubi słońca, nienawidzi, gdy jego skóra jest spalona od promieni. Mierzy sobie 183 cm wzrostu. Jest w miarę umięśniony, bo nie stroni od wysiłku fizycznego. Szerokie ramiona, smukłe dłonie o długich palcach, na palcu serdecznym lewej dłoni ma zawsze sygnet o zielonym kamieniu. Zazwyczaj ubiera białe koszule, a na to narzuca czarną marynarkę bądź kurtkę z czarnej skóry. Spodnie także w ciemnej barwie oraz ciężkie buty wiązane do góry sięgające wyżej kostki. Różdżkę trzyma właśnie w prawym bucie po wewnętrznej stronie. Nie ma żadnych charakterystycznych cech, nie posiada pieprzyków w widocznych miejscach, nie ma tatuaży, ani blizn.

https://mortis.forumpolish.com/t762-kruk-ventusa https://mortis.forumpolish.com/t764-dziennik-ventusa#5052 https://mortis.forumpolish.com/t763-skrytka-nr-15#5050
PisanieTemat: Re: Przedstaw się!  Przedstaw się! EmptyNie 08 Maj 2016, 15:33

Hm... Cześć.
Na pbf'ach jestem od ok 5-6 lat, zaczynałem na takim małym forum fantasy, które padło chyba po niecałych dwóch miesiącach mojego życia tam. Stało to się tak szybko, że nie zauważyłem.
Jestem dziewczyną, ale wolę pisać jako facet, bo jestem złeeeem. Ogólnie w internetach istnieję jako Kim. Nick powstał w dosyć dziwaczny sposób. Pisałem sobie opowiadanie, ale nie miałem żadnego pomysłu na imię dla głównej bohaterki, więc pisałem Ktoś poszedł tam, Z kimś poszło to. Przychodzi siostra i pyta się Kim jest ta postać, a ja Kimś na pewno. Tak więc sobie siedziałem i myślałem i wpadłem, że będzie to Kim w taki oto sposób powstał mój kochany Nick, którego nikomu nie oddam i będę zawsze używać.
Znajomi, z którymi rozmawiam często na gg mówią do mnie jeszcze Kotek. Jak mój kolega twierdzi mam twarz podobną do kota. Nie wiem, czy to istotne.
Jestem z charakteru introwertykiem, a w internecie bardziej się otwieram, mówię co chcę, wygłupiam się i ogólnie miło spędzam sobie życie.
Dużo czasu spędzam na gg, a jeszcze więcej pisząc opowiadania. Mam dwa blogi, ale nikomu ich nie pokaże, bo się wstydzę ^-^
Jak trafiłem na to forum?
Esme wysłała mi link, więc się zalogowałem. Mam nadzieję, że nie padniecie, bo ja chyba przynoszę pecha. Za każdym razem jak się zaloguję na forum ono pada :umar:
Istota rzecz - mam prawie 19 lat - wyglądam na 15, więc nie pytać o to, gdy kiedyś może wrzucę swoją focie w odpowiednim temacie.
Druga sprawa - jestem wielkim nieogarem. Mogę prowadzić z wami rozmowę i w połowię zacznę nie ogarniać o co chodzi.
To na tyle, bo już zgubiłem się w tym co pisze XD
Cassidy Fawley
Cassidy Fawley
Rocznik VI

Dodatkowe informacje biograficzne
AKTUALNIE POSIADANA RÓŻDŻKA: Czarny Orzech, 11 cail, Włos z głowy Wili
OPANOWANE ZAKLĘCIA:
OPIS POSTACI: Cassidy może i nie wygląda jak z okładki czasopisma "Czarownica", może i nie została nigdy miss Hogwartu, ale czy to ważne? Ma dopiero szesnaście lat, ma też brązowe, głęboko osadzone oczy, które patrzyły na świat z pod na w pół przymkniętych powiek, bo lubi je analizować. Znaczy, otoczenie. I potem przewraca tymi oczami, bo to otoczenie ją niezwykle rozczarowuje. Rozpuszcza włosy, bo jako osoba trochę próżna nie lubi ich wiązać. Dba o nie jak o swój największy skarb, bo wie, że włosy to jej atut. Bo nie ma ust pełnych ani wachlarza rzęs. Bo nie jest długonogą blondynką o alabastrowej skórze. Brązowe, sięgające połowy pleców pukle to wszystko, czym może się pochwalić. Gdyby się na chwilę uśmiechnęła może i wyglądałaby bardziej przystępnie, ale nie. Ta ślizgonka nie lubiła nadmiernego wyrażania emocji, więc jej wyraz twarzy stanowił kompletne przeciwieństwo jej włosów i chociaż wiedziała o tym doskonale to nie robiła nic by to zmienić. Panna Pride uraczy Cię sarkastyczną uwagą, to bardziej niż pewne. Prędzej możesz spodziewać się tego, niż przychylnego spojrzenia. Często wzrusza ramionami. Często mówi "nie". Często obraca się na pięcie i możesz tylko patrzeć, jak odchodzi tanecznym krokiem ubrana w swój ulubiony wełniany sweter.

PisanieTemat: Re: Przedstaw się!  Przedstaw się! EmptyCzw 12 Maj 2016, 22:21

Cześć, kocham te tematy na forach czytać, ale chyba jestem już tak stara, że powinnam skończyć z pasożytowaniem.
Mam na imię Kamila i mieszkam nad morzem. Gdynia to piękne miasto, zapraszam, nigdy się z niego nie wyprowadzę (tym bardziej, że mam tu mieszkanie w kredyt więc nawet jakbym nagle zachciała - trochę lipa). Mam dwadzieścia cztery lata i nie wiem kiedy to zleciało ;(
Na forach jestem już jakieś osiem lat, z krótką przerwą. Zaczęło się od forum na podstawie "Cheruba" (nie wiem, może ktoś książki kojarzy) a potem już tylko potterowe, z czego mortis jest takim czwartym forum na którym chciałabym zostać trochę dłużej bo widzę, że to dość młody twór, co daje mi nadzieję, że entuzjazm graczy nie padnie zbyt szybko, a samo forum nie umrze śmiercią naturalną.
Nie posiadam swojego internetowego niknejmu i teraz trochę żałuję, że kilka lat temu sobie takiego nie wymyśliłam, bo teraz nie mam czym się pochwalić. Możecie mówić do mnie Kama, co jest obrzydliwie pospolitym przezwiskiem ale jakoś to zniosę.
Studiuję zarządzanie. Miała być ekonomia bo miałam ambitne plany zostania księgową, ale wyszło jak zwykle. Oprócz tego dużo pracuję i zbieram na wycieczkę dookoła świata, jako że nie znalazł się do dziś żaden chojny wujek z Ameryki, który chciałby mi to zasponsorować.
Niezwykle miło mi Was poznać. Mam nadzieję, że będzie nam się tu wspólnie dobrze pisało, że spełnię Wasze oczekiwania a Wy moje ;)
Gabrielle Williams
Gabrielle Williams
Rocznik V

Dodatkowe informacje biograficzne
AKTUALNIE POSIADANA RÓŻDŻKA: 11 cali, sztywna, róg jednorożca, jarzębina
OPANOWANE ZAKLĘCIA: Episkey, Expelliarmus, Protego, Zaklęcie kameleona, Petrificus totalus, Accio, Lumos, Nox, Impedimenta, Drętwota, Alohomora, Riddiculus, Avifors, Finite, Cave Inimicum, Arania Exumai, Atramento
OPIS POSTACI: Gabrielle wygląda jak przeciętna, 16-letnia dziewczyna. Niczym się nie wyróżnia - ot taka zwykła, szara myszka. Ma jedynie 160cm wzrostu, a do tego jest drobniutka i chudziutka. Jednak jeśli zechce, to potrafi spojrzeć na kogoś tak, że jej dosyć niski wzrost przestanie mieć jakiekolwiek znaczenie. Gabi jest naturalną blondynką o szaro-niebieskich oczach, które w zależności od nastroju mogą przyjmować wygląd gładkiej, lśniącej tafli jeziora lub wzburzonego morza podczas sztormu. Na karku posiada dosyć sporą bliznę, która jest pamiątką po upadku podczas próby nauki jazdy na nartach, jednak zazwyczaj ukrywa ją pod rozpuszczonymi włosami.

https://mortis.forumpolish.com/t840-zwierzaki-gabrielle-3 https://mortis.forumpolish.com/t839-skrytka-nr-333
PisanieTemat: Re: Przedstaw się!  Przedstaw się! EmptyCzw 09 Cze 2016, 18:46

Cześć!
Pewnie nikomu nie będzie się chciało tego czytać, ale lubię się przedstawiać, więc stwierdziłam, że coś napiszę :XD:
No to tak, jestem Gaba i jeśli chodzi o mój charakter, to jestem bardzo podobna do swojej postaci - kocham śpiewać, lubię fizykę i astronomię, jestem raczej nieśmiała, dobrze się uczę (no, powiedzmy), ale jestem straszną niezdarą i nie ogarniam ludzi :XD:
No a tak poza tym, to lubię czytać i oglądać seriale (Harry Potter, Percy Jackson, Gra o Tron, Więzień Labiryntu, Niezgodna, Igrzyska Śmierci, Wiedźmin itp itd), ostatnio wciągnęłam się też bardziej w mangi i anime oraz kpop.
Na forach bardzo mocno udzielałam się jakiś 1-2 lata temu, a potem zrobiłam sobie przerwę ze względu na to, że wolałam skupić się na nauce do matury, zamiast bez przerwy martwić się i denerwować czy ktoś mi już odpisał. Teraz mam długie wakacje, więc wróciłam i zaczynam właśnie na tym forum, które znalazłam wpisując w google Hary Potter PBF :XD:
Mam nadzieję, że jakoś się tu zadomowię, bo już mi się podoba i kocham je szczególnie za emotki :nyan:
Prudence Grisham
Prudence Grisham
Bezrobotna

Dodatkowe informacje biograficzne
AKTUALNIE POSIADANA RÓŻDŻKA: Kieł widłowęża, olcha, raczej sztywna, 14 cali
OPANOWANE ZAKLĘCIA: Szkolne: ENERVATE, EPISKEY, BĄBLOGŁOWY, EXPELLIARMUS, FUMOS, PROTEGO, IMPERVIUS, DRĘTWOTA, EVERTE STATUM, IMMOBILUS, MIMBLE WIMBLE, REPARIFARGE, APERACJUM, TERGEO, FINITE Łatwe: ANAPNEO, ANESTHESIA, RENNERVATE, REPARIFORS, FLIPPENDO DUO, KAPROUN, BOMBARDA MAXIMA, IMPERVIUS, VERUM PARS, DEFODIO, GLISSEO, ILLEGIBILUS, MANSIO Trudne: VULNERA SANATUR, ADVERSUM, PROTEGO HORRIBILIS, FIANTO DURI, PROTEGO MAXIMA, REPELLO INIMICUM, SEZAM MATERIO, OBLIVIATE
OPIS POSTACI:

https://mortis.forumpolish.com/t881-sowa-prue#7477 https://mortis.forumpolish.com/t880-skrytka-165#7476
PisanieTemat: Re: Przedstaw się!  Przedstaw się! EmptyNie 03 Lip 2016, 23:14

Po ponad pół roku warto coś napisać.
To jedna z tych rzeczy, która jest nudna, wiecie? Ale przedstawię się od jakiejś ciekawszej strony mojego nudnego życia zajmując was wszystkim szczegółami, które nie mają żadnego znaczenie, ale przynajmniej przykuwają uwagę bardziej niż info z dowodu, czy paszportu.
Na forach nie jestem żadnym weteranem - na swoim pierwszym forum zarejestrowałam się 2 kwietnia 2014 roku i byli to Czarodzieje. Moja postać była żałosna, a ja bałam się pytać o grę i krótko po tym wylądowałam już gdzie indziej. Od tamtego czasu byłam w wielu miejscach, zawsze jednak przyczepiałam się na dłużej do potterowskich. Były inne epizody, ale niestety fora padały. Nigdy nie przyznawałam się na forach, ile mam lat, bo czułam się tak, jakby wszyscy natychmiast oceniali mnie przez pryzmat tego, jaki jest mój wiek.
Jest kilka(naście) rzeczy, które w swoim życiu kocham robić. Uwielbiam pisać i ciekawi mnie język. Poprawność, struktura, pochodzenie słów, szeroko pojęta kultura języka. Opisywanie czegoś tak, by było prawdziwe. Do rzeczy, które mnie pochłaniają do reszty należy czytanie. Moje top lektury to: Armagedon w retrospektywie
Autor: Kurt Vonnegut, Baśnie Barda Beedle'a Autor: Joanne Kathleen Rowling, Cztery pory roku Autor: Stephen King , Dawca Autor: Lois Lowry, Delirium Autor: Lauren Oliver, I nie było już nikogo Autor: Agatha Christie, Hyperversum
Autor: Cecilia Randall, Mały Lord Autor: Frances Hodgson Burnett, My, dzieci z dworca ZOO Autor: Christiane Felscherinow, Numery. Czas uciekać Autor: Rachel Ward, Oskar i pani Róża Autor: Éric-Emmanuel Schmitt, Otello
Autor: William Shakespeare, Pamiętniki Adama i Ewy Autor: Mark Twain, Pollyanna Autor: Eleanor Hodgeman Porter, Spętani przez bogów Autor: Josephine Angelini, Szklany tron Autor: Sarah J. Maas, Tak trzymać. Wiatr od lądu Autor: Stanisława Fleszarowa-Muskat, Zabić drozda Autor: Nelle Harper Lee. Tak, to nie było top 10, wiem. To było top po prostu. Moje ukochane i tyle. Uwielbiam też muzykę - śpiewać i mam gdzieś, że nie umiem. Muzyka to coś więcej, no nie? Coś pomiędzy słowami. No i grać na gitarze. Granie jest prawie, jak znikanie. Wtedy wszystkie nerwy mijają. Jestem też fanką seriali. Moja kolejna topka to: Sherlock, Tyran, Scream, I nie było już nikogo, Pot i łzy, Gotham, Dr. House, Zemsta. Ogólnie oglądam z miliard, ale te kocham mogę do nich zawsze wracać. Z filmów kocham: Samsara, Gra, W imię ojca, Ned Kelly, Whiplash, Nietykalni (starsi), wszystko, co z Batmanem, Gwiezdne Wojny, Prestiż, Requiem dla snu, Bogowie. Z innych ciekawostek to boję się ludzi, ciem i wysokości. Nie piję wody, mleka, kawy i alkoholu, bo nie lubię. Moje największe marzenie to podróż do Australii. Denerwują mnie głupoty, łatwo mnie zirytować, jestem cyniczna w pewnym stopniu, sarkastyczna, ironiczna, chyba mam coś z socjopaty. Nie mam snapa ani innych gówien, które posiadają ludzie. Nie posiadam TV w pokoju, bo nie chciałam. Uwielbiam pływać. Staram się być dobrym człowiekiem i mimo wszystko mam uczucia, ale nienawidzę rozpaczania nad głupotami, rozwijania rzeczy prostych i oczywistych, nieogarnięcia ludzi w szkołach, nie trawię głupoty po prostu i marnowania mojego czasu, hipokryzji, kłamstw, cackania się ze sobą, braku logicznego myślenia i paprania się z prostymi sprawami. Wierzę w Boga, co ludzi często dziwi i chodzę do kościoła, ale denerwuje mnie patrzenie na mnie od razu jak na osobę, która jest nietolerancyjna i hejtuje natychmiast inne wierzenia. Uważam, że wszyscy na swój sposób mówią o tym samym Bogu, ale innymi słowami, jeśli ma to jakieś znaczenie dla kogokolwiek. Nie lubię tłumów. Hałasu też nie. Po pewnym czasie spędzonym z ludźmi muszę posiedzieć dłużej sama, żeby naładować baterię, bo to jakoś dziwnie mnie męczy. Chciałabym kiedyś pracować w wydawnictwie jako korektor.

Na swoją obronę dodam, że nie krzyczę na dzieci i zwierzęta i przez większość czasu staram się nie wypowiadać wszystkich opinii o ludziach, jakie siedzą w mojej głowie.
Z naciskiem na staram się.
Sponsored content


PisanieTemat: Re: Przedstaw się!  Przedstaw się! Empty

Przedstaw się!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
NOWY ADRES MORTIS.ORG.PL :: O NAS! i naszych postaciach-
Skocz do: